Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си спестите от Винетка,Гражданска отговорност и ГТП

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да си спестите от Винетка,Гражданска отговорност и ГТП

    Днес в една автомивка видях колата на един настоящ търновски депутат и какво забелязах на предното му стъкло имаше само един стикер за Годишен преглед изтекъл преди 3 месеца, годишна винетка от 2006 г. и нещо много важно пропуск за депутатския паркинг, явно той замества и винетката и ГТП и гражданската отговорност. Чудя се има ли смисъл да пратя въпросните снимки до някоя медия пък да го проверят този господин депутат да не би да е над закона и само нии ли сме баламите да плащаме че да си трошим колите по разнебитените пътища. А какво ли ще стане ако въпросния депутат ме удари може би по задължение аз ще съм виновен или от касата на парламента ще ми изпалтят щетите . Въпросната кола е сив Сеат Толедо ВТ 7507 АК. Пазете се!
    Прикачени файлове

    #2
    Супер! Те и полицаите са така когато ги спрат показват си картата че са служители на МВР и "приятен път, колега".
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    Коментар


      #3
      Я ги пусни да видим, как ще се оправдава, ще е забавно.

      Коментар


        #4
        Ще си плащаме за разнебитените ни пътища, а тоя без да плаща, ще ги разнебитва още повече

        Коментар


          #5
          Нищо ново под слънцето на нашата родина!
          Никога не е късно да откриеш себе си!
          Lancia Lybra 1.8cm3 131hp V.V.T. 2002г. Бивша
          Fiat Stilo 1.6 16v Dynamic 2002

          Коментар


            #6
            Момчета живеем в България това са "нормални" неща! Ама ако мен ме спрат полицаи и тези стикери са на моето стъкло, ще ме разсипят и............... знаете ли защо ? Защото страната ни "върви към добро и нещата са затегнати вече" но за този горепосочения господин явно всичко си е постарому! И докато като този дръвник са ни оправниците нещата "ще се оправят" все повече!
            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

            Коментар


              #7
              Е този е тарикат явно. Всеки може да си извади пропуск за паркинга на парламента. Хем ще спира на центъра хем ще пести от винетка и гражданска. Аз пък на пук на този съм си прибрал въпросния пропуск в жабката. Дали една привилегия и айде злоупотребява се..
              Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

              Коментар


                #8
                колега прати ги в някоя телевизия да го пуснат да го видат тоя умник бахти и наглия тип как не го е срам

                Коментар


                  #9
                  Да вземем да се обадим на ония мисири от "Господари на ефира", много ме дразнят, ама гледам че имат някакъв кореспондент в Търново. Да му отидат на гости на тоя с Толедото и да видим какво ще обеснява.П.П Сега ще им пиша
                  Важно е ти да се кефиш на колата си, а не другите на нея. (Същото като при жената).

                  Коментар


                    #10
                    Просто нямам думи.....пращай всичко и в БТВ и в БНТ, ако ще и в СКАТ...мама им мръсна сган долна.......пиши на медиите, ще го изядат като топъл хляб...

                    Коментар


                      #11
                      Какви са му нарушенията:1. Не преминат в срок технически преглед - наказание - автомобилът се спира от движение до преминаване през ГТП + глоба от 50 лв2. Липса на винетен стикер - 100 лв3. Неразлепен стар винетен стикер - 100 лв 4. а) Незалепен стикер за застраховка гражданска отговорност (при наличие на валидна такава) - 50 лв.или б) Липса на застраховка гражданска отговорност - временно отнемане на свидетелството за правоуправление до предоставяне на застраховка; временно спиране на МПС от движение + 50 лвСтенли, пускай го този на телевизиите, обаче може да се окаже, че колата не се води на негово име и толкоз...

                      Коментар


                        #12
                        Даже и да се окаже,че не е на негово име,то щом пропуска е в нея,той я управлява или пък го е преотстъпил,за да може някой друг да паркира без да плаща,което е малко вероятнос оглед регистрационните номера!Пускай го и да се раздухва скандал !Сигурно и другите правят така!
                        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                        Коментар


                          #13
                          Баси,тоя си е за изтъпанчване по медиите!Гади ми се от такива наши Управници!
                          Fiat Punto 1.1 6Speed

                          Коментар


                            #14
                            Еееееееее по спокойно де се е чуло и видяло депутат да пътува с личната си кола като има служебни така,че тези атрибути просто не му трябват.

                            Коментар


                              #15
                              zarcov написа:
                              Супер! Те и полицаите са така когато ги спрат показват си картата че са служители на МВР и "приятен път, колега".
                              Така е само в София,софийски полицай в провинцията направо го разкатават
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X