Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СъВеТ!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СъВеТ!!!!

    Колеги преди време ви писах,че си търса кола и да е ФиАт.Така днес попаднах на може би подходящата става дума за ФИАТ БраВо 1,9 JTD 105 к.с. 99г. Ел,стъкла, ел.огледала 2 еар бега ,АБС,Климатрониклети джанти комплект зимни и летни гумихалогени,кожен волан(скоростен лост също кожен)за 5 500лв моля кажете си мнението !!!
    Само Смелите Хора Живеят Вечно !!!

    #2
    Вижда ми се скъпичка. Но ти ще си прецениш най-добре. Гумите в какво състояние са, тя може и 3 комплекта гуми да има, но зависи все пак и на колко километра са, какъв е грайфера им ? Обслужена ли е колата ? 99-та година - първа регистрация или година на производство ? И от екстрите, които си изброил, си струва само климатроника, е добре и халогените за гъзария.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      еми колометрите са 160 хил. гумите са нови просто на един сезон обслужена рулки,ремуци,предница сменена всичко по нея.Само сядам и карам поне докота нещо не се обади :І
      Само Смелите Хора Живеят Вечно !!!

      Коментар


        #4
        16v_FIAT написа:
        еми колометрите са 160 хил. гумите са нови просто на един сезон обслужена рулки,ремуци,предница сменена всичко по нея.Само сядам и карам поне докота нещо не се обади :І
        Само да отбележа, че е "модерно" да се продават повечето коли обслужени, със сменени ремъци, ролки и консумативи, без да е така, особено при "добросъвестните" търговци. Така че, мисли и си отваряй очите.

        Коментар


          #5
          значи човека от който е колата има документи за всичко платено а и си личи
          Само Смелите Хора Живеят Вечно !!!

          Коментар


            #6
            snake написа:
            В И от екстрите, които си изброил, си струва само климатроника, е добре и халогените за гъзария.
            Еееее, че се изказа колега, мисля си , че АБС-а и Еърбеците са доста по-важни Иначе не , че съм специалист, ама за обслужена JTD не са зле парите.
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #7
              iee написа:
              snake написа:
              В И от екстрите, които си изброил, си струва само климатроника, е добре и халогените за гъзария.
              Еееее, че се изказа колега, мисля си , че АБС-а и Еърбеците са доста по-важни Иначе не , че съм специалист, ама за обслужена JTD не са зле парите.
              Не знам, може и да си прав. Досега все съм карал коли със "спартанско" оборудване. Мареата ми е първата с повечко екстри. Ел. стъкла - Ок; климатроник - Ок; еърбег - надявам се да не го ползвам, а и имаше цяла тема за опасностите от безпричинното им отваряне; ABS - не ми харесва, без него се справям по-добре, а в сняг и лед може да е опасен; халогените - нямам особени впечатления, но в общи линии и с тях, и без тях все тая, виж за гъзария стават.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Цената е перфектна според мен. А ремъците и ролките ако са нови то си личи, всеки майстор ще ти кажа дали са сменени като види колата. Ако си сигурен че за тия пари се качваш и караш я взимай направо.
                Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                Коментар


                  #9
                  не е скъпа изобщо, GT ли е или ELX парите са си много добри, за без пари само някоя бангия може да си вземе рядко са случаите на евтини и качествени коли
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #10
                    Да, и аз мисля, че е на добри пари все пак е ЖТД тези по толкова си вървят.

                    Коментар


                      #11
                      според мен има нещо гнило в самата машина, което няма да се забележи на първо време, но може би е сериозно. Извадете обслужването и гумите и ремонта на предницата, (а предницата може да ремонтирана поради много причини, не се изключва и удар) и какво излиза - че колата реално струва под 5 хиляди. Не, според мен има нещо добре прикрито около тази кола! Колега, ами водна помпа, термостат, датчици, масла, и те ли са сменени? Ако е така, значи човека гледа наистина да се отърве от нея, защото слизаме под 4500......BEX--GT, първото БравO ELX което заснемеш и ми покажеш, ти го купувам веднага Браво - SX, GT, HGTБрава - SX, HSX, ELXПредвид че е е монтиран JTD двигателя, и екстрите, най-вероятно става въпрос за браво GT

                      Коментар


                        #12
                        Тези километри ги умножи по 2 и ще добиеш близка представа за реалните, тия наглеци срам нямат. А и ме съмнява всичко да е сменено, ще си продава гявола колата(99г. на 160 000 ) и ще се набутва да сменя филтър на климатика примерно... нали се сещаш кога- у шестък Ако толкова ти харесва- пазари се да сваля от цената, че ако нещо изскочи да не ти излезе над 5500.
                        Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                        Коментар


                          #13
                          Re: СъВеТ!!!!

