Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Държавата "Косово"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Там нямаше ли "примоция" ?

    Коментар


      Авео написа:
      ...са говорим за таксите по Дунав-мост...
      Ми...20 лева бибитката

      Коментар


        Аз се зарекох да не пиша повече в тази тема, но...Замислете се, при условие АКО по-голямата част от цивилизования свят признае Косово, ние кога ще имаме по-голяма полза - като не признаем Косово и останем "дружки" със Сърбия, или обратно? Сърбите ни мразят, и никога няма да ни заобичат. Сръбските полицаи и досега деряха кожи, само да те пипнат. Ако не го признаем Косово, мислите ли че отсега нататък като ви спрат ще викат "Ашколсун брате! Фала ви. Еве ти 20 динара, за то што не признавте Косова" Не! Пак ще си плащаме като попове...Карайте бавно, спазвайте правилника, не само в Сърбия, навсякъде, и проблемите ще ви са по-малко
        Immortal,не бих се очудил,че доста хора в този форум биха предпочели да сме си дружки със Сърбия ,след като се изказаха мнения че по добре да сме си с Русия и Китай отколкото с ЕС.Исторически сме доказали,че винаги в подобни ситуации сме разсъждавали емоционално,но не рационално.На всичкото отгоре сме си и мазохисти.Всичко това произлиза от факта,че българина не обича да чете и знае собствената си история.......

        Коментар


          Прочетено в чата на нюза :
          Chocko написа:
          Представи си също колко хубав ще е живота без сръбски, албански, български и всякакви националисти, без ислямски и други верски чугунени глави и терористи. Ако всички те се трудеха здраво, отглеждаха и възпитаваха нормални деца и си чистеха кенефите, градинките и тротоарите
          Това ми хареса много!
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            Nino написа:
            Прочетено в чата на нюза :
            Chocko написа:
            Представи си също колко хубав ще е живота без сръбски, албански, български и всякакви националисти, без ислямски и други верски чугунени глави и терористи. Ако всички те се трудеха здраво, отглеждаха и възпитаваха нормални деца и си чистеха кенефите, градинките и тротоарите
            Това ми хареса много!
            Да, ама не казваше един журналист.Не сме дорасли до това ниво........за съжаление.Но неминуемо ще го достигнем.С времето.............

            Коментар


              След колко време мислите, че Албания и Косово ще се обединят ?
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                trace написа:
                След колко време мислите, че Албания и Косово ще се обединят ?
                Горе- долу по същото време когато България и Македония се обединят.

                Коментар


                  trace написа:
                  След колко време мислите, че Албания и Косово ще се обединят ?
                  Да се обединят в какво? В една държава ли?

                  Коментар


                    coolboby написа:
                    trace написа:
                    След колко време мислите, че Албания и Косово ще се обединят ?
                    Да се обединят в какво? В една държава ли?
                    ...скоро и обединение в континент ще поискат някой...

                    Коментар


                      Албания и Косово се признават за един народ и още куп други прилики... като се искат младите, да се взимат България и Македония е невъзможно да се обединят! Освен в нечии сънища!

                      Коментар


                        ajaxus написа:
                        Албания и Косово се признават за един народ и още куп други прилики... като се искат младите, да се взимат България и Македония е невъзможно да се обединят! Освен в нечии сънища!
                        Българи и Македонци са един народ и сме разделени насилствено.Говорим и един и същи език.Който направи посещение в Македония и посети обществена тоалетна ще се обеди че сме си истински братя.................Рано или късно България и Албания ще имат обща граница.Но в рамките на ЕС този дебат е излишен.

                        Коментар


                          На мен пък изобщо не ми се струва привлекателна идеята да се обединим с Македония или с която и да било друга държава. Кои държави в Европа са с най-добър стандарт - малките. Люксембург, Лихтенщайн, Австрия, Монако ...Казал го е класикът: Есть человек -- есть проблема, нет человека -- нет проблемы...
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            Stefan Hadjov написа:
                            Българи и Македонци са един народ и сме разделени насилствено.Говорим и един и същи език.Който направи посещение в Македония и посети обществена тоалетна ще се обеди че сме си истински братя.................Рано или късно България и Албания ще имат обща граница.Но в рамките на ЕС този дебат е излишен.
                            ми аз като направих посещение в Македония, се зарекох там повече да не стъпя хич не ни трябват тия аборигени! чувствах се като във филм.. озаглавен ’1990та година в Бълагря’. Квото и да е било - било е преди доста години! Факт в момента са анти-българските кампании, факт е кандидатстването за "бугарски пасош" заради ЕС, факт е 50% албанско население(и с него ли искаш да си брат )идеално сме си така

                            Коментар


                              ajaxus написа:
                              Stefan Hadjov написа:
                              Българи и Македонци са един народ и сме разделени насилствено.Говорим и един и същи език.Който направи посещение в Македония и посети обществена тоалетна ще се обеди че сме си истински братя.................Рано или късно България и Албания ще имат обща граница.Но в рамките на ЕС този дебат е излишен.
                              ми аз като направих посещение в Македония, се зарекох там повече да не стъпя хич не ни трябват тия аборигени! чувствах се като във филм.. озаглавен ’1990та година в Бълагря’. Квото и да е било - било е преди доста години! Факт в момента са анти-българските кампании, факт е кандидатстването за "бугарски пасош" заради ЕС, факт е 50% албанско население(и с него ли искаш да си брат )идеално сме си така
                              @ajaxusАма чети моля те,аз съм ти написъл отговора в предишния ми пост.Областа Македония ще си дойде при майка си България.Албанската част ще си иде при тяхната майка и ние ще имаме обща граница с Албания.Рано или късно.Този отговор съм получил при откровени разговори с близки хора и от двете общности там.Но след години,когато всички ще сме в ЕС,тези граници ще бъдат само географски.Всеки ще живее и работи където си иска и етническите и верски различия няма да ни правят впечатление.Но за тези неща тук на балканите трябва доста време.Много сме емоционални и с натрупани тежнения от векове.

                              Коментар


                                е да то и ако Молдова и Украйна влезнат в ЕС българите ще сме едно голямо семейсто ))))))))))))))))))

                                Коментар

                                Working...
                                X