Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Условна за Максим Стависки - БЕЗОБРАЗИЕ!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Добре де ,защо на тоя от София със 116 000 лв глоби хем го показаха и по телевизията не му се завива свят ?????
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #17
      Видя ли колко акта има и колко дела са заведени срещу него А до кога няма право да изкарва книжка И глобите си ги дължи

      Коментар


        #18
        На теория съм съгласен с теб ,но практиката показва друго .Глобата му става първоначално примерно 1 000лв после две , три ,четири хиляди и расте до 116 000лв и ефект никакъв .Като тока на циганите от Столипеново . Топлят се без пари натрупват им се сметки но пари не постъпват в енергото .
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #19
          Абе колеги какво да ви кажа Значи аз смятам че Максим не бива да влези в затвора поради ред причини които ще изтъкна сега.Първо тои има големи заслуги към странат(два пъти световен шампйон).Второ кажете ми ка ще изглеждаме ние в очите на другите страни като затворим един от героите на днешна България в затвора.Защото тои наистина е герои за България ,направил е много за неиното издигане във фигурното пързаляне.А има и нещо друго все пак нали се борим за равнопоставяне в обществото и всички сме равни.Така че аз смятам че такава присъда е напълно нормална.Не съм някъв бесърдечен тип разбирам и съчувствам за болката на родителите на загиналото момиче.Но както казах тои е ГЕРОЙ и неможе да изгние в затвора.
          кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

          Коментар


            #20
            За геройството той си получи заслуженото . Сега за простотията дето я направи би следвало също да си получи полагаемото . Как би изглеждала България в очите на другите ако беше тикнат в затвора поне за 5 години ? Ами по същия начин по който се гледа и на Германия. Помните ли кой обедини Германия ? Хелмут Кол който беше канцлер близо 20 години и накрая вместо да го носят на ръце го пратиха в трета глуха само за това че партията му е вземала пари незаконно.И повече ни се чу ни се видя . Тъй че има един лав : Както се радваш на шарени престилки ,така ще скърцаш със зъби и на гърбав .... Дано ме разбирате какво ви казвам.
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              #21
              ...споменах ли вече да я закриваме тая държава?
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #22
                Съгласен съм с Коцев - не може, докато е герой, да взима с пълни шепи от геройството, а когато сгафи, да се покрива в миша дупка и да не носи отговорност По-точно, не трябва, но очевидно може

                Коментар


                  #23
                  rercho написа:
                  Абе колеги какво да ви кажа Значи аз смятам че Максим не бива да влези в затвора поради ред причини които ще изтъкна сега.Първо тои има големи заслуги към странат(два пъти световен шампйон).Второ кажете ми ка ще изглеждаме ние в очите на другите страни като затворим един от героите на днешна България в затвора.Защото тои наистина е герои за България ,направил е много за неиното издигане във фигурното пързаляне.А има и нещо друго все пак нали се борим за равнопоставяне в обществото и всички сме равни.Така че аз смятам че такава присъда е напълно нормална.Не съм някъв бесърдечен тип разбирам и съчувствам за болката на родителите на загиналото момиче.Но както казах тои е ГЕРОЙ и неможе да изгние в затвора.
                  Освен от България, понякога се срамувам и от този форум. Заради колеги като този. Язък, че кара Мареа!!!!

                  Коментар


                    #24
                    Принципно човек наистина би трябвало да бъде наказан ако убие друг човек, ама в крайна сметка на всеки може да се случи нещо подобно и тогава кво.. живял съм си аз съзнателен живот, писал съм си във форумчето на Фиат, нещо тва - онова, пързалял съм се с кънки примерно и оп... в следващият момент някъв мангал дето е претрепал съседа с лопата ме кара да му духам в затвора. Аааа, айде нема нужда. Не, че защитавам Максим де, щото много ме дразни, ама просто се опитвам да се поставя на мястото му.
                    Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #25
                      Е, Крис, за да се поставиш на мястото му, трябва да се качиш да караш пиян и да убиеш човек, а може и двама - ще го направиш ли?!

