Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте едно рамо :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е цъкнах там, дано да спечелиш! Пък ако не, поне получаваш признанието ми, предполагам и на форумците. Хубаво е това, което си написала.
    Fiat Stilo 1.9 JTD

    Коментар


      #17
      Fiat Punto 1.1 6 Speed

      Коментар


        #18
        И един глас от мен, успех!
        snake написа:
        Не е нужно да пишеш 7 препинателни знака в края на изречението. И никъде не съм казал, че ме карат насила, зададох риторичен въпрос. И много си малък да ме коментираш :D .
        А ти, колега, като си толкова голям, определено би трябвало да знаеш кога трябва просто да си замълчиш
        Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

        Коментар


          #19
          abarth77 написа:
          И един глас от мен, успех!
          snake написа:
          Не е нужно да пишеш 7 препинателни знака в края на изречението. И никъде не съм казал, че ме карат насила, зададох риторичен въпрос. И много си малък да ме коментираш :D .
          А ти, колега, като си толкова голям, определено би трябвало да знаеш кога трябва просто да си замълчиш
          Ех, колега, колко е удобно да пишеш удобни мнения. За мен вече си abarth77-удобното. Нямам намерение да обяснявам защо зададох въпроса "защо да го правя", още повече, че не бях единствения.
          wwweb написа:
          Уфф ...А бизнес нещо немаш ли да рекламираш? Едно рамо да ти дадем и за него?
          Май имало и други, които са изразили съмнение...Може и да съм сбъркал, реших че колежката с 1 мнение във форума е спамер, ако не е така, й се извинявам.А ти продължавай с удобните мнения, щом така ти е удобно.Грешка: няма за какво да се извинявам, както обикновено съм познал. "Само" 10 страници с линкове към форуми, в които е пусната молбата "за едно рамо", излизат в Google на първо четене. Така се печели Nokia... Това, ако не е спам, не знам какво е.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #20
            Определяш ме така, защото си си направил труда да прочетеш всичките ми мнения или защото така ти е УДОБНО
            Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

            Коментар


              #21
              И аз гласувах, защото съм напълно съгласна, че така трябва да бъде!

              Коментар

              Working...
              X