Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

След FIAT накъде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    След FIAT накъде?

    Колеги, наблюдавам във форума следната тенденция - много колеги, карали ФИАТ преминават на "братски" автомобили - Ланча или Алфа Ромео.Почти не се забелязва обратното.От една страна е желанието да се пробват и другите марки , дали обаче от друга не стои разочарование от любимата ни марка?

    #2
    След Фиат пак Фиат.След някой годинка Линеа ще е на 3-4 годинки и втора ръка сигурно ще е добра цена
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Много ми е легнал на сърце New Lancer След него съм наредил Октавия Комби, но и двата варианта ги предпочитам с бензинови мотори съответно икономичния 1,5 с 109 к.с. и 1,6 FSI

      Коментар


        #4
        Tornado написа:
        След Фиат пак Фиат.След някой годинка Линеа ще е на 3-4 годинки и втора ръка сигурно ще е добра цена
        От старото пунто на Гранде Пунто, от старото браво на новото и така Така че подкрепям Tornado.
        Punto SX 1.1 55

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          След Фиат пак Фиат.
          Е те това е!
          TD_100, че е кръгло число.

          Коментар


            #6
            Има и извращения...- от Фиат на Дачия, после на Шевролет и накрая пак на Фиат...

            Коментар


              #7
              Авео написа:
              Има и извращения...- от Фиат на Дачия, после на Шевролет и накрая пак на Фиат...
              Явка ако решиш да се разделяш с Линеата и да скачаш на новата Крома да речем казвай първо на мен.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Зависи,ако остана доволен от Мареата може би ще се продължа с Фиат,иначе или Фолц или Ауди

                Коментар


                  #9
                  Tornado написа:
                  Явка ако решиш да се разделяш с Линеата и да скачаш на новата Крома да речем казвай първо на мен.
                  ....няма да стане, щото като поръчам Кромата, докато АИ се намадхахерцат да ми я докарат и регистрират, Линеа-та ще е вече на 200 000 км., пък си ми добро приятелче и толко стара баба не ми се ще да ти продавам.....

                  Коментар


                    #10
                    Тя не стана ли вече на 100 000 км Линеята?

                    Коментар


                      #11
                      Immortal написа:
                      Тя не стана ли вече на 100 000 км Линеята?
                      ....е бре, де отиде ти, тъкмо преди малко пуснах в темата че днес врътнах 25000...

                      Коментар


                        #12
                        Авео написа:
                        Immortal написа:
                        Тя не стана ли вече на 100 000 км Линеята?
                        ....е бре, де отиде ти, тъкмо преди малко пуснах в темата че днес врътнах 25000...
                        Ти сега покрай бебето ще се позаседиш вкъщи така, че до 50 000 км ще ти трябва може би около половин година та дори и повече.

                        Коментар


                          #13
                          Не забравяйте и Croma.
                          Marea Weekend HLX Jtd 110

                          oO(_)____////____(_)Oo

                          Коментар


                            #14
                            Моя план:Догодина - едно Стило комби2 години след това - евентуално Крома или ако имам парички - новото Браво.
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар


                              #15
                              Авео написа:
                              Immortal написа:
                              Тя не стана ли вече на 100 000 км Линеята?
                              ....е бре, де отиде ти, тъкмо преди малко пуснах в темата че днес врътнах 25000...
                              Е ще върнеш километража Срамота - кола на 2-3 години и такъв километраж ... тия от Горубляне на по 10 години и са на 90 000

                              Коментар

                              Working...
                              X