Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит празник на всички

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честит празник на всички

    Ако празнувате Трифона внимавайте с винцето, че после да няма ти коя беше

    #2
    Честит празник!!!След винцето се започва празнуване на Свети Валентин с пълна сила! :D
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Ха, как ме изпреварихте - тъкмо пуснах и аз тема с поздравления Честит празник на всички които празнуват днес - Св.Валентин или Трифон Зарезан!Пожелания за много здраве и незабравими мигове П.П. Тези, които празнуват Трифон Зарезан да оставят колите по гаражите

      Коментар


        #4
        http://jokeoffice.com/2008/02/14/anti-valentine/ ей тва мислим за тоя празник

        Коментар


          #5
          Кои сте тия "ние"...???!!!!??? Ако изразяваш собствено мнение - ок. Но обикновено нормалните хора говорят за себе си в единствено число....

          Коментар


            #6
            Честит Трифон Зарезан!!!С пожелания жените да ни опияняват по-силно от виното... http://dockera.com/news.php?readmore=970 16+

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Защо сега в темата за Трифоновден пишете за чужди празници? Честит Трифон Зарезан и честито на всички които носят името на Св. мчк. Трифон. Дано годината е богата за лозовите масиви! Това свети валентин не е никакъв празник и него искат да си го празнуват жените, щото 8 март не им стига. Според Конституцията официалната религия в България е източно-православното християнство, в чийто календар няма празник на свети валентин. Ако така тръгнем - давайте да празнуваме ханука и рамазан-айрян, и всички по-известни религии в света?Както каза ajaxus - ей това мислим ("мисля", на жаргон) за тоя празник и аз!

                Коментар


                  #9
                  честит празник

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b написа:
                    Защо сега в темата за Трифоновден пишете за чужди празници?
                    Амчи аз пуснах просто едно женско дупе Дреме ми къв празник е Ни пия, ни по жени ходя

                    Коментар


                      #11
                      Честит празник на всички. На влюбените Св.Валентин, а на зарязаните Трифон Зарезан

                      Коментар


                        #12
                        Ми похвалете се кой какви подаръци е подарил/получил!

                        Коментар


                          #13
                          Честито!!!Весело изкарване на всеки, каквото и да си празнувате
                          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                          e30 forever!

                          Коментар

                          Working...
                          X