Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Извадка от Шкода форум

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Извадка от Шкода форум

    Колеги, малко се зачетох във форума на Шкода и много се израдвах.Шкода 1000МБ - не знам някой дали я познава, ама това беше първия автомобил на семейството ми.Та нашата Шкода беше ’68 набор.Чета във форума: "Някой да е сменял спирачна помпа на 1000МБ? Не знам как да я изкарам"Е това ме разби. Няма го вече това автомобилостроене.Няма такъв въпрос
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Re: Извадка от Шкода форум

    BO написа:
    Колеги, малко се зачетох във форума на Шкода и много се израдвах.Шкода 1000МБ - не знам някой дали я познава, ама това беше първия автомобил на семейството ми.Та нашата Шкода беше ’68 набор.Чета във форума: "Някой да е сменял спирачна помпа на 1000МБ? Не знам как да я изкарам"Е това ме разби. Няма го вече това автомобилостроене.Няма такъв въпрос
    Питай gogata от Шкода-форума.

    Коментар


      #3
      Яко Но и нищо чудно - преди няколко дни получих мейл от човечец, който ме пазари да му продам двигател и скорости от ЗАЗ.Не че нямам (2 броя) ама се дивя как ли е стигнал до мен Така че няма какво да те учудва - явно за притежателите си тези машини са се превърнали в нещо повече от средство за придвижване
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        До колкото виждам си от Перник, а там такива возила бол. :D

        Коментар


          #5
          Старата ни семейна кола беше Шкода 100S! Уникална кола ’73 набор. Миналата година отиде за скраб с перфектен двигател. Единствените кусури, които е имала колата за тези 34 години е в ламарината! Колата беше фабрично с 14’ джанти! С двигателя отзад нямаше закъсване! Едно време от всички коли в БГ само Шкода беше западен автомобил! Брех мааму стара, спомени!
          Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

          Коментар


            #6
            Един приятел има 105L и често влиза в шкода форума ... пращал ми е той разни подобни теми То и в 2T power форума също е така ...

            Коментар

            Working...
            X