Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ремонти по колата - водене на отчет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ремонти по колата - водене на отчет

    Имаше една тема, в която беше публикуван един excel файл, чрез който всеки може да си води бележки какво е правил по колата и т.н. Търся от 30 мин. и не намирам нищо. Ако някой го има наличен ще съм му благодарен да го сподели ...

    #2
    Това ли търсиш http://tranz.it/load.php?id=8VYbMxr2gzCPv3Jn50590
    Marea Weekend HLX Jtd 110

    oO(_)____////____(_)Oo

    Коментар


      #3
      аз си водя нещата в този файл има за разход - изчислява ти автоматично разхода, както и всички разходи за 100км пробегна 1та стр - снимка, на втората - разходи, ремонти....на третата - гориво
      Прикачени файлове
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        TIP написа:
        Точно! Мерси много! Не е било значи Excel-ско

        Коментар


          #5
          BEX---GT написа:
          аз си водя нещата в този файл има за разход - изчислява ти автоматично разхода, както и всички разходи за 100км пробегна 1та стр - снимка, на втората - разходи, ремонти....на третата - гориво
          Ха ... и това е добро! Мерси!

          Коментар


            #6
            Не мога да помогна, не съм срещал такава тема. Но се включвам поради съвпадението: от няколко дни се каня да пусна тема дали си водите някъде всички ремонти, които правите по колата. За предните 2 коли записвах само по-важните неща. Но за тази - абсолютно всичко, което води до харчене на пари: ремонти, покупки на аксесоари, зареждане с бензин, абе всичко. Само че не ги водя на файл, а на обикновен тефтер. Накрая само разхода смятам с електронна таблица.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              Това е темата http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ED%E8%E6%EA%E0
              Marea Weekend HLX Jtd 110

              oO(_)____////____(_)Oo

              Коментар

              Working...
              X