Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изключително евтина индийска кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изключително евтина индийска кола

    Индийска кола за 2500 долараНапоследък все по-често се говори за индийската мегакомпания Tata. До голяма степен това се дължи на факта, че тя спечели търга за закупуването на Land Rover и Jaguar, но сега индийците влязоха в новинарските хроники с ново събитие. Фирмата се е насочила към един нов сегмент в автомобилостроенето. Според последни съобщения цената на 1 lakh car на Tata е около 2200 долара, но сега става ясно, че цената по-скоро ще бъде 2500 долара. Малката и изключително евтина кола - най-евтината в света - ще бъде представена на 10 януари 2008 година по време на автомобилното изложение New Delhi Auto Expo.Въпреки че анализатори твърдят, че увеличаването на цената на самите материали може да оскъпи проекта до 3000 долара, Tata обещаха да продадат първите 100 000 автомобила на цена от 2500 долара и нито долар повече. Renault/Nissan и индийците от Bajaj Auto също обмислят идеята да построят евтина кола, която да се конкурира с представителя на Tata. Целта, която двете компании преследват, е по-скоро около 3000 долара. Според материали в чуждите медии GM също обмислят развиването на евтина глобална кола, въпреки че тяхната идея за ,,евтина
    Fiat Marea Weekend 1.8 `99 ELX

    http://www.flirt4e.com/test.php?tid=360849411

    #2
    Брей... За парите си много добре изглежда:Като се има предвид че цялата кола струва по-малко от едно нафтово ГНП от споменатите европейски марки,май на световния автомобилен пазар наистина нещо му куца в ценообразуването
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Esper написа:
      Брей... За парите си много добре изглежда:
      ...това е моделът Индика, който вече се произвежда от ТАТА, въпросната евтина кола е друга...

      Коментар


        #4
        Авео написа:
        Esper написа:
        Брей... За парите си много добре изглежда:
        ...това е моделът Индика, който вече се произвежда от ТАТА, въпросната евтина кола е друга...
        друга е, но като за тия пари е супер
        Fiat Marea Weekend 1.8 `99 ELX

        http://www.flirt4e.com/test.php?tid=360849411

        Коментар


          #5
          Една нова Лада не е ли към 4000$?Не е ли по-добре Лада?

          Коментар


            #6
            Знаех си, аз че толкоз хубаво не може да бъде истина
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #7
              И аз мисля по добре лада Онова няма спиране. И цената за колата не е тази на снимката. Онази за която говорите изглежда като сапунерка. Буквално като сапунерка. Някакво такова малко, никакво. Нещо като Smart ама .. буквално никакво

              Коментар


                #8
                ////Punto//// написа:
                И аз мисля по добре лада Онова няма спиране. И цената за колата не е тази на снимката. Онази за която говорите изглежда като сапунерка. Буквално като сапунерка. Някакво такова малко, никакво. Нещо като Smart ама .. буквално никакво
                А бе без майтап, ама вчера огледах една Лада - Калина, много ми хвана окото.Поразгледах се в детайлите, всичко си беше перфектно.Поне не беше по-зле от една Дачия.Не знам с какви двигатели са.
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Винаги съм си мечтал за чисто нова кола, но не точно за тази индийската . Като ще е нова и евтина, нека да е поне Дачия. Не знам руснаците какво правят с Лада ?
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #10
                    И аз оглеждах на панаира Калината и ми се стори ,че е доста грамотно сглобена /беше мисля с двигател 1,5/

                    Коментар


                      #11
                      Аз говорех за "Лада 2107"

                      Коментар


                        #12
                        Re: Изключително евтина индийска кола

                        Zlatev написа:
                        ...Индийска кола за 2500 долара
                        Ето я колата за която става въпрос...Tata Nano http://www.autoblog.bg/index.php?news_id=419
                        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                        Търси се..

                        Коментар


                          #13
                          Kuku написа:
                          Аз говорех за "Лада 2107"
                          Ма тва е символ ве... !!! Кой 25-28 годишен гъзар на 80-те години (като мене), не е минал през нея ве!!! Даже беше 21074 с 1600 двигател и 5 скорости, ко знайш ти!
                          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                          Коментар


                            #14
                            Re: Изключително евтина индийска кола

                            FIRE 8V написа:
                            Ето я колата за която става въпрос...
                            Ужас.... ...ми тя кат количка за продукти в хипермаркет.....и какви са тия малки гуми, то ще се обръща само от вятъра това, малиииииии....

                            Коментар


                              #15
                              Отвънка ми мязи на Смарт, а отвътре на Nissan Micra
                              Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                              ...E90..incoming..!!

                              Коментар

                              Working...
                              X