Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изкъртено огледало от злоба!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изкъртено огледало от злоба!

    Ето случката - баща ми си паркира дедрата на едно специфично място, на което пречи единствено на вятъра да духа праволинейно, та трябва да му заобиколи колата. Обаче наблизо има магазин. И магазина го зареждат бусове. И тия бусове като маневрират, спират и стоварват. И м/у буса и колата остава място за 1 човек. Обаче буса не може да спре 3 метра по-напред защото така ще мъкне 3 метра повече. По-назад също не може - технологично мястото свършва. Ако обаче колата я нямаше, стоварващия трябва да заобиколи дърво - средностатистическа 40-метрова масивна топола, в разцвета на силите си. Обаче не дървото му пречи, а дедрата! Това че и тя малко се е вдървила напоследък е друга тема. Но НЕЩАСТНИКЪТ, тази бедна душица, духовно бедна, която няма никаква цел в живота освен да разтовари буса си, е намерил невероятна пречка в колата и от яд е изкъртил шофьорското огледало. Не го е обърнал, не го е закачил без да иска, ами го е ИЗКЪРТИЛ!!! Перфектно работещо електрическо, с нагряване и датчик за климатроника вътре огледало. ИЗКЪРТЕНО..... От яд и злоба!!! а вратата - непокътната. Поне да и беше набил шутовете, за да кажа че колата е ударена от друга. Но не. Колко беден и нещастен трябва да е един човечец, за да направи нещо толкова сложно - да дебне че никой не го гледа, да се засили и да изкърти огледалото на кола, която е паркирана така, че не пречи на никого освен на него, и ако я няма ще трябва да заобиколи дървото, а така заобикаля кола+дърво. Това е характерно само за най-големите мизерници, които имат за цел в живота си да ти правят мръсно. Остави парите, остави това че се шофира по-трудно ако си свикнал с огледало, но това на мен лично ще ми образува такива нерви, и така ще ме ядоса, че после няма да спя от яд поне 2 дни, а поне 2 седмици ще го дебна да се появи отново. А БЕДНИЯ ЧОВЕЧЕЦ точно това е целял - да ядоса някой, да му направи мръсно, да му лази по нервите, но скришно, без да го разберат че е той, а той се присмива отстрани и е щастлив че е направил мръсно на някого, който дори не познава. Бедната душица....А колата винаги си е била поддържана като за италианка - страстно и с любов!Боже, колко мъка има по този свят!

    #2
    ако образуваш нерви , ще направиш точно това което тоя е искал.това ли искаш?

    Коментар


      #3
      Искренно ти съчувствам Оги..... Такива хора не заслужат нищо добро и само едно дърво у врата ще ги оправи!Ако барна недай си боже някой дето се опитва да прави подобни интервенции, бих го оставил на място до колата и линейка няма да викам даже!
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #4
        Е постигнал е целта си, с едно негово движение да ти образува нерви за много време напред.

        Коментар


          #5
          Няма смисъл да се нервиш, това няма да ти помогне. Колата е нещо скъпо, в общия случай стои по улиците и е идеалния обект да навредиш на някой случайно или нарочно.И аз си имам разправии с един комшия - зарежда си барчето през гаража, който незаконно (това е друга тема, гаража му не ми пречи в интерес на истината) е долепен до стената на къщата, в която живея. Ако моята кола не е в гаража, а пред гаража на тротоара отвън, както често се случва, като дойдат говедата му да зареждат барчето, за да не се изморят да изминат 2 (два) метра повече, се е случвало с буса директно да ми подпрат колата. Или пък да спрат на разстояние 50 см. от моята кола и да се мъчат с касите да минат между буса и колата и редовно ми я закачат и драскат. Вдигнал съм вече ръце, с дебили не можеш да се разправяш и да си тровиш живота. Гледам почти да не я оставям отвън, дори след час да ми трябва пак колата, я прибирам в гаража и после пак я вадя.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            припособление за пукане на гуми трябва ли ти ??? не пречи да му ги спукаш на буса докато разтоварва даже
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              и аз го преживях това. преди фиата имах малък микробус, който спирах от години до задния вход на блока, докато една сутрин не намерих огледалото до предната гума. Изкъртено и счупен след това. На всичкото отгоре на тоя микробус всички огледала за обратно виждане бяха елиптични, за по-голям обхват. И от това още повече ме заболя, щото не може да ти отрежат стъкло, ами трябва цял нов детайл. Да му изсъхнат ръцете дано (така кълнат бабите) на този който ти е причинил щетата!
              Брава 1.6 16V ELX
              Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

