Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да се похваля

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Еми, не съм гледал резервната, освен като окомплектоване... гумата е ясно, че си е там, има си тегчич, крик, някаква джиджавка, дето се води водач за джанти, имам си и някакви неща, дето очевидно са свързани с теглича, в смисъл, теглича за ремаркета, абе, странна работа, поредната изненада от братята италианци. Колата явно е произведена 1998г. по номер на рамата. Иначе, по документи, предишния собственик я е купил през 2000-та, което ме озадачава, защото не вярвам 2 години да е стояла на склад, но пък ме учудва и това, че някой я е продал на 2 годишна възраст.Абе, здраве да е и да работи машинката...Другото е Бош лаф
    Shit happens, sometimes...
    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

    Коментар


      #17
      Много готина и наистина само един ксенон и липсва, слагай, не се и замисляй...С много здраве да те вози и да й се радваш
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #18
        Dzver написа:
        Ми мноооого добре, да ти е честита! А какво има в твоята HLX, че то няма една с една да си приличат? Гледам предната броня е с пръскалки за фаровете като при мен, но по форма май не е същата.
        Различава се бронята, защото ти си с турбо-дизел, а неговата е бензинка - т.е. неговата броня няма отворите за охлаждане на интеркулерите (по принцип JTD и TD са с еднакви брони - от ляво и отдясно има уширения за интеркулера и за масления радиатор (моето JTD няма))...
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #19
          Много е добра колега, квото и да е правена е направена хубаво Много безаварийни и да и се радваш дълго време.П.П. Кумата ми работи в Български имоти
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #20
            ivjordan написа:
            Колега, колата според мен е пръскана.
            Ами, колегите като я видяха, също казаха, че е пребоядисвана, но така и не намерихме изчуквано място по нея, така че, ако е боядисвана, било е цялата и то заради кефа да е ярка, а не защото е удряна. Наистина, огледалата и дръжките са доста мътни на цвят, но те са си пластмаса, а всички знаем за проблемите на Фиат именно с тези детайли. Не че си защитавам точно мойто "гардже", но наистина не открихме следи от удар, а колегите са специалисти, все пак, говоря за вещи лица на застрахователна компания. Е, то май от снимките си личи и коя е компанията, което се е получило неволно...И към колегата Sev:Ами, може и до ксенон да стигна, но вече споменах някъде, че колицата ми се върза малко по-скъпо, отколкото очаквах, а имам желание да сложа газов инжекцион, така че за украшения ще мисля, когато се видя с парички и повярвай ми, на теб първо ще се обадя
            Честито!!!И нека да ти дам едно малко пояснение...понеже съм живяла 5 год в Германия там коли НЕ СЕ пребоядисват ей така за КЕФ!!!Това е адски скъпо удоволствие което струва само за една врата 800 евро-тази цена я знам защото съм пребоядисвала врата!!!!!!!!В Германия никой никога няма да се занимава с някъФ си Фиат да го пребоядисва ей така за кеф...колата ти е удряна много ЯКО според мен!!И е ремонтирана в България което е равностойно на ос..рана кола ....СОРи ама по-добре заживея с тази мисъл за да не си супер много разочарован като се скапе съвсем ((((((((((Патим си от таквиз майстори ((((((((((((((((((
            НЕ на безразсъдното шофиране!

            Коментар


              #21
              ШШШШШШШ алоу ко стреснахте човека ве? Мноо разбирачи станахте а? А дали не е само пастирана? Как от една проста снимка видяхте колко и къде е удряна а?Ся остаа само някои да каже че колата е кат Жената Нечукната няма а?Колега я спри да я гледаш тая тема и си караи Фиатката с кеф! Гледамта питаш за газ я не се занимаваи с глупости шибни и една обикновена кадърна газова( по скоро тряя е кадърен маистора ) и си свиркаи кви са тез инажекции!!!Вече ти казаха Янко е твоя Човек.

              Коментар


                #22
                idm написа:
                ШШШШШШШ алоу ко стреснахте човека ве? Мноо разбирачи станахте а? А дали не е само пастирана? Как от една проста снимка видяхте колко и къде е удряна а?Ся остаа само някои да каже че колата е кат Жената Нечукната няма а?Колега я спри да я гледаш тая тема и си караи Фиатката с кеф!
                Renault Laguna 1,9 dci 2002

                Коментар


                  #23
                  Много е хубава колата,да си я караш със здраве и мн.км безаварийно.Наистина щом ти харесва другото не е важно.Най-вероятно е пръскана за освежване,понеже червения цвят най-бързо си заминава,т.е. избелява т.к. поглъща ултравиолетовите лъчи от слънцето
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    #24
                    Червени лайсни на вратите тъде сте видели бе!? И от тук се вижда, че отпред има разминаване в детайлите!Прегледал съм 80% от мареите за продан в България - повечето са от мъртвец нагоре. Дано тази е сполучлива - това е!

