Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложения за колони.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложения за колони.

    Колеги в Мерцедеса отзад стоят 2 много грозни елипсовидни дупки, които според мен трябва да бъдат запълнени. Става въпрос за размер 6" х 9" и да са качествени. Да са около 100-120лв. и да не са супер известни а със съвсем малко технически данни. Става въпрос някъде за около 40+ RMS и максимална мощност около 160-240 например. Ако имате предложения за конлретни обяви или просто да ме насочите към изпитана марка и модел ще съм ви много благодарен. И нека отсега да кажа-целта ми не е да повдигам въпроса коя марка кой модел колко по як и готин е от един кой си. Изпитани и мощни както казва един приятел. [/list]
    Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
    Настояща: VW Polo 1.1i '92

    #2
    Ами аз на старото рено смених оригиналните с БОШМАН и бях доста доволен за цената си от 90.00лв. свиреха чудесно, даже заглушаваха каката дето ми повтаряше, че няма бензин

    Коментар


      #3
      Marea Bipower написа:
      Ами аз на старото рено смених оригиналните с БОШМАН и бях доста доволен за цената си от 90.00лв. свиреха чудесно, даже заглушаваха каката дето ми повтаряше, че няма бензин
      На старата кола и аз си бях сложила отпред две такива на Бошман - много як звук обаче май плейъра ми беше слаб....Като показатели беше нещо от сорта на 2х250 или 4х250 - нямам голям спомен, но като пари беше към 60 лв. - това преди 2 години.

      Коментар

      Working...
      X