Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Whitesnake и Def Leppard в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Whitesnake и Def Leppard в София

    Еопааааааааа.......Def Leppard....нямам думи. [color=blue:c85eeb2b10]Whitesnake и Def Leppard в София София Мюзик Ентърпрайсис информираха за поредните хедлайнери, потвърдили участието си в VII-то поредно издание на "Арена музика".Две от най-великите британски рок групи ще забият за пръв път на една сцена. Концертът на Def Leppard и Whitesnake в София ще бъде на 4 юли на стадион Академик. Билетите за концерта ще бъдат на цени oт 30 до 50 лв. За най-запалените фенове първите 2000 билета ще бъдат на изключителната промоционална цена от 25 лв.Билетите могат да бъдат закупени от билетния център на НДК, касите на Ticketpro, клуб "Син Сити", както и от магазините ВИЖЪН (СОФИЯ), САУНД ГАРДЪН (БУРГАС), МЮЗИК ЦЕНТЪР и РОК ШОП (ПЛОВДИВ), МЛАД ТЕХНИК (СЛИВЕН), МЕДУЗА (ВЕЛИКО ТЪРНОВО). Продажбите стартират на 22 февруари.Деф Лепард безусловно може да бъде наречена една от най-значимите рок групи на 80-те години на двадесети век, запазила духа на времето и превърнала се в емблема на цяло поколение меломани. Създадена като част от така наречената ,,нова вълна в британския хеви метъл

    #2
    Ще се видим там!
    ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

    Коментар


      #3
      Рокаджия съм и в червата, но моля, моля - моите уважения...Драйфа ми се от Деф Лепард... Баси лигоча, баси дивотиите, баси чалгата...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        kiro_of_the_day написа:
        Рокаджия съм и в червата, но моля, моля - моите уважения...Драйфа ми се от Деф Лепард... Баси лигоча, баси дивотиите, баси чалгата...
        ...леле Кирооо, направо ме разби. Пък аз мислех да преговаряме с Мира да гледа бебетата, докато с теб дивеем на концерта, малиииии....

        Коментар


          #5
          Авео написа:
          kiro_of_the_day написа:
          Рокаджия съм и в червата, но моля, моля - моите уважения...Драйфа ми се от Деф Лепард... Баси лигоча, баси дивотиите, баси чалгата...
          ...леле Кирооо, направо ме разби. Пък аз мислех да преговаряме с Мира да гледа бебетата, докато с теб дивеем на концерта, малиииии....
          Абе както се очертава - аз ще гледам бебето докато Мира дивее на концерта на Металика! Шшшшшшшшшшшшт да не се разчуе! Щото тя преди не ходи в Пловдив и сега не моиш я спря.... Ама ще измисля нещо де...Тя малката вече беше на концерта на Мейдън още преди да се роди....
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Бреййй....поздрави за Мира, щото като пусна в колата нещо от нащо и Светла си слага ръцете на корема, да не чувала малката.....

            Коментар

            Working...
            X