                    Коментар


                      #25
                      Bella написа:
                      ivjordan написа:
                      Колега, колата според мен е пръскана.
                      Ами, колегите като я видяха, също казаха, че е пребоядисвана, но така и не намерихме изчуквано място по нея, така че, ако е боядисвана, било е цялата и то заради кефа да е ярка, а не защото е удряна. Наистина, огледалата и дръжките са доста мътни на цвят, но те са си пластмаса, а всички знаем за проблемите на Фиат именно с тези детайли. Не че си защитавам точно мойто "гардже", но наистина не открихме следи от удар, а колегите са специалисти, все пак, говоря за вещи лица на застрахователна компания. Е, то май от снимките си личи и коя е компанията, което се е получило неволно...И към колегата Sev:Ами, може и до ксенон да стигна, но вече споменах някъде, че колицата ми се върза малко по-скъпо, отколкото очаквах, а имам желание да сложа газов инжекцион, така че за украшения ще мисля, когато се видя с парички и повярвай ми, на теб първо ще се обадя
                      Честито!!!И нека да ти дам едно малко пояснение...понеже съм живяла 5 год в Германия там коли НЕ СЕ пребоядисват ей така за КЕФ!!!Това е адски скъпо удоволствие което струва само за една врата 800 евро-тази цена я знам защото съм пребоядисвала врата!!!!!!!!В Германия никой никога няма да се занимава с някъФ си Фиат да го пребоядисва ей така за кеф...колата ти е удряна много ЯКО според мен!!И е ремонтирана в България което е равностойно на ос..рана кола ....СОРи ама по-добре заживея с тази мисъл за да не си супер много разочарован като се скапе съвсем ((((((((((Патим си от таквиз майстори ((((((((((((((((((
                      Колега(жке) в кой сервиз ти одраха така зверски кожата?Тук коли се боядисват колкото си искаш и това за цените съвсем не е вярно!Ако отидеш във фирмен сервиз на БМВ или Порше,може да ти вземат за боядисване на врата 800,ама се замисли реално,че на кола излиза 9000 евро пребоядисването!Хайде по-скромно с тези изказвания.не ме карай да ходя утре до бояджии да ги питам колко ще вземат!
                      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                      Коментар


                        #26
                        Абе колега....аз не говоря за хасково,а за Германия....ако си ходил там от време на време да караш трошки купени за по 500-1000 евро и си мислиш че си наясно с живота там грешиш.Аз съм живяла нормално там с един нормален стандарт на живот и колата която пребоядисвахме беше Тойта Пасео.Друг въпрос да имаш?
                        НЕ на безразсъдното шофиране!

                        Коментар


                          #27
                          Абе колега....аз не говоря за хасково,а за Германия....ако си ходил там от време на време да караш трошки купени за по 500-1000 евро и си мислиш че си наясно с живота там грешиш. Аз съм живяла нормално там с един нормален стандарт на живот и колата която пребоядисвахме беше Тойта Пасео. Друг въпрос да имаш?
                          алоуууууууууууу, колежката - разбирачка, остави човека да се порадва на колата си... сигурен съм че е 100 пъти по-голям разбирач по колите от теб, хеле като знам с твойта тачка колко проблеми имаш.... кат знаеш толкоз много - да си гледала като си избирала твойта, а не сега да плюеш жлъч и отрова.... той човека си е гледал, харесва му и иска да се похвали...пич - да си жив и здрав, да си я караш с кеф - ЧЕСТИТО!!!
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #28
                            Може да е козметично пребоядисване от каското Иначе колата е трепач, този цвят седи убийствено. Честито колега!!!

                            Коментар


                              #29
                              защо говорите неща , в които не сте сигурни ?и разваляте кефа на човека, който е събирал пари за колата и се е чудил какво ще дойде...ами ако примерно някой е надрал колата с пирон или подобно?че като е Германия на не би да не може да стане ?и застрахователя е платил за цялостно боядисване ?
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар


                                #30
                                Re: Хайде да се похваля

                                ivjordan написа:
                                Ей това е новата колица, която замени доброто старо Типо, което нямаше особен късмет по принцип и особено в последните секунди от живота си
                                Махни си снимките на колата (че накрая ще я урочасат), зарежи капацитети тука (дето правят компютърна диагностика по снимка), кажи на някой МОД да ти заключи темата и си се кефи на колата! Няма по-голяма просототия от това, да развалиш кефа на човек по този начин! Отвратително!

                                Коментар

                                Working...
                                X