Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гипсиран крак, ако шофирам какво ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Slavi_Lancia написа:
    Е не колеги, аз няма да се кача да карам извънградско или пък цял ден да обикалям града с колата. Принципно питах щото някои път се налага да се отиде до някъде а не всеки път има кои да ме закара. Счупен ми е десния ( с гипс като бутуш) което е по зле щот трябва да го прехвърлям от газта на спирачката. А и все пак предполагам че едва ли ще карам с повече от 30 , абе все едно е поледица Въпроса беше имали за ко да се заядат кат ме спрат.
    внимавай да не си го заклещиш между педалите много е гадно ти принципно можеш и с патерицата да си подаваш гасчица ,не пречи ! Но за 5-10 км каране ще се шрепотиш 3-4 пъти ,най-добре е някой да те вози
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #17
      Преди няколко седици гледах в Отечествен фронт на Карбовски най-тежкия човек в България. Онзи не може да ходи и не може да стои повече от 2-3 минути прав, но се качи на един Форд Транзит и си го кара.Пък тежеше към 270 кила, ако не се лъжа.

      Коментар


        #18
        гипсиран крак

        Слави, Преди много години имах подобен проблем. Бяхме на море, стъпих на криво и счупих нещо в ходилото.Ега ти почивката.Проблема беше,че трябваше да се прибираме до Плевен. Тогава бях с Москвич. С десния давах газ, а с левия съединител и спирачка. Голям ужас и неудобство и изключително опасно.Криво ляво за 10ч. с почивки се добрахме. От тогава не съм и няма да го повторя. По-добре си седи на топло и си рови из форума като мен.Все ще намериш нещо ново, интересно и полезно. чичо Нено
        Fiat Punto 1,1- 1996г.
        газ-бензин , "Lovato"

        Коментар


          #19
          Прав си спор няма, ша го изтрая още 30 дена. Не ме разбирайте погрешно за щяло и нещяло няма да се кача да карам само ако е нещо спешно, дано не се налага и то в града.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #20
            колега преди две години си бях счупил десния крак и бях един месец гибсточно юли месец наи горещия нооооооооо това не ми пречеше да си карам колатаподлагах си отдоло под него на седалката празна бутилка от литър и половиназа да може по удобно да ми едаже са ме спирали и куки за превишена в пазарджик отивах тогава до батакединия ми вика вземи си документите и слез от колата и като ме видяха се насраха от смяхголям купон беше даже и неме и санкционираха Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
            FIAT BRAVA_ELX 1.6 16V 103HP 97

            Коментар


              #21
              Аиде бре колеги, има или няма нарушение ако карам с счупен крак?? аи че колите фанаха корени вънка ша тряя ги поразкарам малко. А и крака вече ми е пушка мога бързо да го местя от газ на спирачка. Обещавам че с повече от 30 няма да карам :P
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

              Коментар

              Working...
              X