Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да се похваля

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хайде да се похваля

    Ей това е новата колица, която замени доброто старо Типо, което нямаше особен късмет по принцип и особено в последните секунди от живота си
    Прикачени файлове
    Shit happens, sometimes...
    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

    #2
    браво бе...хубавица е... със здраве да я караш и много безаварийни километри1
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #3
      Ми мноооого добре, да ти е честита! А какво има в твоята HLX, че то няма една с една да си приличат? Гледам предната броня е с пръскалки за фаровете като при мен, но по форма май не е същата.
      Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

      Коментар


        #4
        тези лупи+пръскалки си плачат за ксенон :D
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          А какво има в твоята HLX, че то няма една с една да си приличат?
          Ами, колата е внос от Германия, така че е възможно да има разлики с италианския пакет...Има си пълен ел. пакет, климатроник, кожен волан и скоростен лост, плюшен салон, пръскалките на фаровете се виждат, не знам, може и да има и други неща, дето не ги осмислям като екстри, все пак, имам я от 4 дни. А, сетих се, 2 бр. въздушни възглавници, подлакътник на задната седалка + подглавници (това не знам дали са екстри).Супер е автомобилчето, просто нямам забележки, освен, че кожата на волана е позагладена, но това явно се случва с кожата, защото педалите са като нови, праговете също, а и салона е много запазен.Километража показваше 69 100 когато я докараха, като последното вписване в сервизната книжка е от март миналата година на 63 и нещо си. Според човека, който я докара, километрите са напълно реални, но аз по въпроса нямам мнение.Недостатъците, които забелязах до момента: ключовете са сменяни, от старите имам един червен и един син, а от новите, действащи, един червен и три сини. Алармата не разпознава нито един от четирите ключа, т.е. нямам аларма за момента, но това, надявам се, ще се разреши. Радиото си го прецаках сам, защото е сменяно (не е оригиналното) и доставчика ми каза, че е без код, но след прекъсване на захранването се оказа, че все пак е кодирано. Кода не го знам, щото на код картата е записан кода на старото, оригинално, така че, или ще го разкодирам, или ще си сложа цд-то от Типото. Не ми светят две лампи, заради тях се получи и проблема с радиото, щото бърниках бушоните, а именнно, лампата на пепелника и лампата в жабката. Тази в жабката определено е пипана, защото като раздвижа жичките светва, тази на пепелника явно е изгоряла, ще трябва да си я сменя.Ами, това е, няма да се впускам в суперлативи за динамика и комфорт, Вие си ги знаете. Просто колата е супер!Винаги много съм се притеснявал от идеята друг човек да ми донесе кола от чужбина. Все си мислех, че няма да избере моята кола. Даже в случая, като ми каза по телефона, че е червена, адски се притесних, защото на акъл веднага ми изплува автобус Икарус, но на практика се оказа, че е трябвало да си помисля за ФерариС две думи, много съм доволен
          Shit happens, sometimes...
          Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
          Marea 1.8 HLX - червена като аватара

          Коментар


            #6
            тези лупи+пръскалки си плачат за ксенон
            Да, вносителя, още като я докара, каза, че и трябват лети джанти и ксенон, но аз съм малко консервативен в това отношение, предпочитам да остане, както са я измислили дизайнерите. Даже приставката за теглич малко ме дразни, но за щастие самия теглич е подвижен и в момента стои в багажника. Просто съм си такъв, не си падам по украшения, били те и подобрения.
            Shit happens, sometimes...
            Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
            Marea 1.8 HLX - червена като аватара

            Коментар


              #7
              Страхотна е ! Убийствено добър цвят! Много безаварийни километри с нея!!!И си мисля че....
              Sev написа:
              тези лупи+пръскалки си плачат за ксенон :D

              Коментар


                #8
                Браво, честито и само да те радва!

                Коментар


                  #9
                  Колега, колата според мен е пръскана. Но каквото и да е, поне си купуваме отремонтирани коли. И всичко е до късмет. Жив и здрав да си я караш, пък след време друга и така

                  Коментар


                    #10
                    PASSARELLA написа:
                    Колега, колата според мен е пръскана. Но каквото и да е, поне си купуваме отремонтирани коли. И всичко е до късмет. Жив и здрав да си я караш, пък след време друга и така
                    Може да е пръскана,ама е пръсната както трябва.Освен това е нормално да е пръскана,защото точно червеното старее най-бързо.Защо то губи гланц не мога да кажа,но моите наблюдения са такива.Честито и със здраве да си я караш!
                    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                    Коментар


                      #11
                      Честито!! Между другото страхотен цвят.
                      BRAVA 1,4 12V
                      Nissan Navara

                      Коментар


                        #12
                        ivjordan написа:
                        Просто съм си такъв, не си падам по украшения, били те и подобрения.
                        подобрения и то какви :D на лупите изглежда просто.....
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          Колега, колата според мен е пръскана.
                          Ами, колегите като я видяха, също казаха, че е пребоядисвана, но така и не намерихме изчуквано място по нея, така че, ако е боядисвана, било е цялата и то заради кефа да е ярка, а не защото е удряна. Наистина, огледалата и дръжките са доста мътни на цвят, но те са си пластмаса, а всички знаем за проблемите на Фиат именно с тези детайли. Не че си защитавам точно мойто "гардже", но наистина не открихме следи от удар, а колегите са специалисти, все пак, говоря за вещи лица на застрахователна компания. Е, то май от снимките си личи и коя е компанията, което се е получило неволно...И към колегата Sev:Ами, може и до ксенон да стигна, но вече споменах някъде, че колицата ми се върза малко по-скъпо, отколкото очаквах, а имам желание да сложа газов инжекцион, така че за украшения ще мисля, когато се видя с парички и повярвай ми, на теб първо ще се обадя
                          Shit happens, sometimes...
                          Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                          Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                          Коментар


                            #14
                            Честито и само да те радва!
                            Никога не е късно да откриеш себе си!
                            Lancia Lybra 1.8cm3 131hp V.V.T. 2002г. Бивша
                            Fiat Stilo 1.6 16v Dynamic 2002

                            Коментар


                              #15
                              Вносителя е пропуснал да ти каже, че колата си е била фабрично с лети джанти, точно както и моята, но това го открих като се наложи да си ползвам резервната гума. Не е зле да погледнеш и твоята резервна, че ако е със заварени фланци с обикновените болтове... гориш Ами както казах, наистина нямат една с една- и моята е от Германия, ама бая разлики откривам според това което описваш, ебаси...А на колко години е?П.П. Цвета верно е убийствен, ако ще да е пребоядисвана.
                              Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                              Коментар

                              Working...
                              X