Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общото между Фиат Купе и Ферари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    То и пунтото ми с таквис бре :D

    Коментар


      #32
      1

      само по това си приличат иначе Фиат Купе е с много слаба предница, но ме кефи върви добре ,не е това което очаквах

      Коментар


        #33
        Re: 1

        BRASNA4A написа:
        само по това си приличат иначе Фиат Купе е Барака откъдето и да я погледнеш
        Седмото ти мнение нещо не ми хареса.Ти нещо по-добро ли караш?
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #34
          Re: 1

          GTipo написа:
          BRASNA4A написа:
          само по това си приличат иначе Фиат Купе е Барака откъдето и да я погледнеш
          Седмото ти мнение нещо не ми хареса.Ти нещо по-добро ли караш?
          Кара на дедо си Москвича
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #35
            Re: 1

            GTipo написа:
            BRASNA4A написа:
            само по това си приличат иначе Фиат Купе е Барака откъдето и да я погледнеш
            Седмото ти мнение нещо не ми хареса.Ти нещо по-добро ли караш?
            Ми кара някой немски курник, непобедим и неразвалящ се.
            Octavia RS
            Evo 10-служебната играчка.

            Коментар


              #36
              Някой Голф 3-ка дето много бегат Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 особено 1.8 двигателите.
              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

              Коментар


                #37
                абе Фиат, Ферари се там няма разлика
                FIAT ili FERRARI se tam
                FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
                FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
                FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

                Коментар


                  #38
                  Капачката на резервоара??
                  http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                  Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                  FIAT БРАВО 1.2 16v
                  ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                  FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                  Коментар


                    #39
                    Re: 1

                    GTipo написа:
                    BRASNA4A написа:
                    само по това си приличат иначе Фиат Купе е Барака откъдето и да я погледнеш
                    Седмото ти мнение нещо не ми хареса.Ти нещо по-добро ли караш?
                    Сигурно кара бегачка Вектра на газ с махнат бензинов резервоар за олекотяване(това от една тема си го спомням )Иначе за не разбралите, общото е, че мигачите на предните калници са еднакви.

                    Коментар


                      #40
                      1

                      Как може да дам мнение за тази кола, ако не карам такава? 1.8 16 клапана ми е, нещо се прецака вариатора и пали като дизелова 2.0 16V е по читавия мотор май сгреших с 1.8, но ще си я карам поне ускорява добре и бие основния ми претендент BMW 318 и Gоlf GTI, а колкото до дръпките срещу BMW 320 съм кола пред тях.

                      Коментар


                        #41
                        1

                        А колкото до Фиат разбирачите имах Фиат Уно турбо имаше само 2 в града към 1999 г. дърпах го на Първенец вървеше доста прилично карах го 2 години но окачването беше по яко през бая дупки е минавал и остана сравнително здрав

                        Коментар


                          #42
                          1

                          А колкото до това което предложих не виждам никакви отзиви? да не се делим на браво клуб, купе клуб и пунто клуб, предложих много пъти да се съберем всички Фиати, които искаме да се дърпаме на Калояново и да се пробваме срещу другите марки коли да видим кой какво може, не да се събираме само на италианското.

                          Коментар


                            #43
                            Re: 1

                            BRASNA4A написа:
                            А колкото до това което предложих не виждам никакви отзиви? да не се делим на браво клуб ,купе клуб и пунто клуб, предложих много пъти да се саберем всички Фиати които искаме да се дърпаме на Калояново и да се пробваме срещу другите марки коли да видим кои какво може ,не да се сабираме само на италянското.
                            Какво значи да се дърпаме?И като ме дръпнеш какво?Твойта п..ка по-голяма от моята.Понеже си с купе,вчера пуснах в немското мобиле едно ударено такова с някакъв двигате 2.0 би-турбо (или нещо от този род), който е 220 кончета.Е бая от курниците ще паднат под ножа, ако това е критерия за качеството на една кола. Освен това доста от колегите са карали фиат преди твоята заветна 1999 г., а и дори да са събирали картинки в това няма нищо лошо. Всеки според финансовите си възможности. Тогава са нямали пари, години, възможност....и са гледали на картинки Фиат, сега обаче карат Фиат, а пожеланието ми към всички е за в бъдеще да могат да си позволят да карат нова кола.Извини ме, ако съм те засеегнал по някакъв начин с този пост.
                            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                            Коментар


                              #44
                              1

                              Въпроса е не кои кого ще бие ! имам предвид малко ЕКШЪН да идем да се посъстезаваме събираме се всички ’италянци’ и се дърпаме срещу немските, японските и френските с цел да докажем, че фиатите са бегачки, не да си пишем глупости и да си хвалим колите по форумите. От всички фиатаджии мисля, че само Ицо с Пунтото е единствения човек, който е на това мнение, човека се дърпа всеки път и никой от нас не го подкрепя да участва в дръпки, а много хора имат италянски бегачки, но не се дърпат, а колите им имат какво да покажат. Ако не си стоите пред Монитора и давайте мнения, но какво ли да очаквам един няма смелост да се качи в Фиата си и да излезнем срещу BMW-та Хонди и Голфове.

                              Коментар

                              Working...
                              X