              Коментар


                #8
                "Бой, глад и гръцка музика" тия са на принципа на Нане "Не искам на мен да ми е добре, ами на Вуте даму е зле" като го спипаш тоя му метни един бой от всички участници във форума, пък тогава да видим дали ще посмее да посегна на кола.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  #9
                  Еми как да не ме е яд.... точно затова , защото той даже не познава баща ми, но просто колата му пречи, а ако я няма - какво - ще счупи клоните на дървото ли ? НЕ! Защото дървото не е ничие, и не изпитва болка. Аз съм се заклел още като ми надраскаха вратите на бравата - че ако видя някой да го прави на нечия кола, го хващам на място и бой! за всички , и за форумците, и за обикновените юзери на коли. Това го приемам по-вътрешно от това да си боядисам къщата в бяло, и някой да ми я надраска с черен маркер. Един ден пак там - при баща ми - качвам се в колата, а надрасканите врати вече ги бях преживал (надраскаха ми ги пред работата , в другия край на софия) , идва едно детенце, може би 1, 2 клас. Гледа надрасканите ми врати , гледа и вика "Аз знам кой ти ги надраска!" (а аз съм в разсадника, а вратите надраскани в район "витоша" зад амбасадор) . И аз викам "КОЙ?!?" И детенцето казва "Явор!" , и посочи към едно друго дете, което пък се обърна, и запали с 200. И аз докато се чудя, това дете първото вика "Той минава и драска всички коли с ключове, даже го видях и твойта как я надраска!" На мен ми стана малко смешно де, но казах "Кажи му на явор че непрекъснато ще гледам през прозореца, и ако го видя близко до някоя кола, ще го хвана и ще го спукам от бой, и ще го заведа в полицията и после в затвора, и няма да може да завърши училище! " И детето , видимо доволно се затича на някъде, крещейки "Яворе, тоя батко каза че...." , аз вече си бах запалил и тръгнах....Колко интересна история.....

                  Коментар


                    #10
                    А ти знеш ли точно кой е? Ако да - дайте да направим форум-срещата

                    Коментар


                      #11
                      tomazo написа:
                      припособление за пукане на гуми трябва ли ти ??? не пречи да му ги спукаш на буса докато разтоварва даже
                      Какви приспособления, бе Баце???Една чикия и ...муш, муш и си се разхождаш после с вестник в ръка.Може и веднъж да мушнеш само задната гума откъм улицата- хем няма да те види, хем си го глобил 150 лв. :D
                      Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        Kimi_Raikonen написа:
                        tomazo написа:
                        припособление за пукане на гуми трябва ли ти ??? не пречи да му ги спукаш на буса докато разтоварва даже
                        Какви приспособления, бе Баце???Една чикия и ...муш, муш и си се разхождаш после с вестник в ръка.Може и веднъж да мушнеш само задната гума откъм улицата- хем няма да те види, хем си го глобил 150 лв. :D
                        май не си дупчил гума ела па нископрофилна на 2.8 атм. с тая чикийка най-много да се счупи и да ти се забие в ръката !Това за което ти говоря си е спец.за гуми(гъмаджия му го е подарявал ) удобна ръкохватка ,остро по двете страни на острието забиваш ,завърташ и вадиш дупката става Х и няма оправяне никога
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #13
                          Абе колеги, що да им падаме на нивото гуми да дупчим, прозорци да чупиме и тн. Постъпката говори за човека, тоя мизерник като по цял ден мъкне като муле- представяте ли си колко нещастно и тъпо му е. Живота достатъчно го е наказал. И аз гледам тия от мебелната фирма в блока всяка сутрин като съм паркирал пред входа на магазина им /повтарям- в моя блок, под моя балкон/ ми оглеждат злобно колата и се чудят какво да й направят за да не паркирам там- ми каквото искат да й правят- по- умни няма да станат, по- малко да мъкнат и повече да им плащат- няма да стане. Подминаваите тия нещастници и простотиите, който вършат защото, ако седнем да се ядосваме им правиме на тях кеф. Което аз лично няма да им доставя

                          Коментар


                            #14
                            ако някой ми строши умишлено колата ,най-малкото което мога да направя за него е да му счупя ръцете !Пука ми на кво ниво съм
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар

                            Working...
                            X