Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глоба за антирадар или радар-детектор?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Глоба за антирадар или радар-детектор?

    Кое сега в крайна сметка е забранено, или и двете?
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    Забранено е използването на антирадар. Сиреч устройства смущаващи нормалната работа на радарите.Ама четох че и радар детекторите искали да забраняват.

    Коментар


      #3
      Забранени са само антирадарите
      ex : Bravo 1.6 16v 103hp
      now : Marea HLX 2.4 JTD

      Коментар


        #4
        В гърция и детекторите!!! Слагат червена точка на возилото!!

        Коментар


          #5
          Забранени са САМО устройствата смущаващи радарите на полицаите. Радар-детекторите са разрешени (все още).
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Забранени за в момента са само анти-радарите ( анти радар е и едно устройство , което ми беше монтирано на едно мое вече продадено возило , та с това устройство като наближа до портата - тя се отваря , защото има датчик който прихваща излъчваните от въпросното устройство вълни ). Та разбрах че смущава радари , когато мой втори братовчед ме спря за проверка (преди да ме познае :D ) и ми каза че използвам устройство , което блокира отчитането на скороста ми (изписвало му някаква грешка).След разговор с техниците на вратата ми казаха че това идвало от именно този датчик , с помоща на който си ми се отваря портата! От тогава не мога да ви упиша що актове (рушвети) съм си спестил
            .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

            Коментар

            Working...
            X