Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Писмо от КАТ:Викат ме за справка с шоф.книжка?Няма проблеми.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Писмо от КАТ:Викат ме за справка с шоф.книжка?Няма проблеми.

    Викат мен и баща ми ... 2 писма ... само не ми казвайте, че са ме снимали някъде и искат да ми връчат честитката ... писмото е в майка ми, още не е отворено - кажете ми - това някакъв акт ли ще е или просто ... с баща ми подадохме документи почти едновременно, сега получаваме писма едновременно ... нещо от тях ли си е или просто са ни снимали ? Направо ужас Скоро не помня да съм превишавал скоростта, ако са ме снимали това ще е от преди месец сигурно...едит: Грешка, писмото е отворено ... Вътре пише:"... Г-н Димитров, във връзка с издаденото ви свидетелство за управление на МПС номер ....... моля да се явите за справка в КАТ, работно време от 8 до еди колко си" нещо такова - това ми каза майка ми по телефона ... Та след урока по математика смятам да ходя натам ... нали няма да ме карат да се връщам с автобуса :D Баща ми също има такова писмо и се надявам да е станала някоя грешка при издаването на документите ...

    #2
    Няма проблеми, един приятел е получил същата призовка за личната карта - нямал силует на гърба, за това са го извикали - получила се е грешка при издаването ... моята книжка няма силует на гърба - предполагам че за това ме викат, защото на майка ми има :D На баща ми му беше изтекъл срока на книжката и подаде документи горе-долу по същото време като мен и може би и той няма и за това ни викат ... Пфуу, аз вече се жалвах, че са ми взели книжката :D:D:D:D:D

    Коментар


      #3
      Гузен негонен бяга :D
      Bravo 1.6 16v

      Коментар

      Working...
      X