Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит рожден ден на колежката Irena!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честит рожден ден на колежката Irena!

    Честит рожден ден Иренке! Да си ни жива, здрава, много късмет, любов, мангизи, да те слуша колата и да ти остава повече време за да идваш с нас на срещите! Ай наздраве!

    #2
    Хайде Честито и от нас. Много Здраве, Пари, на Чисто нова Красавица да натискаш педалите, Много Любоф, и всякакви други приятни пожелания....Наздраве и от нас
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #3
      Ирка, исках да ти пожелая нещо искренно...от сърце. Исках да избягам от глупавите клишета , ама понеже (като виден блондин) малко трудно ми се отдава мисленето..., та за това и се забавих с поздравите!Желая ти да си заобиколена от страхотни приятели, животът ти да е като сякаш си легнала на страхотна зелена и равна поляна... и чуваш само шума от ромоленето на поточе. Около теб има само мир и щастие...Желая ти го мила. Познаваме се от години..и нито за миг не съм съжалявал , че те познавам. Ти си страхотно добър човек...и ти желая винаги да си такава! Целувам те!Ето това измислих съвсем искренно!
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        Чудих се дали да пиша след Ники Честито още веднъж. Пожелаваме ти това което пожелаха другите по 2
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #5
          Честит рожден ден, още веднъж!! :DМного много щастие и любов!!!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Честито и от нас, въпреки че не се познаваме лично! Надявам се и да оставиш някой бонбон до другата седмица

            Коментар


              #7
              Честито! Честито! Жива и здрава и много щастие!

              Коментар


                #8
                Еййй,много днеска,бе!Честито!Много,много здраве,усмивки и най-малко нерви!
                Fiat Punto 1.1 6Speed

                Коментар


                  #9
                  Здравейте приятели МНОГО благодаря за топлите пожелания! Ухилих се до уши и ми стана много мило на сърцето На свой ред да ви пожелая много здраве, щастие и безаварийни километри с любимите италиянки Целувки на всички Радвам се, че имам такива приятели Благодаря ви!
                  Fiat Tempra, 1.6, 1991

                  Коментар


                    #10
                    Eееее много рожденници днес! :D Айде Честито и от мен!
                    Space Star 1.9 DID

                    Коментар

                    Working...
                    X