Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

до застрахованите в БУЛСТРАД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    до застрахованите в БУЛСТРАД

    Колеги, преди няколко дни ме блъснаха отзад докато чаках на светофар, защото "състезателя" зад мен вместо спирачката натиснал газта! Та отивам на оглед и там застрахователите казват - аааа ти имаш ожулено на бронята, които е било преди да сключиш застраховката и сега ние няма да ти платим боята, щото на теб ще ти остане като оправиш ожуленото!!! Само, че ожуленото е 2 кв. см, а останалото е много повече. Посъветвайте ме какво да правя и ако може препоръчайте ми добри бояджии във Варна.
    Брава 1.6 16V ELX
    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

    #2
    Ожуленото има ли го на снимките, които са ти правили на първият оглед?

    Коментар


      #3
      да, има го и е описано
      Брава 1.6 16V ELX
      Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

      Коментар


        #4
        Трябвало е да го оправиш и да отидеш на втори оглед.Сега каквото и да правиш няма да ти платят боядисването.Така е във всяка ЗК не само в Булстрад.

        Коментар


          #5
          Благодаря за инфото! Жалко, че никой не ме предупреди за това.
          Брава 1.6 16V ELX
          Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

          Коментар


            #6
            Нищо не можеш да направиш колега. За това винаги след щета абсолютно винаги отивай на оглед когато си оправил колата, тогава проблеми няма и не може да има.

            Коментар


              #7
              аз не разбрах само бронята ли ти е пострадала сега като са те блъснали?
              Audi 1.8S златен талон

              Коментар


                #8
                Видимо е само бронята, изместена е надолу и напред. мисля да я сваля и да огледам дали няма и друг проблем. ключалката на задната врата също е изместена напред, към водача.
                Брава 1.6 16V ELX
                Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

                Коментар

                Working...
                X