Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кога в София са най-големите задръствания

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кога в София са най-големите задръствания

    Та въпроса е ясен.Интересува ме кога са пиковите часове и съответно кога се кара горе долу нормално.Благодаря на отговорилите ми.

    #2
    Мен ако питаш, пикови часове вече няма.....понятието се измени на пиков ден....преди 07.30 и след 19.30-20.00 часа вече е по-спокойно.

    Коментар


      #3
      Около 8 все още се кара, но мине ли 8:10-15 - край. И около 19:30 вече се поуспокоява.Но логика липсва - тапите се местят - днес са на едно място, утре другаде. Има и постоянни, но за тях пне сме подготвени.Иначе моят маршрут - Сливница, Раковски, Нансен, Черни връх, Вапцаров, Цариградско и през Горубляне до Младост като изляза в 7:50 пристигам около 8:30.
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #4
        Най-спокойно се кара нощем и в дните, когато се натрупват повече от два почивни! Тогава много софиянци отиват по родните си места! А задръстванията, колегите са споделили. Сутрин от 8 до към 9-9.30 и вечер от 17.30 до към 20.00.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          на мен неделята ми е любимия ден... винаги съм първа кола на светофарите...а по време на визитите на Путин и Буш си беше рай...

          Коментар


            #6
            Re: Кога в София са най-големите задръствания

            lubobg написа:
            Та въпроса е ясен.Интересува ме кога са пиковите часове и съответно кога се кара горе долу нормално.Благодаря на отговорилите ми.
            Колега, зависи какво разбираш под нормално?! За мен вече си е нормално да изчакам две-три светофара по големите кръстовища и си е чиста примоция да мина още на първия :D Още от 7,15-7,30 започват опашките по Околовръстното.Бул.България започва да се пълни още от 7,45 и продължава така до около 10-11 ч.Вечер колоните по въпросния булевард започват от 16,30-17 ч. и продължава и след 19,30 ч.Общо ако погледнем, зависи все пак от къде идваш и за къде си тръгнал, защото всяко правило си има изключения :D

            Коментар


              #7
              Ще ходя до студенски град и понеже идвам от Е79 мисля да хвана околовръстното и после Симеоновско шосе.Затова се чудя колко време да си оставя понеже имам краен час за пристигане осем без двайсет( за сутринта говоря).

              Коментар


                #8
                вариант също е да "слезеш" на младост 4, и от там към студентски, зависи в коя част точно трябва да идеш. А тапите: според зависи - понякога на места на които и в час пик се минава бързо, се образува невиждана опашка - защото някоя девойка не е спряла навреме и се е натресла на някой отпред, и не си местят колите , а чакат КАТ.... други теми....

                Коментар


                  #9
                  Също в събота около полунощ по Царя...
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                  Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                  Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                  Коментар


                    #10
                    lubobg написа:
                    Ще ходя до студенски град и понеже идвам от Е79 мисля да хвана околовръстното и после Симеоновско шосе.Затова се чудя колко време да си оставя понеже имам краен час за пристигане осем без двайсет( за сутринта говоря).
                    Градски, най-лесно е като влизаш в София- продължаваш по Ботевградско шосе, после завиваш към Румънското посолство, оттам направо покрай телевизионната кула и на следващия светофар- т.е. на Семинарията- наляво по Симеоновско. Караш около 2-3 км и на светофара преди Амбасадор- пак наляво и си в Студентски.
                    Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                    Volvo S60 Sport 2.4D

                    Коментар


                      #11
                      в посочения час - около 8 часа, маршрута е самоубийствен - първо на светофара на гара подуяне за левия завой , още от 7:30 там е лудница; на самото румънско, и после нагоре към кулата е жестоко изпитание на нервната система за човек който не е свикнал на тези задръствания.(като чета тва за светофара преди амбасадор се сетих - преди време една приятелка ми обясняваше как да стигна до определено място в софия, и ми казва така: "ще гледаш от автобуса за една зелена сграда, като я видиш, значи на предната спирка е трябвало да слезеш..." )

                      Коментар


                        #12
                        колеги според мен вече в софия не съществува такова понятие като "пиков час" всяка сутрин (без блаженните събота и неделя) пътувам перник-софия и работя цял ден в софия по какво ли време на денонощието не съм пътувал просто няма спасение освен в дните когато има някакви невероятни изключения че да успея да мина на втория светофар прибирането ми към перник е по следният маршрут:на ляво по околовръсното симеоново,драгалевци,бояна,панорамен път и по този начин успявам да се прибера за вече нормалното времо от около час и полвина (при повече касмет и настъпване на колата)
                        Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                        Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                        Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                        Alfa Romeo 155 2.0 8V

                        Коментар

                        Working...
                        X