Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Без коментар ....... !!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Без коментар ....... !!!!

    Гледах това клипче и не знам какво да кажа, от една страна е расова дискриминация от друга проблема на БГ !!!! Незнам ........... http://clip4e.com/play.php?id=45143&...f767c45017198c
    Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

    #2
    http://clip4e.com/play_volen_siderov...enta.htm&rel=1

    Коментар


      #3
      Тези филмчета от ТВ Скат сме ги гледали, гледали...Не казвам, че не казват истини - но пък ние ще се изкараме най-миролюбивия народ...Че имаше танкове при преселението на турците, имаше. Имам приятели, които точно тогава са служили във Вътрешни войски Разрад и са ми разказвали подробности... Че имаше атентати на турски терористи в България - имаше. Имало е и атентати на български терористи...Волен Сидеров е един човек, който не осъзнава последствията от действията и думите си.Не мисля, че това е начина за една по-добра България.Хан Тервел е изклал пред стените на Цариград (тогава Константинопол) 20 000 араби...

      Коментар


        #4
        отивам и се записвам в "АТАКА" единствения начин да се повлияе на ситуацията е.... "на оръжие..."
        Недвижими имоти - продава, купува, наема, отдава.....

        Радвайте се

        Коментар


          #5
          Мда... освен да изкарваме съответния курс и да си вземем по един боен за всеки случай на кръста... Вечер в автобусите в Люлин преобладават мангалите и си правят каквото си искат, никой не смее да им каже копче... Направо се плаша... Лятото имаше едно събитие в Красно село - за нула врема се събраха страшно много мангали. Лошото е, че са много задружни, както те, така и турчилята. Скачат един за друг без да се познават, просто се пазят резаците...Не е измислица, че може след време да станем 50:50 с мангалите... Като се замисля: Брат ми отиде в Германия, аз се чудя да ли да имам едно дете, дали ще мога да го осигуря, да го образовам, а бай мангау произвежда на конвейра и каквото излезе. Като нямат образование и работа - а кажете ми как се издържат.... Както се пееше в една песен на Ъпсурд: "Оставам, ама ми се заминава..."П.С. До сега съм гласувал само веднъж, като станах на 18 (преди 10-тина години), от мерак да видя какво е, от тогава не съм гласувал. Но това като го видях вече ще пускам на всички възможни избори глас срещу ДПС, т.е. да не се дава възможност на циганите да дишат... макар че както беше казал някой: "Не е важно кой колко и как гласува, а кой брои гласовете"...

          Коментар


            #6
            Grigor_j написа:
            отивам и се записвам в "АТАКА" единствения начин да се повлияе на ситуацията е.... "на оръжие..."
            Съгласен съм!!!Ако ме питате защо ги ненавиждам,дори мразя-ИМАМ 500 ПРИЧИНИ ДА ГИ МРАЗЯ!!!
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #7
              Не казвам че ненавиждам всички турци,против жените нямам нищо!Но това е мое мнение!
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                Е, аз пък съм гласувал на всички избори (освен за евродепутати, тогава не бях в БГ). Винаги съм гласувал против комунистите и турците. Но не виждам вече смисъл да гласувам. Т.е. може да се каже, че вече съм обезверен, вече не вярвам че нещо, каквото и да е то, в България може да се оправи.

                Коментар


                  #9
                  Мда.... май трябваше да последвам примера на брата и да се махна от тука... вече съм прекалено стар и ще тряа да търпя мангалите или да се боря с тях, ако това е възможно....

                  Коментар


                    #10
                    Разлика между циганин и "турчин" правите ли?
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар


                      #11
                      Да. Турците са хора за разлика от циганите!

                      Коментар


                        #12
                        Humppa написа:
                        Е, аз пък съм гласувал на всички избори (освен за евродепутати, тогава не бях в БГ). Винаги съм гласувал против комунистите и турците. Но не виждам вече смисъл да гласувам. Т.е. може да се каже, че вече съм обезверен, вече не вярвам че нещо, каквото и да е то, в България може да се оправи.
                        Винаги има смисъл!!!Избери по-малкото зло,за да имаш право после да си чист пред съвеста си.Ако не гласуваш,то ти си съгласен и подкрепяш управляващите!!!
                        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                        Коментар


