Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опит за кражба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Опит за кражба

    Продължавам да ви се жалвам ... Пред университета, опитаха да ми оберат колата ... за 2 кирливи колони ми отиде патрона и трябваше да се разправям 2 часа с дивотии. Много нагли същества има ... посред бял ден Исками се да го/и бях хванал Някой имал ли е подобни случки?! Как си опазвате имуществото?
    Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

    #2
    никаккарам си с фабричния касетофон и колонитова е
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Re: Опит за кражба

      baracuda написа:
      Продължавам да ви се жалвам ... Пред университета, опитаха да ми оберат колата ... за 2 кирливи колони ми отиде патрона и трябваше да се разправям 2 часа с дивотии. Много нагли същества има ... посред бял ден Исками се да го/и бях хванал Някой имал ли е подобни случки?! Как си опазвате имуществото?
      Това е то зависимостта от дрогата не за две колони ами за 1лв/железен/ на седалката изпаднал от джоба ти докато си слизал ще ти разбият колата.Не отива на добре тази младеж ама да видим до къде ще я докарат.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        кое уни?
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          НБУ. Сигурно е бил някой негър от овча купел
          Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

          Коментар


            #6
            baracuda написа:
            НБУ. Сигурно е бил някой негър от овча купел
            така и предположих. сега там е рай за сачовете, отзад е адски тъмно.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Споко!Преди години ми разбиха ключалките на Уно-то,за да ми крадат касетофона,който беше не шейна и не беше в колата!В тъмното не видели,че няма касетофон и напънали,ама докато напъвали едни саседи хванали 2 мангала(другите избягали) и яко шамари.Събудих се от ревовете на мангалите.После дойде полиция,писахме протоколи и накрая тръгнаха да ги съдят,но влезнах в казармата и какво стана с делото не знам.Поне бяха попилени от бой мангалите :D
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #8
                кражби

                и мен 2 пъти ми трошат ключалките единя път и 3 и веднъж 2 при мен до банката отиде ми CD и не беше скъпо ама пак го взели ремонта на ключалките и разправията е по голяма колите ни са много хубави та затова ги крадът . не трябва да се оставя вътре нищо и с обикновен касетофон или радио .
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  То това вече не е нормално! Писна ми да ми разбиват колата, моята и на съседите, и през деня и през нощта, особено лятото е направо всяка седмица по нещо. И само пишем рапорти в РПУ-то и хората там дигат рамене и викат: "Ами, така е..." Е, щом те започнаха да го приемат за нормално, за какво тогава си говорим...Май трябва да се дебнем със снайпера от балкона, друго не знам...
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                  Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                  Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                  Коментар


                    #10
                    А някой да си познава Панда-та ?Пред НБУ я снимах преди 2-3 дни.
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #11
                      baracuda написа:
                      НБУ. Сигурно е бил някой негър от овча купел
                      Аууууу!! И аз уча там Точно до университета са им общежитията и се въртят много съмнителни типове
                      http://vbox7.com/play:9726159a

                      Коментар


                        #12
                        eliie написа:
                        baracuda написа:
                        НБУ. Сигурно е бил някой негър от овча купел
                        Аууууу!! И аз уча там Точно до университета са им общежитията и се въртят много съмнителни типове
                        Дамммммм....... Неприятни и..........ЧЕРНИ!!! Но съм виждал и такива, които са от арабски произход. Има един нов блок, след сградите на НБУ-то и има някакво клубче пълно с тези араби и малки лапетии надрусляци. Преди там оставях колата, точно пред зоркия поглед на 2ма негра, които всяка сутрин ме чакаха. Но откак си сложих музиката вече не спирам там. Сега съм по малките улички, в които се пазиш да не се издереш в някоя ограда, да не те цаапне някой камион или да ти се стовари скеле отгоре. А калния паркинг пак го отвориха само да кажа срещу 2 кинта и вече не е кален. Като ви посвършат изпитите дайте да се съберем така по фиатски и по университетски. За по бира, за по сокче....
                        Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                        Настояща: VW Polo 1.1i '92

                        Коментар


                          #13
                          батенца не знам вече какво става с тия крадци?такива умни идеи им идват че незнам и наи-големите акьли дали ще могат да ги измислят!преди 5-6 месеца на комсиата от другия блок му бяха срязали стьклото с резчка за стакла леко чукнали и стаклото паднало а те си работили на спокоиствие вьрху cd-то аз ги хващах една вечер да се опитват да ми отворят бравото двама избягаха ама третия (наркомани които целия град ги знае) толкова го бих че не знам как го оставих да мьрда още да се молят да не ги заварвам 2ри пьт за това ако видите такива боклуци само бои p.s. вече отварят колите и с апарати за крьвно налягене (от старите апарати които са сьс помпи)
                          Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                          Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                          Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                          Alfa Romeo 155 2.0 8V

                          Коментар


                            #14
                            Много неприятно колега,аз пък ще изкарам моята история от архивите http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16896&start=0
                            BMW E90 320D
                            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                            Коментар

                            Working...
                            X