                          16v_FIAT написа:
                          ...за 5 500лв моля кажете си мнението !!!
                          Какви мнения мислиш че ще поличиш от хора, които не са виждали колата? Ти по обява и снимка от мобилето ще можеш ли на си избереш кола без да я видиш на живо, запалиш, покараш?Вземи приятел/приятели които имат такава кола и на място.И Dzver е много прав - километрите са толкова, колкото са ги направили.Ако ти харесва да си вярваш че са толкова - ОК, нищо против
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар


                            #14
                            Айде почна се- раздели тва на три, умножи онова по 2, извади третото от петото, коренувай полученото, на квадрат и ето реалните километри, реалната цена и процента лъжа от джамбазина. Колега, ако ти си прецениш, че колата си заслужава парите- взимай я, ако ти е харесала точно тя- пак я взимай.Ама това скрито, ама онова прикрито, тоя кабел, оная букса. Иска ли да те излъже някой търговец няма да разбереш. По- добре да мислим как да изкараме повече пари от колкото как да спестиме. Аз с моята мареа така направих- отидох хареса ми, погледнах я от вътре, отворих капака да видя дали няма фрапиращи празни пространства и след 2 дена я капарирах след седмица я платих и взех, имах ядове после, но тази точно тази кола ми хареса.А не като други- обикаля гледа 100 коли и на 100те им намира кусури- в тая е чоплено семки, в тая се е возило куче, в тая лоста на мигачите беше завъртян, тая трака като дизел, оная се замисля, другата пък не й се затваря багажника, като искате кола без проблеми- на Цариградско под хотел ИнтерЕкспо, като искате кола на 10г. ми ще тропа, ще трака и да ще е на 230000 км. или там на колкото клавиатурните спецове кажат.Ама за жалост не може и така и така.

                            Коментар


                              #15
                              Marea Bipower написа:
                              Айде почна се- раздели тва на три, умножи онова по 2, извади третото от петото, коренувай полученото, на квадрат и ето реалните километри, реалната цена и процента лъжа от джамбазина. Колега, ако ти си прецениш, че колата си заслужава парите- взимай я, ако ти е харесала точно тя- пак я взимай.Ама това скрито, ама онова прикрито, тоя кабел, оная букса. Иска ли да те излъже някой търговец няма да разбереш. По- добре да мислим как да изкараме повече пари от колкото как да спестиме. Аз с моята мареа така направих- отидох хареса ми, погледнах я от вътре, отворих капака да видя дали няма фрапиращи празни пространства и след 2 дена я капарирах след седмица я платих и взех, имах ядове после, но тази точно тази кола ми хареса.А не като други- обикаля гледа 100 коли и на 100те им намира кусури- в тая е чоплено семки, в тая се е возило куче, в тая лоста на мигачите беше завъртян, тая трака като дизел, оная се замисля, другата пък не й се затваря багажника, като искате кола без проблеми- на Цариградско под хотел ИнтерЕкспо, като искате кола на 10г. ми ще тропа, ще трака и да ще е на 230000 км. или там на колкото клавиатурните спецове кажат.Ама за жалост не може и така и така.
                              Пич, нали разбираш, че не всички вадят по 50 бона, като тебе, за 6 месеца. По-добре остави хората да си преценяват сами за себе си какво искат, вместо да им се мешаш в нещата с твойта гледна точка. То бива бива, ама вече ми писна да ги чета такива писаници ...И аз съм претенциозен, като си купувам кола, всеки е! Тебе кво ти пука? Като ти се дават пАри без да ти дреме, купи си самолет, що караш Мареа?

                              Коментар

                              Working...
                              X