                          #13
                          Immortal: Бил съм свидетел на 2 или 3 изселвания на турци. Все пак това са хора родени в България, които са с българско гражданство и не са дошли от някъде, а са си кореняци, но твърдят, че са турци, говорят турски, обличат се по турски, ходят на джамия - щом не им харесва да са Българи мястото им е там където ще се възприемат като Турци. Тъпото в цялата ситуация е, че НИЕ БЪЛГАРИТЕ сме крайно търпелив и толерантен народ - тия ТУРЦИ са ни ВЛАДЕЛИ 500 години, но въпреки това продължаваме да ги траем - я виж колко ТУРЦИ има в Парламента??? Това тук е Република БЪЛГАРИЯ, а не Турска България - който не му харесва да си ходи в Турция, щом му е скъпа. Самият аз също съм имал и имам приятели от 2-те страни - турци дето са ги изселили и български войници, които са помагали в изселването. В интерес на истината съм националист, но не симпатизирам на Болен Сидеров. Ако тези хора с неориентирано самосъзнание не знаят какви са - да се изселват към Турция, проблема обаче е, че и Турция не ги иска - те са чужденци там... Не съм съгласен в национален ефир да има Новини на Турски, нито изучаване на Турски в училище нито да им се дава свободата да говорят на турски. Да си изповядват исляма е тяхно конституционно право, но без да НИ пречат. Америка като най-голямата демокрация да не би по CNN да пуска новини на Китайски, Японски, Виетнамски, Арабски, Български и де що сволоч има там от цял свят??? Дори и на италиански не пуска, дето са най-много след китайците. Хайде моля Ви, стига криворазбрано затваряне на очичките...
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #14
                            batececo написа:
                            П.С. До сега съм гласувал само веднъж, като станах на 18 (преди 10-тина години), от мерак да видя какво е, от тогава не съм гласувал. Но това като го видях вече ще пускам на всички възможни избори глас срещу ДПС, т.е. да не се дава възможност на циганите да дишат... макар че както беше казал някой: "Не е важно кой колко и как гласува, а кой брои гласовете"...
                            Много правилно си го казал това с гласуването,за да не е определящата сила ДПС кой ще управлява тази държава.Но не си прав за броенето.Бил съм в избирателни комисии и мога да ти кажа че фалшифицирането не е толкова лесна работа.Първо в самата избирателна секция са няколко човека (5-9,зависи от населеното място),от различни партии,също има и наблюдатели,за да стане там фалшифициране всички трябва да са замесени.После в районните секции и там хората са много,има и екип от преброителите който въвежда резултатите в компютърната система.Първо трима човека от избирателната секция отиват при екип проверяващ вярното попълване на протоколите и се прави проверка по дадените контроли (споменал съм ги в следващото изречение),ако някоя от тях не излиза,значи има нещо което не съвпада и се прави проверка къде,поправя се и се подписват членовете на секционната избирателна комисия.След това при въвеждането на резултатите от преотоколите може този който диктува да каже други цифри,както той си иска,носистемата прави няколко засичания според валидни,невалидни,общ брой бюлетини,бюлетини за всеки кандидат(или партия) и изобщо за да излъже там,този който диктува,трябва да го е пресметна всичко това,а и този който въвежда,да е партия с него.После се вади една разпечатка с продиктуваните резултати,с тази разпечатка и протоколите се отива при друг екип,който проверява съвпадението на написаното в протокола с написаното в тази разпечатка(една от тези разпечатки се залепва пред избирателната секция).При ваденето на разпечатката полага подпис този който е въвеждал данните,председателя на секционната комисия се подписва накрая при предаването на протоколите,подписва се и този който ги е приел,изобщо всичко минава през много хора.Централно се обработват резултатите подадени от системата на преброяващите.След като всички протоколи от секционните избирателни комисии бъдат предадени в районната избирателна комисия (РИК или ОИК (общинска) в зависимост от провежданите избори),се попълва протокола на РИК и след това няколко представителя от РИК ги предават в ЦИК,като задължително от РИК присъстват председателя и секретаря,а те са от различни партии.Ако някъде възникне спор се прави повторно преброяване на бюлетините,те се пазят подредени по подадените гласове,както са си от всяка избирателна секция.Определено е показателно гласуването дори в отделни секции,за изхода от изборите.Хората предаващи протоколите,чакащи пред РИК за да им дойде реда да влязат,си говорят помежду си и споделят резултати и най-често те съвпадат,може да се различават ако секцията е в район с малцинствени групи.Всичко това го казвам,защото според мен фалшифицирането на резултати е много трудно и е рисковано,всички пряко свързани с изборният ден хора се смятат за длъжностни лица и отговарят пред закона като такива.Бях председател в избирателна комисия на местните избори,на първият тур не допуснах един човек да гласува,въпреки че е габровец,дори го познавам по физиономия,живее на адрес който е на територията на секцията,но адресната му регистрация не е там.На вторият тур не позволих на двама да гласуват,един турчин и един циганин,идват надвечер заедно,не сме ги виждали преди,адресна регистрация на единият на територията на секцията,но по-късно от определеното по закона време,което трябва да си живял на съответният адрес,а другият направо с адрес от Разград.Е няма как да гласуват.Така че всичко си зависи от нас и ние сме си виновни,че сме в положението в което се намираме.Ако българите гласуваме,няма да ни управляват турци и цигани.п.п. jenshen73 много точно си го казал.

                            Коментар


                              #15
                              За CNN се изказа неподготвен. CNN излъчва на доста езици, включително и турски (CNN Turk).Аз пък си мисля, че не само ние сме търпелив народ - ако искаха турците да ни затрият, не мислиш ли че 500 години са им предостатъчно? Я виж какво стана в Македония само за 80 години. Там сега да си българин граничи със самоубийство.Вярно - има турци в България. Както има и Българи в Украйна, Молдова, Ръмъния, Сърбия... И какво от това?Както има германци в Италия, както има баски в Испания и Франция (те горките като си нямат държава, къде да отидат? )Такива са реалностите на днешния свят. Ще ни се наложи да се съобразяваме с него.А за това че щели да станат повече циганите (за турците не мисля) - ми ще станат. Като не правим деца. Дайте и ние да правим по 4-5 чавета - дали тогава ще станат повече, а?

                              Коментар

                              Working...
                              X