Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Актове - цени и точки ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    baracuda написа:
    Май само с 20 кинта ще се размина Най лошото беше че е служебна колата и направо откачих! Да беше с мойта добре ама ...
    Защо бре? Имаше един лаф, че служебната кола е по хубава и от новата По обясними причини

    Коментар


      #17
      Аз ти казах, че акта е 20 лева.
      Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

      Коментар


        #18
        А за фарове някой знае ли колко точки се взимат
        FIAT Bravo JTD GT '99

        Коментар


          #19
          ////Punto//// написа:
          baracuda написа:
          Май само с 20 кинта ще се размина Най лошото беше че е служебна колата и направо откачих! Да беше с мойта добре ама ...
          Защо бре? Имаше един лаф, че служебната кола е по хубава и от новата По обясними причини
          Ама паяците не питат дали е служебна Даже беше цялата в надписи
          Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

          Коментар


            #20
            Не бре човек. Бъзиках се. А относно този лаф извода е: че служебната кола е по хубава от новата, защото квото се счупи по нея се поема от фирмата, за гориво плаща фирмата, за ГО, за преглед и т.н. , за всичко плаща фирмата. От тази гледна точка служебната е по хубава от новата. Защото новата има гаранция примерно 3 или 5 години а тази, квото и се счупи, шефа плаща. А и до колкото знам в повечето фирми такива "разходи" ги осребряват като представиш бележката от паяка. А ако беше с личната кола ехееее....

            Коментар


              #21
              А какво ще стане, ако след акт за неправилно паркиране не си го платя!?!?! Каква е процедурата, защото имам един неплатен такъв акт за близо година и заега няма нищо, да не ме изненадат неприятно нещо
              Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
              Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
              Fiat Bravo 1.4 120k.с.

              Коментар

              Working...
              X