Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Segway :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Segway :)

    Погледнах в търсачката, ма не намерих да сме дискутирали мъника Много ме кефи, ма като му гледам ценичките тук са дооооста солени за кефа само... Направо ми се приплаква... А е много яко. Мяркал съм едно тука по морската го кара един костюмар лятото))) Та някой има ли идея, колко пири е към момента? Ако може от чужбинско дали ще искат мито или някаква такса.... Направо съм влюбен в него....http://www.segway.com/http://www.segway.bg/segway/de_index.php

    #2
    Карах такова на по-миналия автосалон в София - готина машинка - цена към 5хиляди беше май....баси скутера си купя за града
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Да, около 5 бонки е.Това е ГОЛЯМА мания. Карах миналото лято на автосалона във Варна. Най ми хареса offroad модела, дето качва и стълби. Ако имах толкова пари в излишък няма да се поколебая да си взема едно такова.
      Alfa 159 SW 2.4 Ti
      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

      Коментар


        #4
        Около 3000 долара.

        Коментар


          #5
          В предишната фирма в която работех, правехме едно изложение и тия сегуей.бг участваха и бяха докарали 7-8 такива включително и кросовият им модел и са мноого маняшки много готини направо може да качва и слиза по стълби минава през бордюри и тн, обаче беше доста солена играчка към 6-7000 $

          Коментар


            #6
            Ох това е много готино бе! В сайта пише най-евтиното 10 000лв. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

            Коментар


              #7
              И аз съм им голям фен, но цената е още висока.
              BRAVA 1,4 12V
              Nissan Navara

              Коментар


                #8
                Има грешка в заглавието или аз не знам какво означава "намия"?

                Коментар


                  #9
                  Преди 4 години като бях в Щатите ми изкапаха очите по тези двуколесни превозни средства.До няколко години ще им намалят цените. Все пак това е изхода от задръстванията.

                  Коментар

                  Working...
                  X