Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Условна за Максим Стависки - БЕЗОБРАЗИЕ!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Sev написа:
    http://news.ibox.bg/news/id_205865034
    Гледам чета и не мога да повярвам.Това е пълно безобразие убивай на воля това е нашата държава.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      Стига бе.. Това вече е пълна подигравка... Направо нямам думи..
      Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

      Коментар


        Още ли искате да живеят децата ви в България?!?!?!?!?!??!?!Това не е държава, не е и кенеф... това е по-лошо.Позор!!!

        Коментар


          4o4kata написа:
          Нема такава Държава!!! Без коментар!
          Държавата сме ние - законът е измислен от един от нас, един от нас е отсъдил това. А че е безобразие - не е, нещо повече от безобразие е. Направо се вбесих!

          Коментар


            Immortal написа:
            Още ли искате да живеят децата ви в България?!?!?!?!?!??!?!Това не е държава, не е и кенеф... това е по-лошо.Позор!!!
            Винаги съм искал децата ми да живеят в България!Но май България не иска това...
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              avvasilev написа:
              Винаги съм искал децата ми да живеят в България! Но май България не иска това...
              Взе ми думите от устата.
              Manowar - Татко
              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

              Коментар


                Ще повърна.Винаги съм знаел, че Максим няма да го осъдят, но не съм и предполагал, че накрая ще трябва да му плащат. Аз за себе си вече съм решил, че заминавам да живея на друго място. Някак си, не искам някой ден, някой напит и известен да блъсне детето ми и накрая да му дължа 20 бона за услугата. Супер скапана държава и нагла, и гадна, и безперспективна.

                Коментар


                  Immortal написа:
                  Още ли искате да живеят децата ви в България?!?!?!?!?!??!?!Това не е държава, не е и кенеф... това е по-лошо.Позор!!!
                  Ами честно казано - аз не искам!
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    Коментара е излишен, но в случая може да направим и ние нещо. След като Женерали са решили да препечелят от инвалид, нека да ни забравят като клиенти !

                    Коментар


                      Срам ме е че съм българин.България не е държава, тя е клоака и обслужва и защитава интересите на богатите и известните "силните на деня", както обичат да ги именуват "медиите".п.с. "Интереса клати феса" както се казва .
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар


                        Не се стърпявам вече. Току що един дебил по ТВ поклащайки доволно лайняното си туловище "обясняваше" на нас низшите, че това решение на съда може да не е хуманно, но пък е било правно обосновано...Алонкоу, ако такова ще да ни е правото да ти е_а и системата... ПС: За секунда някой поставял ли се е на мястото на близките на това момиче. Аз на тяхно място бих имал само един избор. Не искам да го изричам дори, но определено си мисля, че пушката ми ще бъде по - справедлива от съда...
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          Мотивите на тая... трудно ми е да я нарека "съдия" са меко казано "смешни".Т.е., ако ти си събрал от твои приятели пари да си покриеш лечението - виновникът (респ. неговият застраховател) не ти дължи обезщетение!?!?!Според мен, а и според нормалното право, между двете неща няма нищо общо. И турското правосъдие не се е гаврило така с Българския народ!!!

                          Коментар


                            А аз само преди седмица им платих последната вноска (на Generali). След три месеца определено няма да съм при тях.Въпреки, че Застрахователят няма вина, поне не и видима.Винаги такива обезщетения минават през дело, и единствения виновник за тая пародия на правосъдие е СЪДИЯТА.

                            Коментар


                              Immortal написа:
                              Въпреки, че Застрахователят няма вина, поне не и видима.Винаги такива обезщетения минават през дело, ....
                              Защо тогава "застрахователят" не заяви в съда, че няма нищо напротив да изплати полагащата се застраховка? Или пак съдията му е виновен?
                              Stop giving directions, just say "Follow me."
                              Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                              Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                              Коментар


                                Именно.И ако сме хора ще спрем да ползваме услугите на въпросният застраховател (Дженерали) за назидание !
                                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                                Коментар

                                Working...
                                X