Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Земах яяяяяяяяяяяя!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честито!Със здраве да си я караш и никога да не те ядосва.

    Коментар


      #17
      Честито и от мен. Голяма красавица е! Със здраве да си я караш и да превърташ километража безаварийно.
      Bravo 1.4 12V

      Коментар


        #18
        Браво! Много е красива...Честито и от мен.

        Коментар


          #19
          Аууууу,СТРАХОТНА Е !!! Честито и хиляди безаварийни!
          Fiat Punto 1.1 6Speed

          Коментар


            #20
            ex, най-накрая, честито, с много здраве да си я караш и да й се радвате, ти и всичките ти любими
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #21
              Че тя много арна бре Танасе :D :D :D Карай я със здраве най вече и гледай да не преуморяваш конете и много. :D :D :D
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #22
                Честито колега. Ще чакаме още снимки и повече информация за нея!
                Space Star 1.9 DID

                Коментар


                  #23
                  Честито, честито Пожелавам ти стотици хиляди безаварийни километри и още толкова приятни моменти с новата кола

                  Коментар


                    #24
                    Е ааа честито и от мене, да почерпиш!Хиляди безаварийни километри и умната!
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #25
                      Честито и от моя милост.Моноогоооо да те радва и вози най-вече.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #26
                        Честито!!! Искам да ме повозиш Тъкмо ще се запознаем най-накрая

                        Коментар


                          #27
                          Честито и от мен Влади!Пожелавам ти тези 144 кончета постоянно да те слушат!

                          Коментар


                            #28
                            Мерси!Давам и инфо за автомобилката ... 141 000 км. (по сервизната книжка си отговарят), както казах и по-горе е от първи собственик, някаква италианка 59-и набор, имам й адреса и телефона, та се чудя дали да не й звънна да я повозя 98-а юни месец е, 9-10 години, ама гарантирам, че не й личат. Невероятно е как може да няма нито една драскотина отвън, а и вътре е просто като излезнала от завода. Бях се навил първоначално за кола около или след 2000-а год., ама тая като я видях и директно й се метнах.Проблемчета иначе си има - вариатор, МПХ са за смяна, ама пък й свалих поради тая причина 1000 лв. от цената , което ме устройва и ще й се кефя максимално, като си я оправя. Тия проблеми ги има при 90% от алфите втора ръка, така че кажи-речи съм на далавера, откъм цена. Карах я на диагностика и на ходова част и си показа точно нещата, които очаквах. Пичовете от сервиза казаха, че е рядкост да се види толкова запазена кола. Дори кората под двигателя си е на мястото, което, както знаем, си е рядкост при наште италианки. Малко съм в еуфория и не знам какво друго да пиша. Тия дни, като се поопознаем с нея ще дам и повече инфо, пък и още снимки А ако трябва да правя сравнение между Бравата и Алфата ... ми, нищо общо просто! На Бравата купето с тия пластмаси вътре цялото скърцаше, окачаването й беше супер твърдо, а при Алфата не можеш да разбереш, че се движиш. Карам със 160-170 и ако не погледна към скоростомера въобще няма да разбера.А тия 144 коня какво удоволствие сааааааа :D След 2000-3000 оборота тая кола направо излита. По инерция минавам френските и немските кочини П.С. А се замислях за Passat Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

                            Коментар


                              #29
                              Честито и от мен! Наистина изглежда много добре и много запазена! Със здраве да си я караш!
                              http://vbox7.com/play:9726159a

                              Коментар


                                #30
                                Брех, досега и аз се чудех за тез колици дали си заслужават поддръжката и париците за гориво, изглежда има за какво да се хаби човек! Мдааа, това ще е следващата!
                                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                                Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                                Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                                Коментар

                                Working...
                                X