Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава с регистрация започваща с М от 'Хаджи Димитър'

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Поклон пред такъв велик човек!!

    Коментар


      #17
      Сигурен ли си, че не си объркал темата?

      Коментар


        #18
        Пообъркал я е май.. Едва ли Лвески би се гордял с подобни постъпки!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Ами колеги , аз отдавна се оглеждам на зелено и намалям на кръстовище на което съм с предимство , без значение с какво возило съм! Точно преди 1и1/2година в родния ми град на път с предимство (аз бях с предимство) отнесах една гоуф фенка , щото беше овца заспала и и е по лесно да отнеме предимство да предизвика жестока катастрофа (добре че мой приятел , който пътуваше с мен се размина на косъм с оная с КОСАТА , иначе тая тъпа о*а щеше да отнесе толкова е*не че щеше свят да и се завие) , та от този случай насам изгубих тотално доверие и в ПОЛИЦИЯТА , особенно дознанието по случая беше толкова нагласено баси мършите , ама така е като и ти не си пуснеш пипалата навреме , щото си невинен! Та колеги тва че някой ви е секъл пътя - нищо ново под слънцето , само дано не се вийдаме с него никога повече , че ................... нали ............... му!
          .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

          Коментар

          Working...
          X