Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как може такова нещо бе!??!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    FaceLess написа:
    Май техният шеф най-добре ги определи - ИДИОТИ. Той това ми каза "ето ти имената, виж намери ги, но не знам как ще успееш да се разбереш с тези идиоти"
    Ако ти трябва помощ за "идиотите" казвай. С каквото можем ще помогнем.
    Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
    Настояща: VW Polo 1.1i '92

    Коментар


      #32
      Днеска ги изпуснах, ама неделя мисля да ги дебна. След срещатата на Фиат, който има желание е добре дошъл с мен пред сградата на община Илинден на паркинга. Тамън ще довършим срещата подобаващо
      Fiat Punto 1.7TD
      Mazda 626 2.0
      Fiat Croma 2.4 Multijet

      Коментар


        #33
        Побойници Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

        Коментар


          #34
          maiska написа:
          Побойници Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
          Включи се и ти За съжаление съм зает неделя и на срещата пак не мога да ида Гадна работа, без мене. Да разправяте после.
          Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
          Настояща: VW Polo 1.1i '92

          Коментар


            #35
            какъв е точния маршрут на тая 47-ма линия? тука минава ли през слатина, или тука беше 48-ма? знам че имаше четиресе и някой номер.

            Коментар


              #36
              Захарна фабрика -община "Илинден"-ул. Кукуш-бул. Щросмайер-ул. Габрово- бул. Сливница-Опълченска-бул. Тодор Александров-Шератон-бул. Дондуков-бул. Васил Левски-Софийски униревситет-Орлов мост-Ж. Кюри-Интерпред-КАТ-Ракова болница- бул. Климент Охридски-Лесотехнически Университет-бул. Климент Охридски-кв.Малинова долина-Околовръстен път-Бистришко шосе-с.БистрицаМисля че това й е маршрута, освен ако в последно време няма някакво изменение.
              Fiat Punto 1.7TD
              Mazda 626 2.0
              Fiat Croma 2.4 Multijet

              Коментар


                #37
                FaceLess написа:
                Захарна фабрика -община "Илинден"-ул. Кукуш-бул. Щросмайер-ул. Габрово- бул. Сливница-Опълченска-бул. Тодор Александров-Шератон-бул. Дондуков-бул. Васил Левски-Софийски униревситет-Орлов мост-Ж. Кюри-Интерпред-КАТ-Ракова болница- бул. Климент Охридски-Лесотехнически Университет-бул. Климент Охридски-кв.Малинова долина-Околовръстен път-Бистришко шосе-с.БистрицаМисля че това й е маршрута, освен ако в последно време няма някакво изменение.
                По едно време беше до Малинова долина, ама може пак да са я продължили до Бистрица.
                Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                Настояща: VW Polo 1.1i '92

                Коментар

                Working...
                X