Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бихте ли си дали мнението

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бихте ли си дали мнението

    Какво мислите за....... предлагат ми бартер за фиат купето....ето такава мазда мх5.. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...ageNumber=11и много се чудя дали да я сменя......вие какво мислите...заслужава ли си......

    #2
    аз не бих сменил Купе за това
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Аз пък бих Ако искаш да си уникален - точно тази Мазда е мноооого добра. Купета под път и над път.Японските коли не отстъпват на италианките по пъргавина.Ако някога трябва да сменя италианката, бих го направил само с японка.И все пак зависи от реалното състояние на двата автомобила де...

      Коментар


        #4
        Mazda cи e Mazda, здрав и надежден автомобил, но за Купе-то - НЕ
        FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

        Коментар


          #5
          Аз купе не съм карал и затова не мога да кажа! Но тази mazda не е лоша! Пъргава, напълно задно движение, лека и добре балансирана! Добра е за завиване с вратите напред! :D
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Маздата е мн готина. Според мен е мн важно състоянието и. Аз бих я предпочел пред купето, заради това че е кабрио, обаче не ми харесва това, че е 2 местна. Прецени си дали няма да ти се налага возиш повече от човек в колата. Кофти е да излезнеш с мацки и да има място само за 1
            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

            Коментар


              #7
              Кабрио не бих взел и без пари да ми го дават :D . Аз и купетата не ги харесвам, но пък да го заменя за мазда кабрио - не, благодаря. Но ... въпрос на вкус.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Коя година е Маздата?
                Mercedes E230 Elegance

                www.secondparts.com
                www.hardwarebg.com/forum

                Коментар


                  #9
                  Доколкото ми е известно мазда мх 5 е с Ванкелов двигател.Не знам доколко в България разбират от такива двигатели и каква е цената на поддръжката му.Също и разхода не е без значени според мен,а Ванкеловият двигател не се слави с икономичност.Препоръка-провери с какъв двигател е!
                  Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                  Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                  Коментар


                    #10
                    не еРХ7 е с ванкелов
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Кабриото не е за основна кола, само за 2ра според мен, особено ако е и двуместна.По-добре не го сменяй, а се замисли за 2ра кола кабриолет - например такава Маздичка (много са готини) или направо едно Фиатче Баркета - тамън ще останеш в сектата!!!
                      Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        Лично моето мнение,че не виждам как може маздата да се сравнява с купе. Доста по-малка,доста по-неудобна,доста по-грозна.Да не говорим,че някой може да те премаже някъде,щот не те е видял(много е нисичка). Иначе колата си е хубава, ама сравнението не става.
                        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                        BMW X3 3.0D Aut

                        Коментар


                          #13
                          Зависи...Ако си до 24-25 години - сменяй. После няма да ти е до кабриолети.
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            #14
                            Само малко да поясня....аз имам и друга кола освен купето...така че маздата ще ми е втората по-некарана кола...а и гаджето по-ще може да я кара от купето.....знам ли....то избора винаги е труден и май винаги се прецакваш....някой ако е имал все пак такава кола...може да сподели наблудения...

                            Коментар


                              #15
                              Питай в мазда-форума

                              Коментар

                              Working...
                              X