Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нормативни документи ....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нормативни документи ....

    Колeги и колежки ... на някого може да потрябват .... http://fiat-ruse.hit.bg/normativ.htmАко някой се сеща за други неща да пише тук или на Q-то или на мейла ...........
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Колеги и колежки, освен това да управляваме добре лщбимите си автомобили си мисля, че от време на време трябва и да препрочитаме законите и правилниците ..... за да няма като случките описани в този форум и в другите - кой за какво и как са го спрели и най-вече глобили ....Както в първото мнение по горе ето Ви и тук нормативните документи свързани с движението по пътищата ....
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      ivo написа:
      Колеги и колежки, освен това да управляваме добре лщбимите си автомобили си мисля, че от време на време трябва и да препрочитаме законите и правилниците ..... за да няма като случките описани в този форум и в другите - кой за какво и как са го спрели и най-вече глобили ....Както в първото мнение по горе ето Ви и тук нормативните документи свързани с движението по пътищата ....
      поздравления! колега ти юрист ли си? бтв аз съм възпитаник на юридическия факултет на РУ :D
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар


        #4
        toko написа:
        колега ти юрист ли си? бтв аз съм възпитаник на юридическия факултет на РУ :D
        Не ... но съм завършил също РУ ...автоматизация на производството, а сега в момента компютърни системи и технологии но още не съм го завършил ...
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #5
          ivo написа:
          toko написа:
          колега ти юрист ли си? бтв аз съм възпитаник на юридическия факултет на РУ :D
          Не ... но съм завършил също РУ ...автоматизация на производството, а сега в момента компютърни системи и технологии но още не съм го завършил ...
          значи може някъде из русе заедно да сме
          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

          Коментар

          Working...
          X