Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колегата Иван Енчев от форума стана баща!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колегата Иван Енчев от форума стана баща!

    Един колега от форума стана баща, но каза че не иска да го каже публично. Аз обаче го поздравявам публично, но запазвам името му в тайна, каквото е неговото желание! Вероятно някои от вас са получили ЛС от него и знаят.Колега Х , ЧЕСТИТО ! Да е живо и здраво бебето!!!! дай-боже всекиму!!!!Едва ли има по-хубаво от това да прегърнеш нов живот, който е част от теб!ЧЕСТИТО още веднъж!За да остане темата автентична, няма да променям водещия пост, а само заглавието.

    #2
    Честито и от мен!Нека ви е здраво бебето и ви радва всеки ден преоткривайки света!
    НЕ на безразсъдното шофиране!

    Коментар


      #3
      Честито!

      Коментар


        #4
        Честито и от мен !Да сте живи и здрави цялото семейство!
        Никога не е късно да откриеш себе си!
        Lancia Lybra 1.8cm3 131hp V.V.T. 2002г. Бивша
        Fiat Stilo 1.6 16v Dynamic 2002

        Коментар


          #5
          Ами честито отроче и живо и здраво на колегата Х. Аз не виждам причина да крие бащинството си, та това е гордост все пак... Малките изключения не ги вкарвам в сметкатаИ наздраве!
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #6
            Аз също искам да поздравя колегата и да пожелая на отрочето ористниците да го орисат с най-хубавото, което може да се случи на един човек.И се извинявам се неделикатността ми, но когато съпругата ми забременя, исках да кажа на целият свят.....да го изкрещя буквално, а незнам какво чудо ще бъде края на април, началото на май, когато бебето ни се роди. В този смисъл, искам да кажа, че такива неща не се премълчават, те се казват....в този шибан напрегнат живот, това ни е едно от нещата, които трябва да изкрещим, за да чуят всички.....а не да ги крием.....колега, очаквам да излезеш от анонимност, след като изтрезнееш....

            Коментар


              #7
              Преди година и 1 месец като се роди синът ми - прозвънях всички в указателя на телефона ми - над 200 човека, оказа се, че половината дори са ми загубили координатите и много се израдваха... Но пък знае ли човек - може хем да се радва, хем да е притеснен да не му го урочасаме...Абе да му е живо и здраво! А на теб - успех в търпението до Април-Май
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #8
                Честито на цялото семейство Да Ви е живо и здраво детенцето, много да слушка и ФИАТ фен/ка да стане като порастне
                Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                Коментар


                  #9
                  Честито и от мен!Само хубави моменти и живи и здрави цялото семейство!
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #10
                    Честито, честито Голямо да порасне, много да ги радва и много да ги слуша

                    Коментар


                      #11
                      Честито! Живи и здрави цялото семейство!

                      Коментар


                        #12
                        Мерси колеги ! Аз съм колегата с бебето! Отначало реших да не вадя на яве тази най-голяма за мен радост , поради ред причини ( във форума) , но сега виждам колко много хора има тук , които могат да се радват , наравно с тези които имат повод за това :D Клоега ogi28 , специални благодарности за теб , оценявам това , което направи и правиш , за това бъди сигурен че винаги можеш да разчиташ на мен , за каквото и да е било ! :D Та колеги това е дъщеря ми , казва се Венелина , роди се на 19.01.2008 вечерта около 21:45 - 22:15 , висока 51см , с тегло - 3,290кг :D
                        Прикачени файлове
                        .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                        Коментар


                          #13
                          Да ти е жива и здрава момата. И ... ти кво правиш тука бе??? Я марш да я поливаш с марков алкохол, че да расте здрава и красива!!!
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #14
                            Ама тя много красива, бе!!! :DДа ти е честита и най-вече здрава!
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #15
                              Ехеееееи...тя от сега е красвица...браво на мама и тате!И да събираш пари за кола,ей!!!И да не съм чула за Фиат,Ферари или Мазерати там нещо такова...Жива и здрава да ви е!
                              НЕ на безразсъдното шофиране!

                              Коментар

                              Working...
                              X