Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще си купувам принтер - съвети за марка, модел ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще си купувам принтер - съвети за марка, модел ?

    Решил съм да си купувам принтер-скенер за домашна употреба, бюджет до 250 лв. посъветвайте ме коя марка и модел е с прилично качество и сравнително евтини консумативи. Благодаря предварително.

    #2
    Re: Ще си купувам принтер - съвети за марка, модел ?

    stenli написа:
    Решил съм да си купувам принтер-скенер за домашна употреба, бюджет до 250 лв. посъветвайте ме коя марка и модел е с прилично качество и сравнително евтини консумативи. Благодаря предварително.
    10 000 точки и 60 лв. , ако обаче си зареждал в "шел" аз смятам да се възползвам от точките си точно за тази цел!
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #3
      отговор

      За домашни условия ти препорачвам HP .Някаде кам 130лв,гледах един модел.
      ex. punto elx 1.2i
      Lancia Libra 1.6

      Коментар


        #4
        и аз съм "ЗА" НР!
        ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

        Коментар


          #5
          Само не взимай Епсон, голям дерт ще береш с него.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            определи първо за какво ти трябва!Ако е за текст ти препоръчвам лазерен OKI,Brother.Имат евтини консумативи.За скенер бих ти препоръчал Канон.Комбинираните принтер и скенер са със скъпи косумативи.
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              Аз пък, НЯМА да ти препоръчам НР по ред причини.CANON е марката. Ползвам от много време и нямам проблеми.А от НР в офиса ми побеля косата (и то точно защото ползваме модели, предназначени за домашна употреба, ама върви му разправяй на шефа)

              Коментар


                #8
                Имаше, гледах някаква промоция в Технополис Принтер/Скенер/Копир на HP и мисля, че цената се въртеше около 200 лв, ама не съм сигурен

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Аз пък, НЯМА да ти препоръчам НР по ред причини.CANON е марката. Ползвам от много време и нямам проблеми.А от НР в офиса ми побеля косата (и то точно защото ползваме модели, предназначени за домашна употреба, ама върви му разправяй на шефа)
                  Е ти пък. Ако шефа е взел някое 1018 или 1020 за heavy duty работа какво да ти кажа... и моя мангал след дузина такива принтерлета увря че трябва да купи скъп за да не ги хвърляме на 6 месеца.За домашни (и всякакви) нужди HP е марката!
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #10
                    Аз съм с Епсон от четири години и не ми е правил никакви проблеми ползвам го в къщи и не го натоварвам много.С консумативи се снабдявам от Метро и са сравнително евтини - 6лв мастилницата а са общо 4

                    Коментар


                      #11
                      Immortal написа:
                      Аз пък, НЯМА да ти препоръчам НР по ред причини.CANON е марката. Ползвам от много време и нямам проблеми.А от НР в офиса ми побеля косата (и то точно защото ползваме модели, предназначени за домашна употреба, ама върви му разправяй на шефа)
                      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                      Коментар


                        #12
                        Lexmark...от години...и в офиса и в къщи. Купувам си от Технополис пълнителчета и си пълня главите сам. След 4-5 пълнения, главите заминават и им купувам нови. Имах Епсон за много кратко време и хич не бях доволен от него.Лично впечатление.....

                        Коментар


                          #13
                          Колега, наистина не казваш за какво ти трябва. А и както си го написал, май не иде реч за принтер, а за комбинирано устройство (AIO).Иначе, като ще си говорим общи приказки, ето и моето мнение: за лазерен принтер - Hewlett-Packard, за мастилено-струен - Epson. :D
                          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            #14
                            Баш такива са я, един 1020 ни изгоря, сега 1018 Но работата ни в офиса в никакъв случай не е много - един пакет (500) листа отиват за месец. Не, съображенията ми са други - НР имат прекалено тежки драйвери и на по слаби машини е мъка да се работи с тях. Особено за скенерите.Освен това мастилено-струйните им модели са прекалено шумни и тракащи...

                            Коментар


                              #15
                              принтер

                              аз преди си взех на старо НР4 лазерен -черно/бяло слагах няколко пъти и тонер работи добре само да има някой да ти слага тонер сего имам и Лексмарк цветен 75 лв ама като не го ползвах доста време и засъхнаха главите иначе и той работи дори на него съм правил и фактури може да са отделно ксенера и принтера ако ти трябва скенер имам можеда ти го подара
                              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                              Коментар

                              Working...
                              X