Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете да "сглобим" един компютър - бюджет: 600

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ogi28b написа:
    еееееееееееее u_bo направо ме върна в първи клас, с тези съвети. Тамън се бях засилил, и ме отказа Сега ще прегледам наново нещата. И бюджета, колеги е 600 лева, а вече зависи от монитора, ако остане някой лев, пак става. Максималния бюджет е 1000 лева, ама в него наистина влиза абсолютно всичко - от щепсла, през процесора и монитора, до последната рапидка на кутията! Нито лев повече, няма как.
    Ама у_бо го е описал точно както е.Нещата не са това, което бяха едно време.Та сглоби ли машината, нали трябваше до неделя нещо уж...Хора много, съвети още повече За това аз само подкрепям колегата, само с едно изискване, бягай и от Гигабайт.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #32
      е то стана ..... нема ти обеснявам.... вземи тва , бегай от онова, не не, не бегай от онова, ами от третото, ама я вземи четвърто и пето..... направо ме вкарахте в музиката ! То всеки си има мнение в крайна сметка. И аз И оня с парите

      Коментар


        #33
        BO написа:
        ogi28b написа:
        еееееееееееее u_bo направо ме върна в първи клас, с тези съвети. Тамън се бях засилил, и ме отказа Сега ще прегледам наново нещата. И бюджета, колеги е 600 лева, а вече зависи от монитора, ако остане някой лев, пак става. Максималния бюджет е 1000 лева, ама в него наистина влиза абсолютно всичко - от щепсла, през процесора и монитора, до последната рапидка на кутията! Нито лев повече, няма как.
        Ама у_бо го е описал точно както е.Нещата не са това, което бяха едно време.Та сглоби ли машината, нали трябваше до неделя нещо уж...Хора много, съвети още повече За това аз само подкрепям колегата, само с едно изискване, бягай и от Гигабайт.
        .... само не си мислете че много са чудесни гигабайт,но просто при тях проблеми със съпорта - нямапроблеми с гаранцията - няманито са по-добри , нито са по-лоши отасус , дфи, фокскон, асрок, мси....... и прочее шиттака че дори да попаднеш на кофти бройка... оправя се.BO - ако ми препоръчаш марка за дъно , която да ми хареса ... ще черпя квото пиешпросто няма производител от който да съм доволенно със съпорта не е така edit: nanio , ами тва си е проблем от този дето ти е асемблирал компютъра. тия неша се проверяват предварително, а не да се угаждат на всекви простотии дето клиента бил чул недочул.А какво ти беше дъното (марка и модел) и коя точно nvdia ти беше картата?

        Коментар


          #34
          Азсъм доволен от Gigabyte, но преди 2 месеца си купих нов компютър и стоя 1 месец по сервизите Проблема беше че при игри компютъра забива. След безброй тестове и смяна на компоненти се оказа че дъното ми неможе да работи с карти nVIDIA .
          Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

          Коментар

          Working...
          X