Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава с регистрация започваща с М от 'Хаджи Димитър'

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава с регистрация започваща с М от 'Хаджи Димитър'

    Колеги... преди около два месеца ми се случи следната случка. Към 22.45 завивах от бул. Мадрид наляво по ул Черковна. Изчаках да ми светне зелено и потеглих, с периферното си зрение забелязах някакво бързо движещо се петно, което след като си завъртях главата видях, че е фучаща от дясната ми страна Брава преминала на чисто червено! Честно казано имах късмет, защото тъкмо потеглях с колата. Единствено фактът, че тоз малоумник караше, като моята кола ме спря да не го засека и саморазправям! Малко по-късно на широкото карах до него и му подсвирнах, той само махна с ръка... Евентуално можех да го извиня, ако се бе засилил и минал просто на жълто преминаващо към червено, но този светофар свети червено от към неговата посока поне двайсет секунди преди на мен да ми светне зелено, светофарът е по-особен, има секции. Та... дето се вика всяко стадо си има и мърша - пореден пример! Оглеждайте се на светофарите, нищо че ви свети зелено.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Добре дошъл отново на борда, Влади :D

    Коментар


      #3
      doofiat написа:
      Добре дошъл отново на борда, Влади :D
      Добре заварил!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Аз пък вчера се разминах с един пич със сива Брава дето и светеха ляв халоген и десен фар. Е мама му стара, как може да е толкова мърляв човек към колата си??? Да не беше измита - разбирам, а тя - без осветление... Пфу, теглих му една майна от сорта "Да тъ в тъпака излагащ Фиат форума" и... отминах...
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          jenshen73 написа:
          Аз пък вчера се разминах с един пич със сива Брава дето и светеха ляв халоген и десен фар. Е мама му стара, как може да е толкова мърляв човек към колата си??? Да не беше измита - разбирам, а тя - без осветление... Пфу, теглих му една майна от сорта "Да тъ в тъпака излагащ Фиат форума" и... отминах...
          Ето подобен пример за светлини, но отзад! Извинете за отвратителното качество на снимката! Виждал съм фиатки във всякакви състояния, засичали са ме, но на червено не ми бяха минавали под носа... е - и това се случи.
          Прикачени файлове
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Re: Брава с регистрация започваща с М от ’Хаджи Димитър’

            Vladim написа:
            Колеги... преди около два месеца ми се случи следната случка. Към 22.45 завивах от бул. Мадрид наляво по ул Черковна. Изчаках да ми светне зелено и потеглих, с периферното си зрение забелязах някакво бързо движещо се петно, което след като си завъртях главата видях, че е фучаща от дясната ми страна Брава преминала на чисто червено! Честно казано имах късмет, защото тъкмо потеглях с колата. Единствено фактът, че тоз малоумник караше, като моята кола ме спря да не го засека и саморазправям! Малко по-късно на широкото карах до него и му подсвирнах, той само махна с ръка... Евентуално можех да го извиня, ако се бе засилил и минал просто на жълто преминаващо към червено, но този светофар свети червено от към неговата посока поне двайсет секунди преди на мен да ми светне зелено, светофарът е по-особен, има секции. Та... дето се вика всяко стадо си има и мърша - пореден пример! Оглеждайте се на светофарите, нищо че ви свети зелено.
            Тоя е бил голфаджия под прикритие, да знаеш

            Коментар


              #7
              фиатите много често губят маса по задните светлини и от там идва проблема... аз пък няй-мразя да ми карат с фарче за мъгла отзад, много е дразнещо...
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #8
                Re: Брава с регистрация започваща с М от ’Хаджи Димитър’

                Vladim написа:
                ...
                Левият завой от Мадрид към Черковна не е ли забранен, колега?!
                M-Benz E 250 TD 150hp
                M-Benz 200d 75 hp
                Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                Коментар


