Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Луди за връзване?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Луди за връзване?

    Колеги,гледайте какво правят хората.Явно си нямат работа....http://news.ibox.bg/news/id_210937702
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    #2
    О Боже, тия хора акъл нямат Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

    ...E90..incoming..!!

    Коментар


      #3
      Е, това вече е ненормална работа ..... .........., ама сеир да става
      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

      Коментар


        #4
        Re: Луди за връзване?

        dudulia написа:
        Колеги,гледайте какво правят хората.Явно си нямат работа....http://news.ibox.bg/news/id_210937702
        Кога успя да го видиш чак в Германия. :D Та те го показаха преди няколко часа по ТВ. Ако беше в Хасково разбирам. :D

        Коментар


          #5
          момчета що да е луда работа пича си кандидатства за гинес и си прави реклама и на клуба и на спорта. Цялата работа тръгва от бас между собственика на колата и приятелите му от офроуд клуба тука в Стара Загора бас за 10000 евра и пича си ги печели предполагам защото до колкото разбрах идеята е била да го качи на покрива на зградата което и направи. След като падна това което каза беше че ако от гинес решат да снимат рекорда "....ще падне и от по- видоко". Всъщност те бяха много близко да успеят тръгнаха д аго свалят и на около 10 метра се счупи отгоре платформата и за това падна ето тук може да видите и снимки http://zaralii.eu/page.php?94
          FIAT - TIPO 2.0i.е

          Коментар


            #6
            Re: Луди за връзване?

            qnisZ написа:
            dudulia написа:
            Колеги,гледайте какво правят хората.Явно си нямат работа....http://news.ibox.bg/news/id_210937702
            Кога успя да го видиш чак в Германия. :D Та те го показаха преди няколко часа по ТВ. Ако беше в Хасково разбирам. :D
            Всичко виждам аз :D
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              soulkeeper написа:
              момчета що да е луда работа пича си кандидатства за гинес и си прави реклама и на клуба и на спорта. Цялата работа тръгва от бас между собственика на колата и приятелите му от офроуд клуба тука в Стара Загора бас за 10000 евра и пича си ги печели предполагам защото до колкото разбрах идеята е била да го качи на покрива на зградата което и направи. След като падна това което каза беше че ако от гинес решат да снимат рекорда "....ще падне и от по- видоко". Всъщност те бяха много близко да успеят тръгнаха д аго свалят и на около 10 метра се счупи отгоре платформата и за това падна ето тук може да видите и снимки http://zaralii.eu/page.php?94
              Soulkeeper, ти като старозагорец и като присъствал на събитието, според теб тази сграда има ли 21 метра както е обявено в медиите че аз нещо не ги изкарвам толкова: 5 етажа по 3м ги кажи са 15 м, въпреки че се съмнявам всеки от етажите да е по висок от 2,5 м. А пък и както си писал че е паднал джипа от 10 м - аз така на снимките мисля че предната броня на джипа на снимка 8 от линка който си дал е на не повече от 2 м от земята.
              Punto SX 1.1 55

              Коментар


                #8
                Слаба подготовка. Определено. Нищо и никакви 2 тона. :P
                Fiat Ritmo 105TC
                1600cc 105к.с.

                Коментар


                  #9
                  Punto SX написа:
                  soulkeeper написа:
                  момчета що да е луда работа пича си кандидатства за гинес и си прави реклама и на клуба и на спорта. Цялата работа тръгва от бас между собственика на колата и приятелите му от офроуд клуба тука в Стара Загора бас за 10000 евра и пича си ги печели предполагам защото до колкото разбрах идеята е била да го качи на покрива на зградата което и направи. След като падна това което каза беше че ако от гинес решат да снимат рекорда "....ще падне и от по- видоко". Всъщност те бяха много близко да успеят тръгнаха д аго свалят и на около 10 метра се счупи отгоре платформата и за това падна ето тук може да видите и снимки http://zaralii.eu/page.php?94
                  Soulkeeper, ти като старозагорец и като присъствал на събитието, според теб тази сграда има ли 21 метра както е обявено в медиите че аз нещо не ги изкарвам толкова: 5 етажа по 3м ги кажи са 15 м, въпреки че се съмнявам всеки от етажите да е по висок от 2,5 м. А пък и както си писал че е паднал джипа от 10 м - аз така на снимките мисля че предната броня на джипа на снимка 8 от линка който си дал е на не повече от 2 м от земята.
                  Честно да ти кажа и аз като погледнах зградата се осмних да е 21 м. но после се сетих че са включили и рампата и с нея може и да са толкова , но при падането определено падна от повече от 2м. да ти кажа но към 7-8м. бяха предполагам все пак колата почна да пада едвали някой може с точност да определи от колкото точно е паднала.
                  FIAT - TIPO 2.0i.е

                  Коментар


                    #10
                    А интересно собствениците на жилищата как са се навили да им разрушат фасадата?

                    Коментар


                      #11
                      Нормално го свалихме - 2 калника и един капак счупен, не е проблем, коментира Радомир.Ако това е само един капак и 2 калника ...

                      Коментар


                        #12
                        Кат’ се позамисля - какво му е лудото - за толкова пари и аз ще кача типо-то на 8-мия етаж!

                        Коментар


                          #13
                          Airfan написа:
                          А интересно собствениците на жилищата как са се навили да им разрушат фасадата?
                          Мисля че по някоя тв споменаха или някъде другаде четох че той живее в тази сграда и е възможно да е цялата негова, иначе трудно някой би се навил да му окъртиш мазилката на кооперацията - а поражения наистина има, вижда се на някои от снимките.
                          Punto SX 1.1 55

                          Коментар


                            #14
                            ///// написа:
                            Кат’ се позамисля - какво му е лудото - за толкова пари и аз ще кача типо-то на 8-мия етаж!
                            Даже по- зрелищно от тях

                            Коментар


                              #15
                              ето тук може да видите и клипчетата как се качва и първото изпускане на лебетката от където тръгна и всичко http://www.stzcarfans.com/forum/viewtopic.php?t=545
                              FIAT - TIPO 2.0i.е

                              Коментар

                              Working...
                              X