Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СПЕШНО! Пишат ли още акт като те вдигнат с паяк?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СПЕШНО! Пишат ли още акт като те вдигнат с паяк?

    Моля за бърз отговор, че току що ме вдигнаха и отивам да си взема колата.Та да знам какво да кажа ако искат да ми пишат акт!
    Bravo 1.6 16v

    #2
    Мда. Пишат, освен ако автомобила не е вдигнат от синя зона или служебен абонамент. Внимавай, че съм чувал от приятели че са се опитвали да ги врътнат. Колата вдигната от синя зона и като отиде да си я вземе и касиера му набива стрес, че катаджията ще му пише акт, и да черпи ако не иска да му пишат акт. Ти си плащаш и си взимаш колата доволен, че си с отървал без акт (а то дефакто и не е трябвало да ти пишат а ония само са ти набивали стрес) и сети се къде отиват парите за акт-а !

    Коментар


      #3
      В този ред на мисли: Ако паякът вдига коли наред, но твоята още не е вдигната, имат ли право да ти пишат нещо? Защото наскоро дочух, че нямат право да те закачат, ако не са ти вдигнали или в този момент не ти вдигат колата.
      - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

      Коментар


        #4
        Определено пишат!
        Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          chris написа:
          Определено пишат!
          Не е смешно, ама ме разсмя както си го написал
          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
          BMW X3 3.0D Aut

          Коментар


            #6
            iee написа:
            chris написа:
            Определено пишат!
            Не е смешно, ама ме разсмя както си го написал
            Що бе - питам и си отговарям
            Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Пишат бе мама им д***а. Имали ГПС на крана на паяка и в момента в който се мръдне стрелата искат такса. А па таксата била вързана с акт. На всяка такса искат акт.

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  ако колата не е закарана на наказателен паркинг, а ги хванеш на място дори и да е качена на камиона я свалят и пишат само глоба от 18лв. акт има само ако си я взимаш от паркинга, където е закарана!
                  Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                  Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                  Коментар


                    #10
                    Абе що говорите глупости бе. Спира паяка до тебе. Не е пипана колата. Дори скоба няма. Такса (не знам колко лв е) + акт. Проверено. СЛучка с един приятел преди няколко седмици.

                    Коментар


                      #11
                      ////Punto//// написа:
                      Абе що говорите глупости бе. Спира паяка до тебе. Не е пипана колата. Дори скоба няма. Такса (не знам колко лв е) + акт. Проверено. СЛучка с един приятел преди няколко седмици.
                      Аааа, що бе, не винаги е така - на мен няколко пъти ми се е случвало така и само таксата са ми взимали, ама тоя път не съм ги видял мамицата им... М/у другото като се замисля, може просто да са си зимали парите, щото ни бележка, не нищо.
                      Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        Ми зимали са си ги Ти кво мислиш. Щом няма после как да отчетат че са ти взели парите, нали се сещаш у кой са останали.

                        Коментар


                          #13
                          Бал съм ги.. да им приседнат дано
                          Bravo 1.6 16v

                          Коментар


                            #14
                            Викаш .. да им приседне съня дано хахах

                            Коментар


                              #15
                              Пишат, пишат и още как. Сутринта ми писаха на Мадрид, куката каза, че глобата ще е 20лв. без да се вземат точки... пари на ръка не искаше, нещастникът...оправдаваше се с GPS-ите. А глобата от паркинги и гаражи ми беше 23лв - как го изчислиха - не знам, само една скобка ми бяха сложили преди да пристигна... касов бон, фиш, стокова разписка или нещо подобно - не получих
                              M-Benz E 250 TD 150hp
                              M-Benz 200d 75 hp
                              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                              Коментар

                              Working...
                              X