Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автомобилен курс B+E предложения?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автомобилен курс B+E предложения?

    Колеги кажете къде мога да изкарам курс Б+Е в София. Засега съм в процес на търсене и не намерих нищо честно казано. Ако някой моеже да препоръча някоя фирма или инструктор да пише. И ако някой знае колко горе долу върви цената на този курс също да споделя.
    Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
    Настояща: VW Polo 1.1i '92

    #2
    Хъм, ами аз питах Гугъл и излязоха някакви страници Не знам доколко това може да те ориентира, но миналата година м.Септември карах C+E и цената беше 300лв.Това без разните изпитни такси, медицински и стойността на самата книжка.Имай предвид, че се искаше да имаш определен период стаж от последната категория.Но не сън сигурен дали това не се отнася само за C+E.Ето колко ми е останала теорията Опс, за Перник се отнася цената.
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Сега цената със сигурност ще е по-висока - между 400 и 500, защото инструкторите в края на миналата година вдигнаха пушилка, че до края на тази трябва да стане 800.
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #4
        Esper написа:
        Хъм, ами аз питах Гугъл и излязоха някакви страници Не знам доколко това може да те ориентира, но миналата година м.Септември карах C+E и цената беше 300лв.Това без разните изпитни такси, медицински и стойността на самата книжка.Имай предвид, че се искаше да имаш определен период стаж от последната категория.Но не сън сигурен дали това не се отнася само за C+E.Ето колко ми е останала теорията Опс, за Перник се отнася цената.
        Ами за стаж не пишеш никъде че трябва да имаш ако искаш Б+Е. Ако искаш Ц+Е вече ти трябва 1 година стаж на Ц. Можеш да караш почти едновременно Б и Ц категория стига да си вземеш изпита за Б и да си пуснеш документите за книжка. Мен ме интересува някой който вече минал през фирма или инструктор и да каже впечатления.
        Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
        Настояща: VW Polo 1.1i '92

        Коментар


          #5
          И аз щях да питам за същото нещо, но за самите категории, някой би ли ми разяснил коя точно категория за какво возило служи (без лека кола и мотоциклет) и коя категория от коя се влия за да се изкара??? Имам предвид, коя категория е за 8тонен, коя е за прицеп и т.нБлагодаря предварително
          FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

          Коментар


            #6
            http://www.rulan-auto.com/Шефът на "Рулан" Румен, ми е личен приятел. Колите не са кой знае какво, но поне съм сигурен, че ще те научат да караш както трябва :DОсвен това мисля, че и цената ще ти хареса.

            Коментар


              #7
              doofiat написа:
              http://www.rulan-auto.com/Шефът на "Рулан" Румен, ми е личен приятел. Колите не са кой знае какво, но поне съм сигурен, че ще те научат да караш както трябва :DОсвен това мисля, че и цената ще ти хареса.
              Добре а Б+Е има ли, защото пишеше само за Б, че е 280лв.? Като цена ако не е променена е супер. Колко часа трябват за кола с ремарке някой знае ли случайно? Пак ли са 24 или 26, не знам колко ги направиха вече? Листовки не се карат пак, нали?
              Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
              Настояща: VW Polo 1.1i '92

              Коментар


                #8
                Alex_kk написа:
                doofiat написа:
                http://www.rulan-auto.com/Шефът на "Рулан" Румен, ми е личен приятел. Колите не са кой знае какво, но поне съм сигурен, че ще те научат да караш както трябва :DОсвен това мисля, че и цената ще ти хареса.
                Добре а Б+Е има ли, защото пишеше само за Б, че е 280лв.? Като цена ако не е променена е супер. Колко часа трябват за кола с ремарке някой знае ли случайно? Пак ли са 24 или 26, не знам колко ги направиха вече? Листовки не се карат пак, нали?
                Доколкото знам цените са актуални. Освен това има отстъпка при он-лайн записване.Ако имаш въпроси звънни им!