                  #9
                  Re: Брава с регистрация започваща с М от ’Хаджи Димитър’

                  msotiroff написа:
                  Vladim написа:
                  ...
                  Левият завой от Мадрид към Черковна не е ли забранен, колега?!
                  Не е ! Има си отделна секция за левия завой.
                  Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    Re: Брава с регистрация започваща с М от ’Хаджи Димитър’

                    msotiroff написа:
                    Vladim написа:
                    ...
                    Левият завой от Мадрид към Черковна не е ли забранен, колега?!
                    Е хайде сега... все за лошото ще се хванете Забранен е разбира се, ако идваш от посока на гара Подуене. Ако пътуваш от театър София е разрешен и е с отделна секция за ляв завой.
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Идиотите зад волана не подбират марката и далече не са само водачи на гълфстрийм с регистрация РК :D . Последните ми 2 премеждия са точно с фиатки. Второто беше особено дразнещо и след него се зарекох повече да не се хващам на такива провокации. Засякоха ме по време на изпреварване, аз изпреварвам камион, а някакво психопатче с браво тръгна да изпреварва мен и като видя, че няма да стане, се опита да ме натика в камиона, който изпреварвах. След това 15 минути си играхме по нервите - изпреварване, спирачки, средни пръсти ..., абе не мога да повярвам, че ми се случи. Яд ме е най-вече на себе си.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #12
                        Re: Брава с регистрация започваща с М от ’Хаджи Димитър’

                        Vladim написа:
                        msotiroff написа:
                        Vladim написа:
                        ...
                        Левият завой от Мадрид към Черковна не е ли забранен, колега?!
                        Е хайде сега... все за лошото ще се хванете Забранен е разбира се, ако идваш от посока на гара Подуене. Ако пътуваш от театър София е разрешен и е с отделна секция за ляв завой.
                        ...която секция е редовно заета от бързащи за направо и като пусне зеленото и тия от лявата лента като зафучат-то са клаксони,засечки,пръсти!И като се случи като на колегата някое камикадзе да ти излети на червено... В каква обстановка караме...
                        Fiat Punto 1.1 6Speed

                        Коментар


                          #13
                          Ами нормално е да е заета от коли които продължават направо. Минаването по подобни светофари винаги става по-бързо по лявата лента или по релсите.
                          Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                          Коментар


                            #14
                            Re: Брава с регистрация започваща с М от ’Хаджи Димитър’

                            beast31 написа:
                            Vladim написа:
                            msotiroff написа:
                            Vladim написа:
                            ...
                            Левият завой от Мадрид към Черковна не е ли забранен, колега?!
                            Е хайде сега... все за лошото ще се хванете Забранен е разбира се, ако идваш от посока на гара Подуене. Ако пътуваш от театър София е разрешен и е с отделна секция за ляв завой.
                            ...която секция е редовно заета от бързащи за направо и като пусне зеленото и тия от лявата лента като зафучат-то са клаксони,засечки,пръсти!И като се случи като на колегата някое камикадзе да ти излети на червено... В каква обстановка караме...
                            Toчно там издивявам понякога!Има хитреци, където тръгват направо от лявата лента - секция на светофара и те засичат......
                            BMW E90 320D
                            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                            Коментар


                              #15
                              Re: Брава с регистрация започваща с М от ’Хаджи Димитър’

                              blagun написа:
                              Toчно там издивявам понякога!Има хитреци, където тръгват направо от лявата лента - секция на светофара и те засичат......
                              Ммдамм... На релсите не се спира, защото ако дойде трамвай, къде ще идеш? Най-малкото могат да глобят за това. Светофара свети достатъчно дълго за да не стават задръствания, ама.. нали сме тарикати... Веднъж чинно спирам в лентата за наляво с мигач, а една отзад ми свири решила да продължи напред. Не бях на кеф да се разправям, само няколко жеста с ръце отнесе Един приятел добре, че по навик преди да тръгне да завива погледнал в огледалото и видял урод летящ по трамвайната линия, а в дясната лента друг с, когото се гонят. Ако бе тръгнал без да погледне, какво...? Директно в лявата врата щаха да го нацелят Но, както казах - оглеждайте се на светофарите, нищо че свети зелено! Ставал съм свидетел, как мутренски на вид коли не признават никакви светофари.
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X