Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Направих сефтето на климатика в колата за тази година

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Направих сефтето на климатика в колата за тази година

    Вчера беше жега, ама и днес ми стана доста жежко и карах на климатик за пръв път за тази година.А вие охлаждате ли се вече? :D

    #2
    Не, нямам фреонец
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Най-много да го пусна, че да ’събудя’ компресора. Не виждам никакъв смисъл да се ползва сега охлаждане. Сегашното слънце, че и пролетното са толкова приятни... като ми стане жега свалям дрехите - моите и на някой друг, ако се наложи! :D
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        И аз не го ползвах една зима и му текнаха всичките гарнитури.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Като казахте за климатик(моето е климатроник)- та се сетих- как да проверя имам ли фреон или е изтекъл зимата- има ли някаква пробка или друг пиниз, да проверя дали е пълен хладилника?! :D
          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            Днес и аз му направих сефтете Мнооого готино да ти е хладно в колата без да дишаш изгорелите газове....

            Коментар


              #7
              И аз миналия ден и днес го пусках за по 15-тина минути колкото да поработи компресора. Иначе и аз предпочитам да си отворя прозореца
              Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

              Коментар


                #8
                Онзи ден го пуснах (писах за това в тази тема), но просто за проба, не че в момента има нужда. На отворен прозорец ми е много по-приятно. Между другото не знаех, че е добре периодично да се пуска климатика, но поне с такова впечатление останах, четейки споменатата по-горе тема.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  На Бравото още в събота го пробвах ама нъцки нещо неще да охлажда и ще оди на майстор.Компресора включва ,но се чува един странен звук вътре в купето като изтичане на налягане ,че чак страх ме хваща.Ще видим дано не е спукан радиатора/кондензатора/на климата.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Е не сте ли си давали макс дефрост Тогава се включва компресора на климатика.
                    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                    Коментар


                      #11
                      Аз пък цял ден си цъках из Ст. град на отворени прозорци докрай и се наслаждавах на слънцето, а вятъра галеше косите ми при ускоренията на 1ва и 2ра предавка до 6500 оброта. Кефффффф, щастието трае 1 миг...!

                      Коментар


                        #12
                        maiden написа:
                        Аз пък цял ден си цъках из Ст. град на отворени прозорци докрай и се наслаждавах на слънцето, а вятъра галеше косите ми при ускоренията на 1ва и 2ра предавка до 6500 оброта. Кефффффф, щастието трае 1 миг...!
                        ...за това карай разумно.... Аз днес също карах на климатик, но не ми е за сефте в годината. :D

                        Коментар

                        Working...
                        X