                      Коментар


                        #26
                        Добре де, вие говорите така "безобразие", ами ако това се случи на вас ? Виждал съм много пъти колеги да пият по 1-2+ бири и да се качват после да карат ... ок - няма проблеми - нищо не се е случило ... АМИ АКО СЕ СЛУЧИ ??? Да, не карате хамър, ама представете си една темпра, или алфа 166 примерно да се нацепи с 90 в някоя друга кола, просто защото сте загубили контрол ? Както вие (особено по срещите - за другото време не знам), така и Максим много често е карал пил ... но не да е пил 10 водки, а 1-2 бири ... и най-вероятно така е станало и в този случай - не съм видял по данни колко алкохол е имал в кръвта, но знам, че той редовно си е карал така ... Както и много хора от форума ... Ами ако вас ви съдеха по този начин ? Или не дай си боже ако се беше случило нещо такова - как щяхте да се чувствате ако всички ви обвиняваха по този начин ? Колко убийства са станали, но вие точно Максим (даже не знам как му е точно фамилията) така жестоко съдите ... Аз пък не съм на това мнение ... Като гледам темите - примерно "Да прелетиш по цариградско 150+" ( тая тема стана редовно използвана ) - представи си, че с тези 150 (само веднъж си я натиснал, колкото да я пробваш), та представи си, че примерно колата пред теб я кара някой малоумник и тръгне да ти сече пътя, отбиваш рязко, после успяваш да я вкараш в пътя, но вече е късно - пред теб има друга кола, която нямаш вече как да избегнеш и ........ (не говоря на автора на споменатата тема, а по принцип) ... И после какво ще стане - в съда, 2 милиона и т н ... Поставете се на негово място ! Той нито се държи надменно, нито отрича вината си !!!!! А това, че е в кампанията "ако си пил - слез, искам да стигна жив" и т н няма да го коментирам ... вярно е, участваше ... но това не го прави повече виновен ... Не мога да разбера защо се възмущавате толкова за нещо, което както гледам може да се случи на всеки един от вас (казвам вас, защото дори да близна - после не шофирам) ... Не дай си боже и на мен по някакъв друг начин ... Какво толкова се възмущавате, като много от вас също карат пили, но за щастие не са катастрофирали и не е станала белята ... Това че е известен автоматично прави всички да го мразят, така ли ? Ами ако и вие бяхте известни ? Или ако той беше в клуба ? Ако караше фиат и редовно влизаше във форума ? Съвсем различно щеше да е, сигурен съм ... Недейте така, моля ви се ... Големи хора сме всичките ... Някои по-големи, други не-чак толкова...

                        Коментар


                          #27
                          Kuku написа:
                          Е, Крис, за да се поставиш на мястото му, трябва да се качиш да караш пиян и да убиеш човек, а може и двама - ще го направиш ли?!
                          Признавам си, че съм карал пиян и добре, че нищо не се е случило. И преди моралистите да скочат...Съгласи се, че не само пиян можеш да направиш грешката - напр. при неправилно изпреварване или превишена скорост пак може да затриеш човек, и тогава какво? В затвора с цингафутите, крадците и убийците. Мисля, че всички сме карали бързо и сме правили глупости зад волана, просто не ни е стигнало това нещастие, и слава Богу.Поздрави на всички, лека нощ и умната зад волана.p.s. Пак ще кажа - не защитавам Максим Стависки. Не искам да бъда нито негов защитник, нито на негово място.
                          Bravo 1.6 16v

                          Коментар


                            #28
                            Аз пък го защитавам... защото и аз съм правил много глупости (не съм карал нито 1 път пил, но съм превишавал скоростта доста пъти, но само това...) ... Не го познавам, нито знам кой е ... знам само, че е известен и май се занимаваше с ... а ся де... даже не помня с какво, май кънки на лед ... или певец ли беше, не знам, както и да е... но според мен не заслужава постовете в темата по-горе... на всеки е възможно да се случи, дано да не се случи ...

                            Коментар


                              #29
                              Колега,да караш с превишена скорост е едно,да караш с 1,3 промила в кръвта е друго!Има превишена и превишена скорост.Превишена с 10,20,50...км/ч.Обаче 1,3 промила алкохол е много,наистина много ,апри него фактите са хем алкохол,хем превишена скорост!Не мога да го оправдая и няма да го направя!Щом е убил човек трябва да лежи в затвора!Там повярвай ми ще преосмисли живота си и едва ли ще се повтори случилото се.Освен това по какъв начин държавата и в частност съдебната система ще създаде морална и ценностна система в подрастващото поколение на тази страна?Че много биха си казали: "Пия,правя си кефа,убивам без да искам хора,но какво от това?Няма наказание.Някаква глоба там и толкова." Ще ме извиняваш,ама някои крадат,защото нямат какво да ядат и като ги хванат лежат в панделата,а истинските престъпници са на свобода.Това разбира се е от много години насам и дори има песен: "За милиони няма закони,за кокошка няма прошка..." Няма да се оправим скоро!
                              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                              Коментар


                                #30
                                Абе колеги какво да ви кажа Значи аз смятам че Максим не бива да влези в затвора поради ред причини които ще изтъкна сега.Първо тои има големи заслуги към странат(два пъти световен шампйон).Второ кажете ми ка ще изглеждаме ние в очите на другите страни като затворим един от героите на днешна България в затвора.
                                то пък един шампион... то пък един спорт... ебаси и гейския спорт туй фигурно пързаляне... мъж фигурист за мен е като жена борец... пък и ебаси героя - пие, кара и мачка наред... ами ако не беше с хамъра??? ако беше с хондичката и някоя мутра с хамър му се качеше отгоре??? кво правим пил, качил се да кара, загинал на пътя... герой...трябваше да го тикнат в панделата поне за 2 годинки да му почистят ..... /да не казвам какво/ миризливите цигани в затвора, да видим друг път колко водка ще пие и ще кара...п.п. Килърчо, ти 1.3 промила в кръвта знаеш ли какво значи???п.п. 2 абе дали са му написали акт на Ставийски за катастрофата....
                                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                                Коментар

                                Working...
                                X