Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Едно пунто кабрио!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Sven написа:
    Външния вид, на първите снимки е много по-добра в жълто с лайсните, фаровете..
    Прав си брат! Искам да видя ти какво караш какво си постигнал не само с колата ти , но и в живота ти за да коментираш и да казваш какви кусури има на пунтото! Едносекционните варове на пунто са супер SHIT!!! Искаш ли да видиш как светят сега...а пък с ксенона няма място за сравнение! Качеството е на много високо ниво на фаровете FK + това съм сложил машинки на Hella za реглаж на фаровете и всичко е ОК. За лайняните лайсни не искам да коментирам....защо има тогава изпълнение ELX без тях с прагове и седи много добре заводско!?!?

    Коментар


      #32
      тия фарчета или с лупи и ксенон пунтото рулира - няма как да не се влюбиш и предния капак да е стил - bad look и една добра броня.
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #33
        nasty написа:
        тия фарчета или с лупи и ксенон пунтото рулира - няма как да не се влюбиш и предния капак да е стил - bad look и една добра броня.
        Фаровете са разкошни с ксенона светят перфектно! Няма да правя намръштване или друга броня търся исчистен дизаин.

        Коментар


          #34
          Нищо не е съсипано!!! :D Колата изглежда по-добре оранжева с черни елементи,още повече че и гюрукът е черен!Това е една от най-добрите цветови комбинаций!!!Количката е супер,явно много обичаш гаджето
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #35
            Ахам е ти си знаеш ,но както и да е на мен си ми харесва Само да те питам гаджето ли избира цвета джанти фарове - или ти и ги наложи
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #36
              Да оранжево с черно е добра комбинация. Пред блока има една 3-ка черна с червено/оранжев салон и е уникална! Пунтото и мен ме кефи личи си, че колегата го прави с мерак

              Коментар


                #37
                Голема грешка, че не сте взели С2-ката VTS!! Също според мен е грешка да влагате толкова пари, труд и усилия в това "творение".
                Bravo 1.6 16v

                Коментар


                  #38
                  nasty написа:
                  Ахам е ти си знаеш ,но както и да е на мен си ми харесва Само да те питам гаджето ли избира цвета джанти фарове - или ти и ги наложи
                  Аз и предлагам и казам как ще е Ок...... тя се съгласява и готово. Има ми пълно доверие!

                  Коментар


                    #39
                    Щом и 2мата сте доволни - няма повече какво да кажем
                    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                    Коментар


                      #40
                      Много си е добре и така Пунтото :D Лично на мен ми харесва , особено фаровете . Но си е доста скъпо удоволствие да се направи така колата Няма ли някой да премести темата в Тунинг раздела
                      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                      Коментар


                        #41
                        chris написа:
                        Голема грешка, че не сте взели С2-ката VTS!! Също според мен е грешка да влагате толкова пари, труд и усилия в това "творение".
                        Брат ти ли ми даваш парите? Имал ли си допирни точки до C2? Мисля, че за първа кола това пунто е ОК! После може и совалка да вземем...

                        Коментар


                          #42
                          ZENDER написа:
                          chris написа:
                          Голема грешка, че не сте взели С2-ката VTS!! Също според мен е грешка да влагате толкова пари, труд и усилия в това "творение".
                          Брат ти ли ми даваш парите? Имал ли си допирни точки до C2? Мисля, че за първа кола това пунто е ОК! После може и совалка да вземем...
                          Не бе брат, просто изразявам своето мнение и за това викам, че е грешка. Аз не бих постъпил така и това е, а теб щом те влече... ОК, твоя воля. Относно С2-ката мисля че е къде къде по-добър избор като кола от некво 100 годишно Пунто, сменило сигурно 100 собственика и навъртяло милион км. примерно. Па да не говорим за влагане на средства в него, щото все пак наистина не ти ги давам аз - твои са си кинтите, хвърли ги ако щеш! Между другото сега гледам, че съм написал C2 VTS, a то май VTR беше, ама карай - лаф да става!!!
                          Bravo 1.6 16v

                          Коментар


                            #43
                            chris написа:
                            ZENDER написа:
                            chris написа:
                            Голема грешка, че не сте взели С2-ката VTS!! Също според мен е грешка да влагате толкова пари, труд и усилия в това "творение".
                            Брат ти ли ми даваш парите? Имал ли си допирни точки до C2? Мисля, че за първа кола това пунто е ОК! После може и совалка да вземем...
                            Не бе брат, просто изразявам своето мнение и за това викам, че е грешка. Аз не бих постъпил така и това е, а теб щом те влече... ОК, твоя воля. Относно С2-ката мисля че е къде къде по-добър избор като кола от некво 100 годишно Пунто, сменило сигурно 100 собственика и навъртяло милион км. примерно. Па да не говорим за влагане на средства в него, щото все пак наистина не ти ги давам аз - твои са си кинтите, хвърли ги ако щеш! Между другото сега гледам, че съм написал C2 VTS, a то май VTR беше, ама карай - лаф да става!!!
                            Да пунтото е на 10 години! Карано е от един човек аз съм втори собственик и е на 115000км. всичко това е 100% достоверно! Колата като се види как изглежда под предния капак и колко запазена е вътре доста неща се изясняват! C2 в BG се внася само версията VTR 90 и 110 коня.....VTS 120 не се предлага за BG. И все пак всичко това което правя ми доставя голямо удоволствие хората който ме познават знаят за какво става въпрос! Не, че като вземем после нова кола няма да и се правят подобрения! :P

                            Коментар


                              #44
                              Zender: Явно разчиташ, че не четем темата в опел форума. Значи там пишеш:
                              Всичко почва с това,че тя няма все още книжка искахме да вземем нова кола на лизинг Ситроен C2 VTS, но щеше да я напряви на немска каска и затова отложихме малко докато свикне да кара!
                              Та последно - кое се предлага и кое не се предлага в БГ? И защо според теб няма да се отличава от всички дриШли щом дори не може да кара??? Пак ще е дриШла, но с тунинговано пунто... въпроса, който ще си задават хората, когато им отнема предимство, не успява да се паркира на място за тир или прави поредно нарушение ще е "Кой тъпак и е дал тая кола на тая офцъ?"....
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар


                                #45
                                jenshen73 написа:
                                Zender: Явно разчиташ, че не четем темата в опел форума. Значи там пишеш:
                                Всичко почва с това,че тя няма все още книжка искахме да вземем нова кола на лизинг Ситроен C2 VTS, но щеше да я напряви на немска каска и затова отложихме малко докато свикне да кара!
                                Та последно - кое се предлага и кое не се предлага в БГ? И защо според теб няма да се отличава от всички дриШли щом дори не може да кара??? Пак ще е дриШла, но с тунинговано пунто... въпроса, който ще си задават хората, когато им отнема предимство, не успява да се паркира на място за тир или прави поредно нарушение ще е "Кой тъпак и е дал тая кола на тая офцъ?"....
                                Сополчо колата не съществува бе нали ти първи разгада загатката!?!? Дали има книжка или не това не значи, че може да кара или неможе! Изкарала е курсовете и чакаме книжката кара Перфектно! А такива професорчета като теб искам да ми разясняват нещата на 4 очи а не зад компа!?

                                Коментар

                                Working...
                                X