Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересувам се за лизинг-как ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Интересувам се за лизинг-как ?

    Искам да попитам някой, ако знае да ме осветли по въпроса за лизинг......искам да продам колата на лизинг и как стоят нещата...има ли вероятност да не ми изплати човека вноските и да се прекарам...благодаря предварително

    #2
    Лизинга е както си го определиш ти. Аз лично категорично те съветвам да НЕ я продваш на лизинг. Ако все пак решиш в договора се пише, че колата е твоя собственост докато човека не ти изплати кола. Упоменава се кога и в какъв размер ще са вноските и се заверяра от нотариус. Въври при някой и той ще ти обясни най-добре.
    Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

    Коментар


      #3
      nanio написа:
      ........Ако все пак решиш в договора се пише, че колата е твоя собственост докато човека не ти изплати кола..........
      A бе дори и в този случай, онзи ако потроши колата на 2-я ден/седмица/месец и каже: "Ми дръж си я, аз вече нямам интерес!" пак си назад... Пък и ако купувача има възможноьт да си плаща "лизинга" може спокойно да иде в банка и да си изтегли потребителски кредит и да ти плати цялата сума...
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        ахам....значи да не се занимавам с лизинг....ако все пак някой е дал колата си на лизинг...нека да сподели....то си зависи и от купувача какъв човек е де...но все пак ако колата е с каско,мисля че няма да има проблем дори и да я удари....

        Коментар


          #5
          А какъв е проблема да полза купувача лизингова къща? Не иска да плаща оскъпяване?

          Коментар


            #6
            Или да си изтегли един потребителски кредит и готово Вече има достатъчно изгодни условия!

            Коментар

            Working...
            X