Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Митьо Очите: Да, наркобос съм

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Митьо Очите: Да, наркобос съм

    25 януари 2008 / News.dir.bgДимитър Желязков-Очите, смятан за един от най-големите наркобарони у нас, подписа в четвъртък споразумение с Бургаската окръжна прокуратура.Според споразумението Очите се признава за виновен по всички обвинения, повдигнати срещу него, че е ръководил престъпна група за търговия с наркотици. По този начин Димитър Желязков се съгласява да изтърпи наказание от 4,5 години затвор, предаде БГНЕС.Желязков бе арестуван при специална полицейска операция миналата година през април. Защитата и прокуратурата отказват да коментират информацията за постигнатото споразумение между несебърския наркобос и прокуратурата. Димитър Желязков е защитаван от известния адвокат Илиян Василев.как ви се струва срока на присъдата? :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Re: Митьо Очите: Да, наркобос съм

    sev написа:
    25 януари 2008 / News.dir.bgДимитър Желязков-Очите, смятан за един от най-големите наркобарони у нас, подписа в четвъртък споразумение с Бургаската окръжна прокуратура.Според споразумението Очите се признава за виновен по всички обвинения, повдигнати срещу него, че е ръководил престъпна група за търговия с наркотици. По този начин Димитър Желязков се съгласява да изтърпи наказание от 4,5 години затвор, предаде БГНЕС.Желязков бе арестуван при специална полицейска операция миналата година през април. Защитата и прокуратурата отказват да коментират информацията за постигнатото споразумение между несебърския наркобос и прокуратурата. Димитър Желязков е защитаван от известния адвокат Илиян Василев.как ви се струва срока на присъдата? :D
    Ми как...в БГ с пари всичко се купува.Иначе е много мил и възпитан човек ...
    НЕ на безразсъдното шофиране!

    Коментар


      #3
      Той близо година вече ги е излежал в ареста. Така че ще го пуснат след около 2 г. за примерно поведение. Ами щом в закона е предвидена такава възможност, да сключиш сделка и да лежиш под минимума, значи е нормално. А и не знаем в какво се състои тази сделка, може да е издал канали, съучастници и т.н. Големи престъпни босове по света обикновено също излежават минимални присъди и то обикновено за някакви документални престъпления, тъй като само тях могат да докажат.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        ако е пропял нали се сещаш че е пътник...
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          sev написа:
          ако е пропял нали се сещаш че е пътник...
          В тоя "бизнес" всеки е пътник......рано или късно!
          FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

          Коментар


            #6
            Освен, че ще го пуснат по-рано от предвиденото, със сигурност след това няма да бъде, какъвто е бил преди 3 години в затвора, не е като 3 дни на яхта - навън живота си тече, каналите си вървят, парите си вървят, интересите се променят...

            Коментар


              #7
              това че е вътре не значи че каналите няма да съществуват през това време и няма да работят. той и от вътре може да си ги ръководи. а неговите хора са достатъчно за да запзят интересите му
              Недвижими имоти - продава, купува, наема, отдава.....

              Радвайте се

              Коментар


                #8
                И аз това щях да кажа. Той може да е вътре ама цялата му империя, ще продължи да функционира. И след като си го е казал, значи си го е сметнал с адвокатите. Още повече с нашата изклатена правосъдна система, не знам някой да е осъден за по шумно дело. Или доказателствата са безспорни, и е сметнал както каза колегата, че ако се признае ще лежи под минимума, или си прави сметка да лежи малко и после да се "разболее".

                Коментар


                  #9
                  Май не сте обърнали внимание на последните две думи от поста ми

                  Коментар

                  Working...
                  X