                Коментар


                  #9
                  doofiat написа:
                  Alex_kk написа:
                  doofiat написа:
                  http://www.rulan-auto.com/Шефът на "Рулан" Румен, ми е личен приятел. Колите не са кой знае какво, но поне съм сигурен, че ще те научат да караш както трябва :DОсвен това мисля, че и цената ще ти хареса.
                  Добре а Б+Е има ли, защото пишеше само за Б, че е 280лв.? Като цена ако не е променена е супер. Колко часа трябват за кола с ремарке някой знае ли случайно? Пак ли са 24 или 26, не знам колко ги направиха вече? Листовки не се карат пак, нали?
                  Доколкото знам цените са актуални. Освен това има отстъпка при он-лайн записване.Ако имаш въпроси звънни им!
                  ОК колега, мерси много
                  Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                  Настояща: VW Polo 1.1i '92

                  Коментар


                    #10
                    doofiat написа:
                    http://www.rulan-auto.com/Шефът на "Рулан" Румен, ми е личен приятел. Колите не са кой знае какво, но поне съм сигурен, че ще те научат да караш както трябва :DОсвен това мисля, че и цената ще ти хареса.
                    Колега един приятелски съвет -на тези цени не мисля че ваобще ще се качиш на кола да караш
                    ланчия либра 2.4 jtd 150к 2005 г--учебна

                    Коментар


                      #11
                      защо си мисля че с категория B можеш да си закачиш ремаркде до определени размери (килограми) и съответно ако ремаркето е над тези размери тогава вече ти трябва и E?
                      Audi 1.8S златен талон

                      Коментар


                        #12
                        lllubo написа:
                        защо си мисля че с категория B можеш да си закачиш ремаркде до определени размери (килограми) и съответно ако ремаркето е над тези размери тогава вече ти трябва и E?
                        Да колега до 750кг. но на мен ми трябва платформа с кола отгоре тъй че няма как само с Б да мина. Б+Е е до 3.5 тона. Колега един приятелски съвет -на тези цени не мисля че ваобще ще се качиш на кола да карашкакво имаш впредвид точно???
                        Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                        Настояща: VW Polo 1.1i '92

                        Коментар


                          #13
                          ivanvanko написа:
                          doofiat написа:
                          http://www.rulan-auto.com/Шефът на "Рулан" Румен, ми е личен приятел. Колите не са кой знае какво, но поне съм сигурен, че ще те научат да караш както трябва :DОсвен това мисля, че и цената ще ти хареса.
                          Колега един приятелски съвет -на тези цени не мисля че ваобще ще се качиш на кола да караш
                          Колега, не всички дерат кожи - има и свестни хора!Тази автошкола е доста стара и е стартирала в Русе.

                          Коментар


                            #14
                            ivanvanko написа:
                            doofiat написа:
                            http://www.rulan-auto.com/Шефът на "Рулан" Румен, ми е личен приятел. Колите не са кой знае какво, но поне съм сигурен, че ще те научат да караш както трябва :DОсвен това мисля, че и цената ще ти хареса.
                            Колега един приятелски съвет -на тези цени не мисля че ваобще ще се качиш на кола да караш
                            Цената не винаги е определяща.Ако нямаш директни впечатления от фирмата, не е много уместно да изказваш подобно мнение.Далеч съм от мисълта, че при сегашната схема курсовете те правят шофьор, обаче ако дадеш 600 и си купиш книжката по-подготвен ли ще излезеш?Аз понатрупах малко впечатления около моя курс.Честно казано стреснах се.Ако (а то е така) по такъв начин се придобива и Б категория, с какъв акъл щъкам по пътищата с нещо различно от БТР...Мам си джас, винаги съм бил на мнение, че книжка кола не кара ама и това което видях на нищо не прилича...Много неща има да се променят в тая система, много!
                            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                            Коментар


                              #15
                              doofiat написа:
                              ivanvanko написа:
                              doofiat написа:
                              http://www.rulan-auto.com/Шефът на "Рулан" Румен, ми е личен приятел. Колите не са кой знае какво, но поне съм сигурен, че ще те научат да караш както трябва :DОсвен това мисля, че и цената ще ти хареса.
                              Колега един приятелски съвет -на тези цени не мисля че ваобще ще се качиш на кола да караш
                              Колега, не всички дерат кожи - има и свестни хора!Тази автошкола е доста стара и е стартирала в Русе.
                              Колега именно че автошколата е стара и от там значи има лоби в ДАА(не подлежат на проверка) и затова ти казах че с тези цени 2,3 да се качиш и си на изпит(знам как работят всички школи които са на пазара над 10 години)
                              ланчия либра 2.4 jtd 150к 2005 г--учебна

                              Коментар

                              Working...
                              X