Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще си купувам принтер - съвети за марка, модел ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Tornado написа:
    Досега се въздържах от мнение защото моя Canon Pixma MP150 Преди седмица ме изостави внезапно ,но току що го бях разпилял на съставните му части и си го оправих сам.Твърдо съм за Canon.
    Ники, какво му се беше скапало. Аз миналата година след подобна дилема като на Стенли, взех Pixma MP180 и засега нема проблем с него.
    Punto SX 1.1 55

    Коментар


      #32
      Punto SX написа:
      Tornado написа:
      Досега се въздържах от мнение защото моя Canon Pixma MP150 Преди седмица ме изостави внезапно ,но току що го бях разпилял на съставните му части и си го оправих сам.Твърдо съм за Canon.
      Ники, какво му се беше скапало. Аз миналата година след подобна дилема като на Стенли, взех Pixma MP180 и засега нема проблем с него.
      Нещо по подаващатото устройство за листовете.Отчиташе ми грешка Е 2 на дисплея на принтера и 5100 на компа.След запуск веднага вземаше лист и после изписваше тази грешка.След разглобяване на подаващия механизъм и сглобяване се оправи.Иначе си го бях нарочил да лети скоро от 3 етаж към улицата.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар

      Working...
      X