Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде са автокъщите в Дупница?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде са автокъщите в Дупница?

    има ли други, освен тези по пътя София-Благоевград?утре ще ходим с един приятел и да не изтървем да погледнем някъде
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Re: Къде са автокъщите в Дупница?

    sev написа:
    има ли други, освен тези по пътя София-Благоевград?утре ще ходим с един приятел и да не изтървем да погледнем някъде
    Утре и аз смятам да отида за 3-а поредна събота. Най-много са на Е-79, а общо взето те са ти достатъчни. Вътре в Дупница няма много къщи (да са 3-4), така че няма смисъл да се лутате и да ги търсите, а и са трудни за обяснение. Иначе има една, която се намира до стадиона, ако това може да ти послужи като ориентир.Няма да взимам отношение по въпроса какво е състоянието на колите, тъй като вече навсякъде са такива. Поне в Дупница са евтини и са склонни да правят подаръци.Успех!

    Коментар


      #3
      точно от теб очаквах включване :D знам че всяка седмица си тамсреща ли се Браво 1,8 GT?
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        sev написа:
        точно от теб очаквах включване :D знам че всяка седмица си тамсреща ли се Браво 1,8 GT?
        Пълно е с Браво, Брава, Мареа, но за двигател конкретно не мога да ти кажа, тъй като не им обръщам много внимание. Има запазени колици и мисля, че все нещо ще Ви хване окото. Просто избора за тези моделчета е голям. Цените са народни и задължително се пазарете, ако харесате нещо. За Алфите ми свалят по 500 до 1000 лв., така че ...

        Коментар


          #5
          Аз пък не съм съгласен че вътре в Дупница не са много В момента се сещам за поне 10 но са ми трудн иза обяснениеА иначе колегата е прав Ври от Браво, Брава и Мареа Също така доста алфички има И най важното при по обстоен пазарлък свалят мног от цената За послдния месец 3 коли купувах с приятели от там и доста свалят.
          VTS 16V

          Коментар


            #6
            Dandi написа:
            Аз пък не съм съгласен че вътре в Дупница не са много В момента се сещам за поне 10 но са ми трудн иза обяснение
            Може, а и аз не твърдя, че са ми известни всичките. Минавал съм през не повече от 3-4-5 вътре, а и не са ми правили добро впечатление, като състояние на колите. Преди и след Дупница (по Е-79) мисля, че е най-добър изборът ...

            Коментар


              #7
              Най-малко са десет вътре в града. 1.8 мотора е най-трудно намираемия. Пълно е с 1.6 и 2.0. Успех.P.S. В най-голямата от автокъщите (идвайки от София, първата в ляво) има един шкембест, висок и много груб търговец. Избягвай го. Цените на колите му са от най-ниските, но е некоректен. Лично мнение. На другия полюс е Крум (къщата под тунела, на изхода на Дупница, в дясно, посока София). Много точен като търговец и човек. Пак лично мнение.
              Fiat Marea 1.8i 16V
              Fiat Tipo 1.4i 8V
              Fiat Punto 1.6i 8V
              www.italauto-bg.net/forum/

              Коментар


                #8
                Сега се връщам от там.Минах сутринта към 9:30ч.(понеже и аз търся кола)Тези коли буквално са морги.Казвам ви честно те не могат да запалят.
                И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                Коментар


                  #9
                  вярно енаистина 1,8 е кът
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Имаше някъде тема за някакъв некоректен търговец от Дупница Иначе с очите си съм виждал как някакви хора си купиха кола, тръгнаха си, и тръгвайки от колата почна да тече нещо, предполагам антифриз и "търговците" набързо се скриха нанякъде... Та там огромен процент от колите са "закрепени" да изкарат малко припалвания и 10ина километра, и после опа изненада

                    Коментар


                      #11
                      Обиколих всички къщи извън и вътре в Дупница - НИЩО! Пълни боклуци!Обаче пък си харесах една от Благоевград, има проблемчета, но ми намалиха близо 1000 лв., та в понеделник след диагностиката ще реша какво ще правя ...

                      Коментар


                        #12
                        След моста при един магазин за трактори има един много точен човек който вкарва от Америка, коли на по 200 - 300 мили, но ударени и ремонтирани от него след това- той си го казва. Говорим за предимно японски автомобили от 2005та нагоре.

                        Коментар


                          #13
                          wwweb написа:
                          Обиколих всички къщи извън и вътре в Дупница - НИЩО! Пълни боклуци!Обаче пък си харесах една от Благоевград, има проблемчета, но ми намалиха близо 1000 лв., та в понеделник след диагностиката ще реша какво ще правя ...
                          Така е и аз обикалях за Мареа ТД100 Комби ама само боклуци.Най разпространени Браво са 1,6,Брава също и Мареа също.Не знам що така ама има и доста Мареа 2,4 залежали сигурно от половин година.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Проблема при 2.4 мотора е, че клиентите се плашат от висок разход, иначе това е може би най-доброто съотношение, цена-качество.В Дупница има и много добри автомобили. Просто трябва да имаш око за тях
                            Fiat Marea 1.8i 16V
                            Fiat Tipo 1.4i 8V
                            Fiat Punto 1.6i 8V
                            www.italauto-bg.net/forum/

                            Коментар


                              #15
                              Rokambol написа:
                              В Дупница има и много добри автомобили. Просто трябва да имаш око за тях
                              Аз за 3 седмици подред нищо не си харесах, а днес обиколих и абсолютни всички вътре с дупничанин познат. Хубавите коли директно ги пращат в София. Пред мен спря днес автовоз и свалиха страхотен Passat. Направо го бях отнесъл, но 5 мин. преди мен го беше резевирал джамбазин софиянец.Сега се надявам Никифор в понеделник да ме зарадва с някаква цифра до 1000 лв. (по ремонти) за Алфата от Благоевград, която си харесах, че ако е повече ще я пратя и нея по дяволите. Иначе отвътре и отвън е кукла, драскотина няма! Останаха ми очите в нея. Не е удряна, не е пребоядисвана ... все неща, които са често срещани в Дупница.

                              Коментар

                              Working...
                              X