Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Държавата "Косово"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Immortal написа:
    ...
    ...аз ли не мога да те разбера...ти ли кьопаво се изказваш , ама... нещо не те разбирам. Имаш претенции за познания по история , а такива умозаключения...
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #92
      Кое не ми разбра на умозаключението?Че исторически погледнато Косово има толкова право на независимост, колкото и Македония ли?Че ние сме изживяли всичко това преди стотина години ли?Че всеки народ има право на свобода ли?Карбовки добре го е написал (в линка даден от г-н Коцев), това му е работата, на него му плащат за да пише статии.Я си представете обаче, че Руско-Турската война не се беше състояла, или пък бе завършила по друг начин.И че Пловдив все още се казва Филибе, пък София е един град не по-голям от Ямбол?И тогава ли щяхте да говорите същото? Дали Карбовски тогава щеше да пише, че трябва да се сложи край на самоопределенията на народите?Днес е денят на Левски! Той чия ли позиция би защитил?

      Коментар


        #93
        Братле какви политици , тука става въпрос за узаконяване и суверинитет на престъпност и терроризъм!
        .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

        Коментар


          #94
          Предлагам да не се палим повече, щото няма нищо да променим.Чака ме тука едно коняче, 10-тина годишно от резервата на Поморийския винпром.Наздраве на всички, които имат някаква позиция по темата - без значение каква! Важното е човек да има собсвена позиция.Пък обърнете внимание и на темата за пролетната сбирка, че тук ме заболяха пръстите да споря Там на маса е много по-лесно!

          Коментар


            #95
            ivan_enchev написа:
            Братле какви политици , тука става въпрос за узаконяване и суверинитет на престъпност и терроризъм!
            тъй, тъй! Той и Христо Ботев бе терорист в очите на турците, ама на, сега е национален герой! Къде е истината?

            Коментар


              #96
              Прав си , за тази вечер стига , утре пак :D а сега наздраве от мен
              .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

              Коментар


                #97
                Immortal написа:
                Днес е денят на Левски! Той чия ли позиция би защитил?
                Левски говори за чиста и свята република! На десктопа ми е знамето с лъва и думите му...За каква свобода на народите говориш , когато става въпрос за разделението на един народ?! Не те разбирам , честно!
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #98
                  Immortal написа:
                  ivan_enchev написа:
                  Братле какви политици , тука става въпрос за узаконяване и суверинитет на престъпност и терроризъм!
                  тъй, тъй! Той и Христо Ботев бе терорист в очите на турците, ама на, сега е национален герой! Къде е истината?
                  Невероятни тъпни говориш...честно...почваш да се излагаш...
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #99
                    Дека си Тигре....

                    Коментар


                      nikki_sixx написа:
                      Immortal написа:
                      ivan_enchev написа:
                      Братле какви политици , тука става въпрос за узаконяване и суверинитет на престъпност и терроризъм!
                      тъй, тъй! Той и Христо Ботев бе терорист в очите на турците, ама на, сега е национален герой! Къде е истината?
                      Невероятни тъпни говориш...честно...почваш да се излагаш...
                      Ми взе да ме хваща конячето...

                      Коментар


                        nikki_sixx написа:
                        bahricin написа:
                        ...
                        Конкретен въпрос към теб колега. Ти какъв си (като национална принадлежност)?
                        българин от турски произход...или български тур4ин както иска6 така ре4и...който оби4а БЪЛГАРиЯ най малко колкото ти я оби4а6...и нека да оставим тези въпроси на страна да гледаме напред...децата ни да живеят в мир и спокойствие... хайде на здраве на вси4ки колеги ...
                        petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                        http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                        Коментар


                          Проблема на вас двамата не е в коняка и неразбирането, а в различаването на тезите ви.... ...нищо лошо единият да е коректив на другият, важното е диалога да върви....Ха наздраве ве.... Деяне, маймуно такава, остави коняк и за Копривщица веееееее.....

                          Коментар


                            Точно така, всеки да защитава своето си така става по интересно... , а и това е смисала на форумите... А нещо да кажете за "Държавата България"

                            Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                            ex:Opel Kadett 1.3
                            ex:Fiat 125p
                            ex:Москвич 412

                            Коментар


                              Няма проблем. Утре пак съм в Поморие, във Винпрома Пък другата седмица най-вероятно - във Варна. Само да не забегнеш за София...

                              Коментар


                                bahricin написа:
                                подписвам се под мнението на иммортал...4естно казано като кърджалиец не познавам нито един тур4ин било български било анадолски да претендира за отделна *държава* ,изцепване и т.н. откъде си ги измисляте само един дявол знае.
                                http://www.ndt1.com/article.php/20060222190203510
                                Yavor написа:
                                Посдкрепям bahricin - според мен няма никакви настроения за отделяне на области с преобладаващо турско население в България поради 2 основни причини:2. Кой е луд да бяга от държава членка на ЕС и такава, за която скоро почти за никъде няма да има визи, за да отиде в държава която скоро това няма да я огрее... или да създаде нязависима такава която ще бъде призната след 20-30 години за съществуваща. Освен това "великите сили" нямат кой знае какъв интерес към района - няма какво да искат от него просто...
                                Не съм съгласен - при такива случаи логиката няма никакво значение(щото да търсиш логика от някой овчар завършил със зор 2 клас...)Да не говорим колко е лесно да подбудиш тези ниско интелигентни хора към подобни действия.http://clip4e.com/play.php?id=45143&...db8d5431a000a2
                                Ex Fiat 126P
                                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                                Коментар

                                Working...
                                X