Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Винетка + тол такса

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Винетка + тол такса

    http://dnes.dir.bg/2008/02/08/news2640887.htmlтези депутати съвсем ни взимат за баламиходил съм из Европапримерно в Словения и Австрия, които са в ЕСтози филм го няма там
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Тия са се побъркали напълно!!!Утре ще ни карат да си плащаме и за брой вдишвания и издишвания....тцтц
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      #3
      Е аз и до Добрич да отида, пак тол-такса ли ще плащам.Мамка им.Хич не ми стана ясно,що точно камионите се освобождават от таксата.Нали точно те най-много развалят пътя.Баси държавата................
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #4
        Призовавам за гражданско неподчинение! Да се съберем всички пред парламента, както направиха мазните бакшиши

        Коментар


          #5
          Аз съм ЗА (протест) ! Аман вече! Да си резервираме дата за протест и да се съберем. То не бяха двойни и тройни такси, излишък и нз кво си. Аз за 6 месеца съм с още два шарнира назад (на Типото се сменят с носачите = 140лв) заради мн "здрави" пътища и магистрали, непочистени улици и т.н.!
          - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

          Коментар


            #6
            Нема живот в тая държава и май ще дигам чукалата в скоро време. Не моеж им смогнеш на такси на тия прасета ...Такси, като в Европа, пътища, като в Заир.За последните 18 години, има ли поне едно хубаво нещо, което да се е случило, в тая родна кочина? Аз не си спомням ... май наистина е време за блокаж пред парламента!

            Коментар


              #7
              ще видим след 2 или 3 години като по магистралите вече ще се плащав закона пише И/ИЛИтогава какво ще решат управляващитесигурно ще е бате ви Бойко, който все сравнява с Европадано и тогава го направи това сравнение :D
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Винетки, м....тки, такси, данъци- само се чудят от каде да ти вземат парите. Иначе си вдигнаха заплатите да са... "живи и здрави". А пътищата, че са зле, хората изнемогват, голяма работа.
                Bravo 1.8 16V GT ex.
                Fiat Croma 1.9 16V mjet

                Коментар


                  #9
                  wwweb написа:
                  Нема живот в тая държава и май ще дигам чукалата в скоро време. Не моеж им смогнеш на такси на тия прасета ...Такси, като в Европа, пътища, като в Заир.За последните 18 години, има ли поне едно хубаво нещо, което да се е случило, в тая родна кочина? Аз не си спомням ... май наистина е време за блокаж пред парламента!
                  Пълни ненормалници!И аз всеки ден се питам, какво правя още тук, ама нещо сърце не ми дава да оставя близките си Иначе имам възможности за хубава работа в Италия и Германия
                  BMW E90 320D
                  ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                  ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                  ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                  Коментар


                    #10
                    четох четох и оставам с впечатлението че журналиста нещо не е разбрал или кофти е написано, защото като цяло не се връзват нещата - а и те все гледат сензация да става, пък кое колко е вярно няма значение :D
                    Audi 1.8S златен талон

                    Коментар


                      #11
                      lllubo написа:
                      четох четох и оставам с впечатлението че журналиста нещо не е разбрал или кофти е написано, защото като цяло не се връзват нещата - а и те все гледат сензация да става, пък кое колко е вярно няма значение :D
                      И аз това си мисля.

                      Коментар


                        #12
                        Еми мисля, че има нещо вярно, защото сутринта като излизах, по новините говореха нещо точно за тая дневна такса от 11 евро. Само се чудя в кой джоб ще отидат парите от тия нови такси? То поне да бяха пътища по който караме, а то Тая работа няма да стане така..Товаря палатката в багажника и другата седмица се настанявам пред парламента. То вече не се издържа еб*си... Цените, таксите...почти всичко стана като по европейски, само доходите ни останаха мижави по български. Тия нещастници ако могат да ни изцедят до последно най-добре ще им бъде, ама като измрът половината българи от глад, защото не могат да смогнат на всичките такси, данъци, удръжки и цени, а другата половина избягат по "ЕВРОПА" и света, да видим тогава кого ще управляват Нямам думи просто. Давайте да се вдигаме колеги, достатъчно търпяхме да ни мачкат и да се подиграват с нас!!
                        Fiat Punto 1.7TD
                        Mazda 626 2.0
                        Fiat Croma 2.4 Multijet

                        Коментар


                          #13
                          11 eвро за винетка може и да искат, но няма да е за леки колитова е абурд - журналистите си го насосват
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            Това не е държава!!! Това е сбирщина на обирджии! нЕмам пари вече да им смогвам на тия бирници! по цял ден правят така и после хоп закон в тяхна полза!
                            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                            Коментар


                              #15
                              Време е.....
                              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                              Коментар

                              Working...
                              X