Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Новите" джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Новите" джанти

    Ето и 2 снимки с лошо качество ( снимани с ГСМ) на мръсните все още "нови" джанти.
    Прикачени файлове
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    #2
    не е лошо даже стоят доста симпатично...айде, със здраве да си ги търкаляш
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Замисли се за фланци :P

      Коментар


        #4
        Абе мислех си,ама засега ще се откажа.Целта беше да сложа по-стабилна гума за да се чувствам по-добре на пътя, ама не се знае кво ще ми дойде на акъла след някой друг ден
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          Според мен цвят тъмно сива перла ще седи по добре,че така стоят много обикновени
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Боядисването и пръскането са задължителни,просто сега ми отказаха,защото въздуха бил още студен незнам си какво не разбирам много Със сигурност ще ги направя лъскач!
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #7
              tyson написа:
              Боядисването и пръскането са задължителни,просто сега ми отказаха,защото въздуха бил още студен незнам си какво не разбирам много Със сигурност ще ги направя лъскач!
              Ники нали ти казах ша ги барнем с черни Скорпиони. Пък знаиш ли как са замислям дали да не ги направим ЧЕРВЕНИ както трябва да си бъдат оригинално Е тогава вече ще почнат да завиждат колегите

              Коментар


                #8
                Май само на мен не ми допадат. Важното е на теб да ти харесват! Найстина ако ги боядисаш и малко ги "изхвърлиш" ще стои по-добре
                Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                Коментар


                  #9
                  Аз набутах от Мареата 15-ките на Бравото отзад.Много яко стоят и сега съм намерил еднио 15-ки като моите за 250 със гумите и им се чудя доста.Кво ще кажета за офертата?
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Торнадо, офертата е повече от добра, вземай ги пп имам няколко препоръки към брат Тайсън... първо много яко би станало, ако на стъклото, предното не пише Фиат, а АБАРТ и второ - вземай един ксенон и фасона ще стане супер як ааа и джантите тъмно сиви, както казаха колегите, по-горе
                    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                    e30 forever!

                    Коментар


                      #11
                      Тези джанти на типо ще седят доста по-хубаво! Тук нещо не ми се връзват! Торнадо я кажи от къде ги намираш тея джанти (оригинални 15" за мереа) за 250?! :D
                      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                      Коментар


                        #12
                        Executer написа:
                        Тези джанти на типо ще седят доста по-хубаво! Тук нещо не ми се връзват! Торнадо я кажи от къде ги намираш тея джанти (оригинални 15" за мереа) за 250?! :D
                        Що искаш ли ги утре да ходя да видя дали стоят още.Още им се чудя между другото.Същите са като моите виж колата ми в гаража.Капачките им стоят и са с гуми.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          С риск да обидя колегата, ще се съглася с Executer.Тези заоблени форми на колата изобщо не ми се връзват с вида на джантата.И пак ще го подкрепя, че на типо например биха му отивали много повече.Но... Важното е на собственика да му харесват
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар


                            #14
                            Относно надписа ФИАТ- всичко по колата е в това състояние както я купихме.Не съм го слагал аз но няма и да го махна,защото като ми блесне слънцето в очите тази черна лента (не я знам каква е) ама ми пази.Джантите наистина са от Типо, имат капачки абарт ама дали са абарт незнам.Щом съм ги купил, значи са ми харесали ( за тези пари толкова) аз си падам по спици Приемам всякакви съвети,днеска ще си поиграя за цвета им с фотошопа и ще преценя
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              #15
                              Хубави са ти джантите колега.С малко боя ще станат още по-хубави.Айде и като направиш нещо на фото-шоп да пуснеш снимки.

                              Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                              Коментар

                              Working...
                              X