Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сделки във форума - кой от кой е доволен и от кой не...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сделки във форума - кой от кой е доволен и от кой не...

    Това го четох някъде, май беше във форума на Форд. При всякакви покупко-продажби помежду си си пишеха кой е коректен и кой само затлачва нещата! Просто като един вид инфо и помощ при по-нататъшни търговски взаимоотношения Аз имам две сделки във форума, май..., доволен съм от момчетата, ето казвам ги, Dimo4ko/Кърджали/ и Zender/София/. Ако мислите, че ще е полезно, продължете...
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

    #2
    И аз съм доволен - гуми и касетофонче си взех
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Аз също няма да споменавам юзери защото съм доволен.Взех си едно огледало електрическо,фарове за мъгла.Ако има некоректен ще пиша ама засега всичко е точно.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        По-добре темата да се преименува на "Некоректни продавачи" и всеки, който е недоволен от някой да му пише ника и координатите и за какво става дума.Иначе, аз си взех ключодържател и джанти засега всичко е ОК
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          Ние пък с друг колега от форума направихме бизнес сделка, от която смятам че и двамата сме доволни.Вообще - форум - это полезная штука

          Коментар


            #6
            сперед мен темата е добра, но ще е хубаво да се пишат и никовете на съфорумците от които сме доволни, защото ако някой колега има колебание дали да направи сделка, когато продавача има положителни мнения за него че е коректен вероятноста сделката да се осъществи е по голяма аз съм правил сделка със този колега Forsaken изключително коректен е ПС предполагам никой няма да има против да го похвалят във форума че е коректен продавач :D
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              Вижте в Алфа форума има такава тема в раздел Продава, можете да откраднете правилата (системата на оценяване)и идеята наготово
              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

              Коментар


                #8
                pr_00f написа:
                Вижте в Алфа форума има такава тема в раздел Продава, можете да откраднете правилата (системата на оценяване)и идеята наготово
                Това мислех да напиша и аз http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=14717

                Коментар


                  #9
                  Идеята е добра но не е много подходяща за форума ни.Като гледам е откопиран модела който се ползва в ибей.Недостатъкът и според мен е че с плюсове ще се окичат търговци които правят много сделки чрез форума а обикновените потребители които дори и да са коректни няма да имат такива просто защото имат много по малко сделки от тях. Така тръгвайки от различни изходни условия и самата класация ще е невярна.Ако страничен потребител погледне в нея ще остане с впечатлението че има няколко коректни и много не толкова коректни ...И друго - при сделка между 2 страни винаги може да има 2 мнения за коректността на сделката. Кой ще разрешава подобни спорове ?Ако има такава тема може би е редно в нея да има само фрапиращи случаи на некоректност - примерно изпратени пари а неполучена стока

                  Коментар


                    #10
                    Количеството сделки няма никакво значение. Потребителят може да има 2 сделки, но и двете да са с +. На мен това ми е достатъчно да разбера, че е коректен и да си купя това, което продава. Ако съответно сгафи, получава -, не е кой знае колко сложно. Все пак е по-добре да има такава система на оценяване, отколкото нищо и да не знаеш въобще с кой комуникираш.Темата на Алфа форума може да ни послужи за мостра и доколкото виждам спорове няма, освен ако фиатаджиите не излезем по-некоректни в отношенията си ... oops, аз вече не съм фиатаджия

                    Коментар


                      #11
                      И да добавя - подобна система може да бъде стимулираща към продавачите, да бъдат по-коректни. Ще е радост за всеки да види срещу ника си + от доволен купувач, поне според мен. Определено така ще се отсеят коректните от некоректните продавачи. Тези с минусите постепенно ще спрат да продават каквото и да било, защото никой няма да им има доверие.

                      Коментар


                        #12
                        Два пъти съм пзарувал от тук и съм МНОГО доволен:1. От колегата stenli си взех ксенона. Обади ми се, че е пуснал комплекта, после да попита дали всичко е О.К.2. С колегата kompi2000 спазарихме една скоростна кутия на много добра цена! Той я докара от Разград до Варна (беше си омазал целия багажник!), платихме му я и в последствие разбрахме, че не става за наща кола. Обадих му се, колегата се върна, взе си кутията, върна ми парите и си стиснахме ръцете
                        Fiat Bravo 80 16V

                        Коментар


                          #13
                          Ами при мен още първият ми опит да си купя нещо се овенча с неуспех Колегата nai7 ме мота две седмици в които аз очаквах тои да се обади че ще ми прати касетофона.Но много съм доволен от MrElectro разбрахме се смомчето по скаипа и тои ми прати касетофона още същия ден.Много точно момче много съм доволен от него.
                          кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                          Коментар


                            #14
                            аз съм имал няколко сделки тук: pugsi-голям плюс, рядко срещан точен пич, vesko-същото, chavdii-не съвсем от нашия форум ,но влиза и тук- всичко точно с него, phoenix ми подари една букса преди време
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар


                              #15
                              Ей, бях забравил - продадох си грамофона на колегата viktorson. Дано да е доволен. Чак до София на крака му го занесох. Надявам се, че му върши работа и е доволен... Нека той да каже.

                              Коментар

                              Working...
                              X