Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към ключар - специалисти?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос към ключар - специалисти?

    Колега "Ключар" и други, които са в занаята.Интересува ме колко време би ви отнело да отключите тази серия патрон?Някакъв човек се регистрира в Ланча форума и според негови думи няма да му отнеме едва ли не и 1 минута за да отвори тази ключалка.Интересува ме вашето професионално мнение, защото аз взех тази серия и според ваш колега това е едно от най-доброто на пазара в момента.Благодаря ви предварително за отговорите
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Като я напръска със течен азот няма да му трябва и минута. По принцип най-сигурните ключалки са касовите, но и тях вече могат да ги отключват. Другите са като твоята и ключ-пироните, но скъпите, тези до 20-40лв се чупят лесно с кръстата отвертка и се отварят с нея...
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      ключалки

      е то от такива разбирачи за това не можем да си опазим къщите вярно че такива инстументи ги продават в интернет може да се сложи брава не толкова скъпа но нестандартна нещо до правено може и с електроника
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        jenshen73 написа:
        Като я напръска със течен азот няма да му трябва и минута. По принцип най-сигурните ключалки са касовите, но и тях вече могат да ги отключват. Другите са като твоята и ключ-пироните, но скъпите, тези до 20-40лв се чупят лесно с кръстата отвертка и се отварят с нея...
        Точно касовите ключалки са най-несигурни. Лично видях как една такава се отваря за няма и 2-3 минути. По неволя де, не че се разбива апартамента Иначе аз съм на мнението, че някой ако иска да влезне, то тогава няма шанс да го спреш с вратата.За това си има застраховка, както е при колите същото, за това сега пускам една Анкета, та да видя колко от нас дават пари за такъв вид застраховка.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Аз на застрахователите вече никакво доверие им нямам. Откраднаха на Мими задната чистачка счупвайки шпилката на моторчето, което я движи. Христо ми обяви цената - 358лв. с доставка. Отидох при застрахователя си (имам пълно каско) и ми казаха, цитирам: "Щом частта липсва - не се покрива от застраховката"... Абсурдистан ряпа да яде... И понеже съм любопитен как така моторчето липсва, започвам да им обяснявам щетата каква е... и ми се казва - да, ама твойта няма да стане... Питам - добре, ако някой кавал ми свали предната броня със все щипки и т.н. какво правим??? Ми "купувате си я, щом липсва"... е мамка му, нали каското е точно за когато залипсва???
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #6
            jenshen73 написа:
            Аз на застрахователите вече никакво доверие им нямам. Откраднаха на Мими задната чистачка счупвайки шпилката на моторчето, което я движи. Христо ми обяви цената - 358лв. с доставка. Отидох при застрахователя си (имам пълно каско) и ми казаха, цитирам: "Щом частта липсва - не се покрива от застраховката"... Абсурдистан ряпа да яде... И понеже съм любопитен как така моторчето липсва, започвам да им обяснявам щетата каква е... и ми се казва - да, ама твойта няма да стане... Питам - добре, ако някой кавал ми свали предната броня със все щипки и т.н. какво правим??? Ми "купувате си я, щом липсва"... е мамка му, нали каското е точно за когато залипсва???
            Колега така е не се възмущавай...На тоя принцип аз на нашата Мареа че е с пръскалки ,ако я обява за открадната бая пари си зема - прочети си договора ! Скоро забравих кой даде снимка на една компания за случайте в който ще откаже да ти плати жета.Имаше доста глупости....
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              Договора го четох. Никъде в него не пише, че при кражба ще ми платят колата А също така никъде в договора по каското не пише, че ако е откраднат детайл - не се покрива от застрахователя. В общия случай само пожар се покрива ... Според договора - ако ми откраднат или счупят фара, мигач, огледало - застраховката покрива щетата, но...! На място в офиса има устна уговорка - ако са ми откраданли огледалото - поне малка част от него трябвало да седи... е кой ще тръгне да краде нещо и да остави малко за кадем???
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар

              Working...
              X